Şimdi Ara

İmza Eklemeyle İlgili Sorunum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar profil imzama Atatürk imzasını resim olarak ekleyemiyorum.Galiba bir siteden bulup eklemek gerekiyormuş.İmza ile ilgili sayfayı okudum ama çok karışık anlayamadım.
    Yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

• İmzanızda bulunan fotoğrafı eklemek istiyorsunuz herhalde?
    Foruma imza için izin verilen max ebatlar 100x100px ve 20kb.
    Ben aşağıdaki gibi kırptım.
    Onu kullanabilirsiniz.

[image]https://store.donanimhaber.com/fe/fe/dc/fefedcab708383892a873988410e10e3.jpg[/image]
  • TEHET kullanıcısına yanıt
    Bunu direkt yapıştıracakmıyız hocam?
  • Sonda hafif küçük minik bir boşluk var. O boşluğu doldurursan eminim düzelecektir.
  • İmza sorunumu hallettim,emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fëanor_

Sonda hafif küçük minik bir boşluk var. O boşluğu doldurursan eminim düzelecektir.

Dragon Cave güzelmiş okudum.Kayıt oldum şimdi mesaja yumurta eklemeye çalışıyorum :D
  • quote:

Sonda hafif küçük minik bir boşluk var. O boşluğu doldurursan eminim düzelecektir.

Pardon okumaya biraz üşeniyorumda bu ejderha kaç tık alınca çıkacak yumurtadan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn It To The Ground

quote:

Pardon okumaya biraz üşeniyorumda bu ejderha kaç tık alınca çıkacak yumurtadan?

Valla bir fikrim yok bu konuda. 62 tıklama 1,343 görüntüleme 529 unique görüntüleme var. yumurtada bir delik oluştu. 1000 görüntülemede oluyor heralde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.