Şimdi Ara

[IMS] IMMORTAL SOLDIERS BF3 KLANI(PS3) | FESHEDİLMİŞTİR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.609
Cevap
2
Favori
16.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pan karakartal80 elimden geldigince joystickin son düğmesi kirilana kadar savaşacağım yere düşen arkadasimi gerekirse ölmek pahasinada olsa kaldıracağım felsefem GERİ CEKİLMEK YOK TESLİM OLMAK YOK 2

Savulun reconlar assaultlar enginerler

çok pis gaza geldim ilk maç zicmasak bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsim önerisi olarak POWERTÜRK 92.3
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

Pan karakartal80 elimden geldigince joystickin son düğmesi kirilana kadar savaşacağım yere düşen arkadasimi gerekirse ölmek pahasinada olsa kaldıracağım felsefem GERİ CEKİLMEK YOK TESLİM OLMAK YOK 2

Savulun reconlar assaultlar enginerler

çok pis gaza geldim ilk maç zicmasak bari

• 1 kişilik yer var up up up
  • İlk işimiz toplu halde resim çektirmek olsun
  • Beyler coop yapmak isteyen varsa yapabiliriz suanda.

Ayrica liste psnlerle birlikte olursa daha iyi olur. Ekleyin listedekiler: CrhTolga
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Beni de yazin ama fazla giremiyorum lys yuzunden. Online oldugumda genelde bf3 oynuyorum zaten.

Yazayım yazmasına da mesela Pazartesi günü maç yapacağız diyelim, eksik kalmayalım?

İste pek giremiyorum artik. Yedek eleman olarak kaliyim o zaman bu aralar simdi mac olur gelemem sakata gelmeyin ben eklerim burdakileri. Acabildigimde baktim mac var girerim. Veya burdan takip ederim.
    Psn: efeata

Yedek düşünmüyordum ama seni yazalım zarar gelmez.

Tamamdir girmeye calisacagim bos zamnlarimda

• Dün 2 maça girdim operation metro ve grand bazaar, toplam 2 maçda 180 kill yaptım.Grand bazaarda 96kill /24 ölüm le bitirdim,operation metroda (maçın yarısında girdim)78 kill/30 ölüm klan maçlarına hazırlıyorum kendimi öncelikle şu k/d oranını yükseltmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Dün 2 maça girdim operation metro ve grand bazaar, toplam 2 maçda 180 kill yaptım.Grand bazaarda 96kill /24 ölüm le bitirdim,operation metroda (maçın yarısında girdim)78 kill/30 ölüm klan maçlarına hazırlıyorum kendimi öncelikle şu k/d oranını yükseltmek

Helal

Senin için koleksiyonumu açtım seç beğen al
     [IMS] IMMORTAL SOLDIERS BF3 KLANI(PS3) | FESHEDİLMİŞTİR

• Up up up son 1 kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeeb12

Dün 2 maça girdim operation metro ve grand bazaar, toplam 2 maçda 180 kill yaptım.Grand bazaarda 96kill /24 ölüm le bitirdim,operation metroda (maçın yarısında girdim)78 kill/30 ölüm klan maçlarına hazırlıyorum kendimi öncelikle şu k/d oranını yükseltmek

helal

ben maksimum 2 k/d ratio yakalayabiliyorum maçlarda.şu sıralar 1.5 a düştüm gerçi,bazen de 1 e
  • baylar akşam topluca bi servera girip duman edelim diyorum kimler gelebilir?

edit: birde clan tag'i bulmak lazım isimle doğru orantılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redux. -- 22 Nisan 2012; 18:43:43 >
  • hacı klan kuruldumu noldu? maçlar nezaman olacak?
    birbirimize maç olduğunu nasıl haber vericez?
    oyundaki battlefeed'den mi?
  • 1 kişilik yer var..

Önerisi olanlar varsa yazsınlar yoksa ilk sayfada ki isimleri oylayın hangisini beğeniyorsanız yazın seçelim..
  • @ yimah bnce apocalypse olsun bide tagimiz nolcak @ tolga coruh ekle coop yapalim knka psn: MayoneseTR

• quote:

Orijinalden alıntı: MayoneseTR

@ yimah bnce apocalypse olsun bide tagimiz nolcak @ tolga coruh ekle coop yapalim knka psn: MayoneseTR

bekle kardeşim ekliyorum birazdan.

ayrıca biraz bekleyin yeni isimler buldum düzenliyip mesaj atacağım. oradan da seçebiliriz.
  • İmza işini nasıl halledeceğiz.

• @tolga tamam yarın oynarız ok zaten tatil?
    Beyler bence isim Apocalypse olsun harika.. Tag'ide siz bulun..
  • Ground Zero [GDZ, GND0 vs]

Merak edenler için:yerin yüzeyinde patlama noktasına en yakın yeri anlatan ingilizce terim. yeryüzünün yukarısındaki patlamalarda patlamanın izdüşümsel olarak tam altına denk gelen noktayı ifade eder.

Task Force Operators [TFO]
    Görev timi diyelim. Tam karşılığını şuanda lügatımda bulamıyorum

Point Blank Shooters [PBS]

Merak edenler için: onikiden" vurmak anlamındaki bu ifadede bulunan "blank", fransızca "beyaz" anlamına gelen "blanc"ten gelir ve ok hedef tahtalarında, orta noktanın beyaz renkte olmasından dolayı bu şekilde kullanılmaktadır.

Ashes of Battlefield [AOB]
    Savaşın külleri

The Grey Soldiers [TGS]
    Gri Askerler

Resurrection Team [RST]

Aklıma geldikçe editlerim
    not: bilgiler ekşiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redux. -- 22 Nisan 2012; 19:59:58 >

• alayına Apocalypse ama tag'i siz bulun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.