Şimdi Ara

[IMS] IMMORTAL SOLDIERS BF3 KLANI(PS3) | FESHEDİLMİŞTİR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.609
Cevap
2
Favori
16.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kusura bakma hocam PC sandım, PS de değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: k8aan

Kusura bakma hocam PC sandım, PS de değilim

Yanlış alarm
  • 3 kişi sonra nolcak
  • Bütün yerler dolacak ve klan maçları ayarlamaya çalışacağız.
  • Bulmuşuz adamları herkes birbirini eklesin de maçlara başlarız yaf canım klan maçı yapmak istedi gerçi k/d zorunluluğu olmadam adam alındığı için kimi yenebiliriz orası tartışılır da
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Bulmuşuz adamları herkes birbirini eklesin de maçlara başlarız yaf canım klan maçı yapmak istedi gerçi k/d zorunluluğu olmadam adam alındığı için kimi yenebiliriz orası tartışılır da

Gün gelir devran döner...

• Beni de yazin ama fazla giremiyorum lys yuzunden. Online oldugumda genelde bf3 oynuyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Beni de yazin ama fazla giremiyorum lys yuzunden. Online oldugumda genelde bf3 oynuyorum zaten.

Yazayım yazmasına da mesela Pazartesi günü maç yapacağız diyelim, eksik kalmayalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Hayirli olsun.

Gelene sende iyi oyunculara ihtiyaç var kahraman olursun

Tesekkurler Ben tgede memnunum heryseyi bonservis degil takimimda gecirecegim bu sezonu.Bu arada neden hep ayni smileys koyuyorsun beni alintilarken.

Bilmiyorum mobildeyim artık hangisi gelirse

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Bulmuşuz adamları herkes birbirini eklesin de maçlara başlarız yaf canım klan maçı yapmak istedi gerçi k/d zorunluluğu olmadam adam alındığı için kimi yenebiliriz orası tartışılır da

Gün gelir devran döner...

Ben 2 haftadır boşluyorum oyunu maça girip maç bitmeden çıkıyorum k/d felan iyice düştü.Oyun sıkmaya başlamıştıki clana girme vaktimin geldiğini anladım.Övünmek gibi olmasın iyi oynarım merak etme sen kaybetsek bile fena şekilde ezilmeyiz.

• Immortals olsun veya Immortal Soldiers
  • katılmak isterim arkadaşlar profilimhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/unwanted_rogue/
  • quote:

Orijinalden alıntı: unwanted_rogue

katılmak isterim arkadaşlar profilimhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/user/unwanted_rogue/

Ekledim.
  • arkadaşlar clan maçı ayarlasak söyle:D
  • klan, klana mac yapacaksak, benide yaz.
    klan ismi ise, "korkusuzlar" olsun yada cesur yurekler
  • Ekledim. Son 1 kişilik yer kaldı.

İsim önerilerini ilk sayfaya topluyorum en çok beğenileni seçeceğiz.
  • Yenilmeyen yenilmezler yenilmezler Asia yenilmezler cunku Kendi,erine bu ismi koyduklarindan yenileceklerini bilirler boylece planlidir ve buda karsi takimin ustunlgunu bozar yani yenileccegini bildikleri icin yenilmezler aslinda yenilmezler.
  • quote:

quote:

Beni de yazin ama fazla giremiyorum lys yuzunden. Online oldugumda genelde bf3 oynuyorum zaten.

Yazayım yazmasına da mesela Pazartesi günü maç yapacağız diyelim, eksik kalmayalım?

İste pek giremiyorum artik. Yedek eleman olarak kaliyim o zaman bu aralar simdi mac olur gelemem sakata gelmeyin ben eklerim burdakileri. Acabildigimde baktim mac var girerim. Veya burdan takip ederim.
    Psn: efeata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İste pek giremiyorum artik. Yedek eleman olarak kaliyim o zaman bu aralar simdi mac olur gelemem sakata gelmeyin ben eklerim burdakileri. Acabildigimde baktim mac var girerim. Veya burdan takip ederim.
    Psn: efeata

Yedek düşünmüyordum ama seni yazalım zarar gelmez.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.