Şimdi Ara

İmplant Fiyatları 2021 | Güncel | Ucuz Kaliteli İmplant Diş Fiyatı (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
15
Favori
182.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da iyi bir yer var mı ? Maliyeti yüksek olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Syç diş kliniğine bir uğrayın bence.4 sene önce yaptırdığım impilantlarda sorun yaşamadım.

• alpkoca kullanıcısına yanıt
    Diğer arkadaşada söylemiş olduğum gibi Syç diş kliniğine bir uğrayın bence.4 sene önce yaptırdığım impilantlarda sorun yaşamadım.Toplam 4 impilant yaptırmıştım.(Astra)

• Dora Hospital Hastanesinde implant yaptırdım ve çok memnunum. Gerçek bi hastane ortamında diğer uzman doktorların da gözetiminde yapılıyor işlemler. İmplant Fiyatları hakkında bilgi almak için buradan form doldurmuştum, sonrasında dönüş yapıldı ve anlaştık.

Bu sayfadan bilgi aldım.https://www.dorahospital.com/implant-fiyatlari-2020
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0644

Syç diş kliniğine bir uğrayın bence.4 sene önce yaptırdığım impilantlarda sorun yaşamadım.
    Teşekkürler hocam.
  • İzmir alsancaktan 22000 fiyat aldım alman malı 6 adet iplant için iplant lara 2000 lira dediler İsveç 2600 geri kalan maliyet diş çekimi vs. İşlemler için biraz fazla değil mi? İplant lar toplam 12 yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burda yazanların çoğu hastane elemanı sanırım , bu arkadaşlara sormak istediğim
    güncel implat fiyatları nedir sadece implat malzemesi
    ör. str-mdtk bilinen markaların

• quote:

Orijinalden alıntı: cptposeidon

burda yazanların çoğu hastane elemanı sanırım , bu arkadaşlara sormak istediğim
    güncel implat fiyatları nedir sadece implat malzemesi
    ör. str-mdtk bilinen markaların
    ben de burda yazanların çoğunun hastane elemanı öyle tahmin ediyorum, zaten reklam yaparak hasta toplamaya çalışan yere gidecek hastanın aklına şaşarım. Sorduğun kalitede bir implantın sadece malzeme fiyatı tek tek alındığında tahmini 3,5k lira civarıdır kliniğe. Tabi klinikler malzeme alıp satmıyorlar, öyle olsaydı bu markaları 4,375k'ya hastalara satar, hastalarda evde aynanın karşısında kendileri takardı. Bunun cerrahi uygulaması var, parça seçimi var, ölçüsü, provaları, vs. bu sırada kullanılan bir sürü malzemesi ve labaratuar maliyeti var, bunlarla beraber hele hele okluzal vidalı sistemler kullanılsuın, zirkonyum olsun ama o da kalitelisinden olsun, Çin malı olmasın falan denirse 5.25K ya kadar maliyeti çıkar. Ee bir de doktorun bilgisi tecriübesi var, doktor da para kazanacak ki yaşamını sürdürebilsin, öyle düşünürsek tek tek malzeme alan bir doktorun 7bin den aşağı yapmaması gerekir tanesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 23 Aralık 2019; 19:59:43 >
  • perSNN kullanıcısına yanıt
    tşk açıklama için ,
    marka olarak en bilinen straumaan kullanacağım ama 800 € fiyat aldım 1 tane içim , bir arkadaş aynı markaya 2750 falan yazmış doktor farkı tabiki olacak ama bu fark normalmidir ,

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    2750 ye strmn ya da o ayarda bir marka değildir o. Kimse onca zahmete ve riske bir de aldığından daha ucuza yaparak girmez.

• arkadaslar alman menseili 2 adet implant
    ust yapilari
    1 implant icin ekstra kemik tozu
    3 adet dolgu

hepsi icin 8000 tl fiyat aldim nasil sizce..yillardir gittigim doktorum..
  • Bugün Ankara'da tek diş için 5000 TL fiyat aldım. Doktor 1000 TL yede var dedi 5000 ede var dedi kalitesine göre. Markalarını sormadım ama fiyat çok gibi geldi. Normalmidir bu fiyat ? 1000 TL olan 2-3 yıl gider 5000 olan 20-30 yıl gider dedi. Ne yapmalıyım?
    Bunun dışında Ankara'da tavsiye edeceğiniz yerler varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ridooo

Bugün Ankara'da tek diş için 5000 TL fiyat aldım. Doktor 1000 TL yede var dedi 5000 ede var dedi kalitesine göre. Markalarını sormadım ama fiyat çok gibi geldi. Normalmidir bu fiyat ? 1000 TL olan 2-3 yıl gider 5000 olan 20-30 yıl gider dedi. Ne yapmalıyım?
    Bunun dışında Ankara'da tavsiye edeceğiniz yerler varmı ?
    Doktorunuz doğru söylemiş.
    Markalar bu kadar fark ediyor mu ? Başka biryer de Swiss marka için 500dolar dedi buda 3000e geliyor.

• quote:

Markalar bu kadar fark ediyor mu ? Başka biryer de Swiss marka için 500dolar dedi buda 3000e geliyor.
    Farkeder tabi farketmez mi? Araba ve cep teelfonu markalarında bile daha fazla farkediyor. Hekimlere bin liraya da satılan implant var 10bin liraya da. Bazı yerlere adamlar açar kliniği ruhsat bile almaz 1 yıl geçmeden kapatır kaçar-muhtemelen doktor bile değildir, ama o sırada milletin 10 lira harcayıp 20'a yaptığını 1 lira harcayıp 2'ye yaparak öbür adamın 20 yılda kazancağı parayı 1 yılda kazanıp ortalıktan kaybolur. Eee bizim millet de ucuzcu olduğu için sonrasında da ceremesini kendisi çeker. Ha bu arada heryerde de sanki iyi bişey yapıyormuş gibi, 20 dediler ama ben 2'ye yaptırdım diye de anlatıp adama bir sürü de müşteri bulur.
    Çok ucuza kaçmam zaten . İyi birşey yaptırmak lazım ömür boyu kalacak orda. Hangi markaları tavsiye edersiniz.

• quote:

Çok ucuza kaçmam zaten . İyi birşey yaptırmak lazım ömür boyu kalacak orda. Hangi markaları tavsiye edersiniz.
    Markadan ziyade öncelikli olarak güvenilir hekim seçin. Reklam yapan yerlerden, aşırı ucuz yerlerden uzak durun. Hekimin o bölgede kalıcı olup olmadığına bakın. Sözde hastane türevi yerlerde yeni mezunları doldurup doldurup bedava iş yaptıran ve kesinlikle uzak durulması gereken zincirler de çok. 1995-2012 yılları arası Hacettepe mezunu hekimleri öneririm.

Hangi şehirdesiniz, Istanbul'da iseniz 10-12 kadar hekim öneririm.

Şuan Ankaradayım. Kızılay da doktorları dolaşıyorum .

• quote:

Şuan Ankaradayım. Kızılay da doktorları dolaşıyorum .
    Ankara'da aklıma 1 kişi geliyor. Özelden yazıyorum, İstanbul olsaydı 12 kişi önerirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Ankara'da aklıma 1 kişi geliyor. Özelden yazıyorum, İstanbul olsaydı 12 kişi önerirdim.

Alıntıları Göster
    Özelden mesaj attım, İstanbul için önerilerinizi alabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.