Şimdi Ara

İmplant Fiyatları 2021 | Güncel | Ucuz Kaliteli İmplant Diş Fiyatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
196
Cevap
15
Favori
182.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henüz daha görüşmeye gitmedim. Ama piyasadaki diğer kliniklere göre güzel bir fiyat verdiler. Görüşmeye gittikden sonra dediğiniz gibi hekime güvenirsenim düşünebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sag alttaki iki dişim cekildi protez olur mu iki diş icin implat cok pahalı
  • Beyler fiyatlarda son durum ne? Bu sitedeki fiyatlar gerçek mihttps://www.enguncelfiyatlari.com/implant-fiyatlari/
  • Esnan beylikdüzü 2750 tl nücleos + zirkonyum fiyat aldım, araştırmalarım devam edecek. İlgili arkadaşlar tekliflerini mesaj atabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka gibi bir konu. Domates mi alıyorsunuz da fiyatına yorum yapıyorsunuz çok ilginç. İmplant a para verilmez, implantın başarısına, hekime ve memnuniyete para verilir. Devlette 1000tl ye yaptırırsın 1 sene sonra sorun olduğunda hekim gitmiştir, ilgilenen olmaz. Dışarıda 3500tl ye yaptırırsın sorun olduğunda hemen ulaşabilirsin hekime. Ege bölgesi için yardımcı olabilirim. İzmir, Bodrum, Didim, Aliağa. Hep İstanbul yazılmış. Hatta tüm şehirler için arkadaşlarımdan önerebilirim.

• İstanbul'da iki diş implat için kaç TL fiyat çıkar bana ona göre kredi cekicem

• Ben bolunun meshur agız ve dis hastanesine fiyat sormustum 4 ay kadar once 2000 tl idi

• İMPLANCE markayı araştırdim
    CE VE AFD onaylı (AFD olmazsa olmaz Amerikan gıda kontrol vb
    .) yani olması gereken sertifikalara sahip
    Zaten standartın altında implant devlet Hastanesi'nde ihaleye çıkmaz çıkamaz.
    Yerli implant için 20 klinikle. Görüştüm
    Nucleosee ve İmplance dediler
    Zaten yabancıyı biliyorsunuz

• Ayrıca porselen için devlet zaten karşılıyor .. biz fakirler için ideal.zaten zengin in forumda ne işi var gider en kralını en kral yerde yapar

• İSTANBUL MAYDENT le görüştüm 1 adet İmplance marka implant için 1000 TL porselen için 300 TL istediler

• İzmir'de yerli implant en uygun porselen hariç 2600 DEDİLER

• Özel klinikler için

• Son olarak Bayraklı diş sağlığı merkezinde dt ERHAN YAYMACİ nin sekreteri her yıl ortalama 2 bin implant yapıyoruz dediler
    Bu da tecrübe demek...

• MERHABALAR ALMAN MALI İMPLANTIMIZIN İSTANBULUN AVRUPA VE ASYA YAKASINDA ÖZEL KLİNİKLERDE CERRAH KONTROLÜNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.
    ALMAN MALI ÜST YAPISIYLA BERABER 2.000 TL DİR.www.enucuzimplant.net
  • En iyi fiyat ve iscilik icin fiyat alabilirsiniz @mehmetsmncglu instgram avrupa yakasinda hizmet vermekteyiz ucretsiz muhane icin bekleriz

• nereye sorarsam sorayım 2100 tl den asağıya yok zırkonyum kaplama dahil
  • An itibariyle immediaimplant (çekilen dişin yerine hemen implant takmak) ve lazer yöntemi ile 7 diş çekip 6 adet İMPLANT takmış durumdayım. İzmir Bornova devlet diş hastanesi Bayraklı ek bina.implant cakilirken ağrı yok diş çekiminde ağrı var.cok az..
    İmplance marka için
    645 TL 1 tane
    6 adet için toplamda
    3825 falan diye hatırlıyorum
    Tam emin değilim
    Ama 4 bin tutmadı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freud49 -- 1 Nisan 2019; 15:26:38 >
  • Arkadaşlar sakın implance marka implant kullanmayın. Kemik erimesi yapıyor ve hadi kemiğe tuttu diyelim en fazla 2 sene sonra düşüyor.

Kesinlikle kaliteli implantları kullanın. Ucuz taklit veya sahte implantları tavsiye etmiyorum. BAŞINIZA BÜYÜK BELA ALIRSINIZ.

AŞAĞIDA YAZDIĞIM İMPLANTLAR DÜNYANIN EN KALİTELİ İMPLANTLARIDIR. SAKIN BAŞKA İMPLANT KULLANMAYIN.

1- Straumann
    2- Nobel
    3- Implant Direct
    4- Bego
    5- Megagen
    6- Mis
    6- Zimmer
    7- Astra Tech

Sağlığınıza önem veriyorsanız bu yazdıklarım harici implant kullanmayın. DEDİĞİM GİBİ BAŞINIZA BÜYÜK DERT AÇARSINIZ..

• Pelin su doktor musunuz ?
    2 yıl sonra düşecek olan implantı devlet hastaneleri niye alsın
    İmplance marka FDA CE ONAYLI
    yani Amerika'ya ihraç edilen ürün aynı firma ortak Bir şekilde nta implantı İsveç'te üretiyor
    Şuanda tüm devlet hastanelerinde implance marka kullanılıyor
    Ayrıca referans olarak da Türkiye'deki en ünlü üniversiteler referans almış bu markayı
    Hacettepe İstanbul Atatürk ünv....
    Benim arkadaşım 2013 te taktı bu markayı halen kullanıyor

• Ben de straumann nin 45 yıllık firma olduğunu biliyorum ama tanesi 5 6 bin TL den fazla işlemle Beraber
    Ayrıca her implant başlarda kemik erimesi yapar zaten implant yapmadığın yer boş kalırsa orda kemik erimesi olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.