Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.316
Cevap
189
Favori
1.751.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, benimki tam implant değil ama bilgi sahibi kişiler vardır diye yazıyorum. sağ alt taraftan 28 numaralı dişim kırıldı ve daha öncesinde 30 numaralı dişim çürüktü. çekilen film sonucunda doktor her iki dişin çekilmesi gerektiğini söyledi. çekimden yaklaşık bir ay kadar sonra boşlukları doldurmak için porselen köprü gibi bir işlemden bahsetti. tanesi 1500 tl den 4 dişe 6000 tl fiyat verdi (izmirde bir ilçe). nette araştırdım sağlam dişlerin inceltildiği uygulamaları gördüm. başına gelen yada köprü vb. kullanan arkadaşlar görüşlerini belirtirse memnun olurum.

• Aldığınız fiyatlar bedava hocam, doktorunuz gerçekten tavsiye edilen biri olsun(forum siteleri, google gibi parayla yarım yapılan platformlardan basetmiyorum, gerçekten çevrede sevilen tannan biri olsun, yoksa 200 lira verin, 100 tane 5 yıldızlı yorum yazdırayım). Onun dışında gerçi bu fiyata imkansız ama multi-ünit üzerine ti-base ile üstten vidalı kron yaparlarsa daha iyi olur

@Mein Herz Brennt aldığın fiyat bedava porselen kaplama için. Kaliteli bir porseleni 3binden aşağı yapan yer yok(en az 70 euro maliyeti vardır kliniğe zaten)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 28 Ocak 2023; 11:32:0 >
  • perSNN kullanıcısına yanıt

Hocam peki kaplama olacağı için saglam dişlerin inceltilemsi hakkında görüşleriniz nedir ? Tek implant yaptırmak mantıklı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mein Herz Brennt kullanıcısına yanıt

O implant üstü kaplamadır diyeceğim ama yapamaz o fiyata, muhtemelen sumantedir. Kaliteli bir kaplama yapılırsa bişey olmaz kesilen dişlere, ama onun da tanesinin en az 70 euro maliyeti vardır hekime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 30 Ocak 2023; 7:8:50 >
  • perSNN kullanıcısına yanıt

Hocam bahsettiğim implant azı dişim için yapıldı, yazınızda bahsettiğiniz "multi-ünit üzerine ti-base ile üstten vidalı kron " dediğiniz sanırım üstüne takılacak diş için bahsediyorsunuz, Bunu biraz anlatabilir misiniz ya da ben nasıl anlatıcam doktora bu şekilde olsun kaplamam diye.

• Bursa için implant yaptıracak olan varsa yardımcı olabilirim, isteyen pm atsın yollayım numarasını..

• hkn40 H kullanıcısına yanıt
    Harbiden ağrısız sızısız demiş saçmalığa bak çocuğun yaa 😅 Bende taktırdım önce çürük azı dişlerimi söktüler sonra diş çekilir çekilmez neşterle ikiye yardılar titanyum vidayı kemiğime çaktılar sonra dikiş yaptılar 1 hafta boyunca sadece çorba içtim sonra titanyum ucuna takma dişi yerleştirdiler ve alışmam 1 ay sürdü..Doğrusu budur 🙌👍

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mein Herz Brennt kullanıcısına yanıt

Benden de fiyat alabilirsiniz bu işin distribütörüyüm teşekkür ederim

• sinanx kullanıcısına yanıt

implant fiyatları için benimle iletişime geçebilirsiniz 0507.461.8682

• Merhaba arkadaşlar, Yerli İmplant konusunda şu anda güncel fiyat ortalama nedir ? Gerekli onayları almış belli bir standartta olacak. Güncel zamanda fiyat alan varsa paylaşabilir misiniz ? Şu an 1 adet Yerli İmplant diş yaptırmanın maliyeti nedir ? Tecrübe ederek yerinde fiyat paylaşımının sağlıklı olacağını düşünüyorum.

• Merhaba implance marka icin 6bin fiyat verdiler

• Değerli katılımcılar ben de implant yaptıracağım. 2011 senesinde NTA marka implant yaptırmıştım. Şimdi doktorum Chaorum diye bir marka önerdi. ithal olduğunu söyledi. Bu markayı daha önce kullanan oldu mu. Ve varsa bu markanın hangi ülke ürünü olduğunu ve güncel fiyatını bilen varsa paylaşabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim.

• kayamtky K kullanıcısına yanıt

Samimi açıklamanız için teşekkür ederim. Kullandığınız yerli marka implantın markası nedir acaba? ve fiyatı ne kadardı acaba . teşekkür ederim

• axyz82 A kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154484536

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154521404

• Anadolu yakasında tecrübeli, eli ağır ve fiyatta da esnek hareket kabiliyeti olan hekim tavsiye bekliyorum

önceki mesajlarınızda çekmeköydeki selahi ertürkten bahsetmişsiniz. yaşı itibariyle o büyük tecrübesi cezbetti, acaba bu hekime mi gitsem diye. siz hiç göründünüz mü bu hekime?

• Değerli katılımcılar ben de implant yaptıracağım. 2011 senesinde NTA marka implant yaptırmıştım. Şimdi doktorum Chaorum diye bir marka önerdi. ithal olduğunu söyledi. Bu markayı daha önce kullanan oldu mu. Ve varsa bu markanın hangi ülke ürünü olduğunu ve güncel fiyatını bilen varsa paylaşabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dekareme kullanıcısına yanıt

Evet, muayene oldum, bende iyi bir intiba bıraktı, belli ki doktorda yılların tecrübesi var, fakat yer uzaklığından ötürü ne yazık ki vazgeçtim, başakşehir-çekmeköy arası gidip gelmek benim için zor, çünkü sadece implant yapmakla iş bitmiyor, implant sonrası 5-6 defa provalar için gitmek gerekiyor, ayrıca başka bir sorun olsa yer uzaklığı bir sıkıntı .

Sizin yer uzaklığı sorununuz yoksa tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 19 Şubat 2023; 17:9:19 >

Ben genelde ciddi tedavilerde doktorun ihtiyar olanını tercih ederim. Yakın sayılırım. Uğramayı planlıyorum. fda onaylı İmplantları ucuza satan bi yerden alıp bu doktorla tedavi seçeneğini düşünüyorum, çünkü bu doktorda fiyatlar pahalı görünüyor önceki yazdığınız mesajda bunu gördüm

• dekareme kullanıcısına yanıt

1 yıl önce bu sezai beyin bana teklif ettikleri yabancı marka implant da uygun fiyatlıydı, ama fiyat türk implant fiyatına yakın olabilecek kadar makuldu, hangi markalar olduğu web sitelerinde yazıyor (yanlış hatırlamıyorsam seçeneklerden birisi alman Medentika idi), son güncel durum nedir bilmiyorum, görüşmeniz lazım.

Ayrıca web sitelerindeki program verdiğin bilgilere göre tahmini fiyat çıkarıyor (implant ücreti hariç, işçilik ücreti).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 3 Mart 2023; 13:37:21 >
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.