Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.316
Cevap
189
Favori
1.751.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monolitik ise pek estetik durmaz ve fiyat normal, 4 tane monolitik zirkonyumun 300 euro maliyeti olur zaten kliniğe, daha altına da yapan yer bulmazsın zaten. Eğer tabakalama tekniği ile yapılan zirkonyum ise 400 euro tabakalaam masrafı vardır ekstra kliniğe 4 dişin, o durumda da fiat zaten maliyetinin bile altında oluyor ki hiç sanmıyorum maliyetinin altında iş yapacaklarını

• perSNN kullanıcısına yanıt

Anladım hocam arka dişler zaten estetik kaygım yok ama altındaki dişi uzun yıllar korusun istiyorum. Monolitik bu yönden iyi midir acaba ?

• Gayet iyidir

• Gittiğim diş hekimliği fakültesindeki ücretler bu şekilde.Buradaki implant markalarından hangilerini tavsiye edersiniz.

• blackboy55555 B kullanıcısına yanıt

Hocam hangi şehirdeyseniz özelden yazın, size tavsiyelerde bulunayım ama çok fazla üniversite hastanesini önermem söyleyeyim

• Merhabalar bende istanbul da diş kliniği arıyorum çevremden hep Merterdent Diş kliniği ni öneriyorlar en iyi diş kliniği Merterdent Diş kliniği diyorlar. Daha önce giden varmı acaba ?.

Web sitelerini inceledim içerikleri güzel gözüküyor.

merter dent
    Merter Dent - Ana Sayfa
    https://merterdent.com/tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sağlıkesteti -- 28 Eylül 2022; 16:8:31 >
  • Selam. İmplant için Ankara-Konya bölgelerinde doktor önerisi olan var mı?

Forum çok sakin.

• arkadaslar biraz konu disi ancak sorum olacak.

benim disim kirilmisti kanal tedavisi esnasinda ,cekim ve implant oldu.

3 gun once de ayni yere esime kanal yapildi simdide o agridan kivraniyor 3 gundur..umarim cekime gitmez..

istanbul beylikduzu civari cok iyi bir dr arayisim var..

ayrıca böyle sadece kanal uapılıp ardından ciddi sorun yaşanmasının sonucu ne yapmamız lazım, dr hukuki veya bie şikayet üzerine en azından uyarılamaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 3 Ekim 2022; 7:57:48 >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Sizi doktor öldürse maks 3 yilnceza alıyor . Doktor bulmak zor psikopat olmuş cogusu mlsf. Hukuki olarak tazminat açabilirsiniz dia geri gelmez ama bu nebze içiniz rahatlatabilir. Google'da da detay girmeden memnun kalmadığıniz doktoruda yorum olarak yazinki yapacak biseyimiz yok bari topluluk olarak birbirimize yardım edelim devletten umudu kestik bu konularda mlsf muz Cumhuriyeti olduk

• Bende bugün doktora gittim çekilen dişin sagibsolu ndakiler kesilip köprü yapılmışti. İmplant a gerek yok dedi köprü olan yere dah estetik zirkonyum istedim 3 dis olacak şekilde yaptıracağım . Birde dış beyazlatma varmış dişlerim saribrenk beyazlatsammi bilemiyorum beyazlatma fiyatları ne kadar üniversite hastanelerinde bilen varmı?

• Shafter kullanıcısına yanıt

Hakan Tirit, Hemen köprüyü geçince adadan sağdan girince Esenyurt tarafında Bey Center da 1. katta, en azından randevu alın görüşün pişman olmazsınız.

• treyturop T kullanıcısına yanıt

Doktorları bile isteye adam öldüren katillerle bir mi tutuyorsunuz, hiçbir doktor hastasına bile isteye zarar vermez, bazen hasta iyileşmez, bazen kişi denileni yapmadığı için problem çıkar, bazense işler yolunda gitmez(sanki herkesin her işi yolunda gidiyor). Ayrıca 3 yıl değil, 3 gün bile ceza almaz meslek icrasında bir sıkıntı çıksa. Hakimin, Hakemin, Hekimin kararı ve meslek sırasında yaptıkları hükmen sorgulanmaz. Ancak ve ancak bile isteye sağlıklı birine zarar verirse belki. Onun dışında diş de kırılır, ağrı da olur, hasta da ölür. Ama böyle giderse zaten tedavi olacak hasta da bulamayacak millet. Ameliyat olmazsan %90 öleceksin, ameliyat olursan da %10 ameliyat masasında kalacaksın, ama insanımız ilk seçeneği tercih ediyor sanırım.

@treyturop üniversitede öğrenci yaparsa sadece malzeme ücreti ödersiniz beyazlatma için, o da 1000-2000 arası bir rakama tekabül eder. Hoca yapsın derseniz ki öğrencilerin eğitimini aksatmamak için yapmaz ama yaparsa da malzeme ve hoca farkı falan toplamda 3-4bin Tl arası bir ücret ödersiniz.

Hocam dentium marka implant icin 4000 tl fiyat verdiler sizce fiya nedir

• Mutluar M kullanıcısına yanıt

Verilen fiyata üst yapı dahil mi?

• Hariç

• Mutluar M kullanıcısına yanıt

2-3bin lira da üst yapı olsa toplamda 6-7bin lira gayet uygun bir fiyat bence. Hangi şehirdesiniz hocam, size bir iki yer önereyim, isterseniz onlara da sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 6 Ekim 2022; 20:34:49 >

Erzincan

• @perSNN merhaba hocam Anneme implant yaptırmak istiyoruz 12 implant toplam 24 diş olmak üzere İstanbulda güzel bir yer bulamadık. opus marka kullanan bir yer 73.000 tl fiyat verdi fda onayı yok. İplence için 100 bin diyen bir yer oldu. Osstemiçin 83.000 tl dediler. Başka bir yer fda onaylı dti marka 58.000 tl dedi kafamız çok karıştı. İstanbulda güvenilir yerlere yönlendirebilir misiniz? Marka için ne önerirsiniz annem AC hastası romatizma birisi diyor yabancı olması gerekiyor kesinlikle vb kendi romatizma doktoru implant yaptırabilir dedi. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Solntsevskaya -- 7 Ekim 2022; 3:15:30 >
  • 1995-2012 yılları arasında Hacetepe'de okumuş birini bulursan ona gitmeni öneririm. Erzincan'da kimseyi tanımıyorum.

@Solntsevskaya pm ile size cevap yazdım hocam.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.