Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.312
Cevap
189
Favori
1.750.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oradan çok tanıdığım yok ama 1995-2012 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi'nde okumuş birini bulmanı öneririm.

• Teşekkür ederim hocam sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • perSNN kullanıcısına yanıt

Yaş 46 benim 21 dişim kalmış onlarda eriyor sallanıyor felan.Bugün özel bi kliniğe gittim hepsi çekilecek, alt çene ve üst 6'şar toplamda 12 implant yapılacak denildi.İmplant üstü ise içleri metal destekli olan seramik kaplama sabit protez denildi.Seramik kaplama mı daha dayanıklı yoksa zirkon diş mi ? diğer sorum ise metal destekliler zamanla koku yapmaz mı ? ve tabii 1 oturuşta 10-11 diş birden çekiliyor mu öyle ?  İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 23 Ağustos 2022; 1:29:6 >
  • Eğer implant yapılacaksa bir oturuşta hepsi çekilebilir, sorun olmaz, sonrasında dikiş atıldığı için çekim yerleri daha hızlı iyileşir temiz bakarsanız. Hangi şehirdesiniz, size bir kaç doktor önereyim bulunduğunuz şehirden.

Ankara hocam.Ve 12 implant, sabit protez,kemik tozu vs.. hepsine verdikleri fiyat 74 bin. İmplant markası Osstem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 23 Ağustos 2022; 14:14:23 >
  • Ankara için çok iyi bir hocanın ismini PM ile size atamadığım için buradan yazıyorum, Ankara'da M. Kemal Ünsal Hocaya gidebilirsin ama bu arada gitttiğin yerden de çok uygun fiyat almışsın bu devirde söyleyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 23 Ağustos 2022; 20:23:32 >

İmplant üstü ise içleri metal destekli olan seramik kaplama sabit protez denildi.Seramik kaplama mı daha dayanıklı yoksa zirkon diş mi ? diğer sorum ise metal destekliler zamanla koku yapmaz mı? Bu sorunun cevabini bende merak ediyorum. Biliyorsaniz cevap verebilirmisinz?

• Blomma B kullanıcısına yanıt

Ne yapılırsa yapılsın iyi bakmazsan altında yiyecek artığı birikirse bakteri ürer ve zamanla koku da yapar, dişetinde iltihap oluşup yapılan şeylerin kaybına da yol açar. Bu tamamen senin kendi bakımınla alakalı bişey, diş hekimliğinde kullanılan metaller bimilyoncudan alınan çin malı ürünlerin metallere benzemez(ha 1 kilo dişhekimliği metali ile bimilyoncu zincirlerinden birini satın alabilir belki, ayrı mesela) Ha tabi hasta ucuzu olsun, daha da ucuz olsun, en ucuz olsun diye aranırsa gider instagramda falan reklam yapan bir iki yer bulur o zaman diş hekimliği metallerinden değil de buralarda satılan makas-çatal-bıçak metallerinden döküm yaparlar o ayrı tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perSNN -- 24 Ağustos 2022; 10:40:23 >

İmplant destekli sabit alt-üst protezlerin fiyat aralıkları hakkında bilginiz var mı ? 12 diş alt 12 üst olacak şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 26 Ağustos 2022; 23:10:25 >
  • Yapılacak işin(implantın değil) kalitesine göre 40bin lira ila 300bin lira arasında değişecektir.

• Ne yaptınız hocam?

• Arkadaşlar İzmir de büyük bir protez firmasında çalışıyorum.(Yani kaynağında)

ağız içi her türlü teknolojiye sahibiz.(Sinter lazer, plastik modelleme, implant altyapı ,üstyapı, porselen ,Zirkon.vb)

Bu nedenle İmplant ,porselen, Zirkon gibi yapılacak işler için işin içinde olan ve bilen birinin sizi yönlendirmesine izin verin?

Öncelikle doktorunuz yoksa doktor tavsiye edilir ve işleriniz itina ile takip edilip birinci kalite ve sertifikalı malzemeler ile yapılır.

İletişime geçmek ve yaptıracağı işler için randevu talep edenler ibu numaradan ulaşabilirler .Tel: 0 505 204 20 47

İşlerimizi görmek için dentalklinik35 instagram sayfamızdan bakabilirsiniz.

yaptığımız işlere bakın sonra karar verin. Bırakın size güvenilir birisi yol göstersin.

Not: İnstagram sayfamızdan iletişime geçerseniz ' ÇİÇEK MUZAFFER ' yazarsanız ekstra %5 indirim alırsınız.

ama yine de umarım bize hiç ihtiyacınız olmaz.

• Implant icin Istanbul ve Ankaradan bildiginiz guvenilir doktorlarin isimlerini alabilir miyim?

Hocam antalyada da önerebileceğiniz doktor var mı?

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt

sizn antalyalımısınızacaba 07 görunce..? siz nerde yaptırdınız?

• Evet Antalyaliyim.

Serikte ozelde bi diş hekimine yaptırdım.

Memnunum simdilik bi sorun yok.

Hekimin adını pm olarak atabilirmisiniz e nabizda yaziyor olmasi lazım. Ben güvenemiyorum çünkü doktorlara çok dikkat ediyorum artık. Millet iyi kötü doktor ayırt edemiyor halkımız saf biraz

• @mcancicek ve @Gokcesil sizlere PM ile 10-12 kadar öneriyorum

• Arkadaşlar bugun 4 diş için zirkonyum kaplama 10bin TL fiyat aldım sizce nasıl bu fiyat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

sagolun hocam mesaj geldi. Muayene ucretsız degılmı fıyat alsam diyorum oncelıkle

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.