Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.312
Cevap
189
Favori
1.750.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zinedent Brezilya 1800 TL + kaplama,

Ankylos 3500 TL + kaplama ücreti olarak fiyat aldım. Sizce bu fiyatlar uygun mudur? Hangisini yaptırmamı tavsiye edersiniz?

• Babama 6 adet implant takıldı 2 senedir sorunsuz gidiyor ve fiyat olarak olsun ilgi alaka olsun Dentova kliniğini öneririm. Ama fiyat olarak daha da uygun yapanlar vardı Konya'da onların da yorumu iyi.https://dentova.com.tr/konya-implant-dis-tedavisi-implant-fiyatlari/
  • quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

İzmir firması malı implant taktılar 2012 de sıkıntı yok iş uzmanda biter

İSMİ NEDİR?

• Selam SWİSS İMPLANT NASIL? KULLANANLAR MEMNUNMU .İKİ TANE ARKA DİŞ İÇİN ÇENEYE GÖMÜLEN VE ÜSTÜ İNİN 5500 TL FİYAT VERİLDİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddi35 -- 11 Şubat 2021; 16:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

biraz açıklayıcı yazayım.
    implantta şu ülke bu ülke olayı yok.
    eski bilindik marka veya yeni tecrübesiz marka vardır.

eski markalar başarı oranını kanıtlamış, üst yapı dediğimiz protez yapımı kolay markalardır.

şimdi swiss bir isviçre markası ama straumann da bir implant markası strauman mersedes ise swiss doğan görünümlü şahin olur.
    şimdi ülke olayı biraz göz boyama olayıdır. implantce nucleus ostemm gibi yerli olarak sunulan implantlar korede üretilip marka basılan implantlardır.

simdi straumanın hekime gelişi
    300€ protez bağlantı parçası 50€ sadece implantın maliyeti 350€ oda kuru firmalar hep yüksek hesapladığından 3300
    implantın yapımı sırasında kullanılan steril örtü eldiven ve implantın delme aletinin eskime payı çünkü bunu koyarken belirli sayıdaki implant sonrasında bozuluyor onun eskime payı derken maliyet 4000 bin.
    şimdi kazanacak ve giderlerini ödeyecek + üstüne para kazanması lazım bu yüzden bu implantın yapabileceği fiyat en az 6000 tl dir.
    şimdi toplu alsa toplu alım indirimiyle maliyeti en fazla 5500 çeker.
    swiss implantın hekime gelişi 600tl steril seti yerleştirme seti derken maliyet 1200 tl civarı yapabileceği en düşük fiyat 2000 tl olur.
    ikiside yabancı ikiside isviçre
    ikiside yabancı
    ama biri doğan görünümlü şahin.
    diğeri mersedes

yani ülkeye değil bilindik olmasına bakın.
    implanttan önce hekim seçin.
    straumann yaptırıp hekim ile iletişim kuramamaktansa swiss yaptırıp hekimle iletişimde olun.
    mümkünse büyük ve zincir kliniklerden kaçın, kendi yerinde çalışan hekimlere yönelin.

Selam İzmirde Swiss implant 2 tane 5500 tl yaparım dedi fiyat normal o zaman .Bu implant bir sıkıntı yaratırmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reddi35 -- 11 Şubat 2021; 16:38:6 >

• bir çok yerden fiyat aldık ama burada doktor çok önemli özellerde akademik kariyeri olan hekimler oluyor dedeme 4 tane implant takdırdık herhangi bir komplikasyon olmadı çok memnun şimdi implant fiyatları çok uygun olanlar iyi yapmıyorlar işini sonra uğraş dur. İstanbul Avrupa yakası için periodent kliniği dr. kenan nazaroğlu öneririm implant alanında diş hekimlerine kurslarda veriyor bir tanıdık yönlendirdi bizide. implant fiyatlarıda şu şekilde aşağı yukarı malum döviz artışı nedeniyle https://www.periodent.net/implant-fiyatlari//

• merhaba dün 5 implant için fiyat aldık yerli implant markası bilimplant 2500 tl fiyat verdiler fiyat uygun mu yapan varmı yada bilgisi olan bir arkadaş? firmaya inceledim 2014 yılında kurulmuş bir firma ancak cok fazla kaynaga ulaşamadım hakkında.

• Merhaba, babama yaptırmıştık 1 sene önce 14 tane implant yapıldı üstüne de kaplamalar yapıldı. Bakımını düzgün yaparsan ömür boyu da garanti veriyoruz dediler. Umarım gerek kalmaz :) Şu an gayet memnun düşünen varsa tavsiye ederim. http://www.ataperadisklinigi.com.tr

• emrahcancan2 E kullanıcısına yanıt

Bu fiyata tanınmış bir çok marka yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum. Bir de implantı yapacak olan hekimi mutlaka öğrenin. Cerrah mı uygulama yapıyor?

www.estetikdentalimplant.com dan mutlaka bilgi alın.

• kuasudba kullanıcısına yanıt

Fiyatları açıklamak bildiğim kadarıyla yasak siteler üzerinden bilgi veya muayane sonrası genelde bilgi veriliyor.

• emrahcancan2 E kullanıcısına yanıt

1750 liradan yapıyoruz.Gayet de memnunuz.Ankara'da düşünen varsa mesajla dönebilir .

• Slmlar kasım 2020 de konya da 4 tane straumann marka implant taktirdim 3 ay sonra kalici dişler için gittim ama 1 tane implant diş kemiğine kaynamamış ağrı yapti ve dişçim tekrar atacam dedi. Tanesini 5.500 e taktiriyom
    Bizde straumann taktirdim saglam olsun diye hemen golu yedik :)

Boyle kompilikasyonlar normal
    Mi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiberinsta

Babama 6 adet implant takıldı 2 senedir sorunsuz gidiyor ve fiyat olarak olsun ilgi alaka olsun Dentova kliniğini öneririm. Ama fiyat olarak daha da uygun yapanlar vardı Konya'da onların da yorumu iyi.https://dentova.com.tr/konya-implant-dis-tedavisi-implant-fiyatlari/

Bende 4 tane taktirdim ama 1 tanesi dis kemigine kaynamamis

• herkese merhaba,
    implant yaptırmak istiyorum. istanbulda tercihen anadolu yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı?
    yeditepe, okan, marmara yada bezmialem ünivertelerini düşünüyorum. klinikler bana güvenli gelmiyor. köklü bi üniversitede yaptırırsam ilerde bi sorun olduğunda yerleri yurtları belli diye düşünüyorum. diğer taraftan özellikle vakıf üniversitelerinde ki dentistler çok sık yer değiştirebiliyor. buda işlem sırasında sorun yaratır diye düşünüyorum.
    anlayacağınız biraz kararsızım.
    bu konuda ki görüşleriniz nelerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiberinsta

Babama 6 adet implant takıldı 2 senedir sorunsuz gidiyor ve fiyat olarak olsun ilgi alaka olsun Dentova kliniğini öneririm. Ama fiyat olarak daha da uygun yapanlar vardı Konya'da onların da yorumu iyi.https://dentova.com.tr/konya-implant-dis-tedavisi-implant-fiyatlari/

Linkteki sayfanın başında "implant fiyatları" var ama bizi arayın ile bitirmişler. Tamam uluorta fiyat yazılmaz ama ulu orta fiyat yazılmış gibi gel gel de yapılmaz.

Ben olsam böyle bir reklam sahtekarlığı yapan kliniğin kapısından içeri adım atmam. Başınıza her türlü şey gelebilir çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekfuture -- 10 Mart 2021; 13:33:43 >

• nobel isviçre markası için 4500 TL, osteem (Kore markası) 3500 TL fiyat teklifleri aldım. Yukarıda belirtilen fiyatlara göre epey pahalı geldi..

• nobel için iyi fiyat almışsınız ama osteem için çok pahalı fiyat almışsınız son zamanlardaki en populer straumann'ın alman medentika implantını 2000 tl ye yapıyoruz yerli implance implantlarıda 1400 tl ye uyguluyoruz.

https://www.implantdental.gen.tr/implant-fiyatlari.html sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar diş implantı yaptırmam gerekiyor acil ama iyi bir hekim bulamıyorum Giresun ve Ordu civarı iyi implant yapan bir dişçi var mı? Hangi hekimi arayıp sorsam en iyisi olduğunu iddia ediyor implant kadar önemli iyi bir hekim seçimi bu illerde yaptıran varsa tavsiye ettiğiniz bir hekim çok yardımcı olursunuz
  • king in the north kullanıcısına yanıt

eee kimse yoğurdum ekşi demez. iyi araştırmakta fayda var, implant basit bir işlem asla değil.

Tavsiyem ağız ve çene cerrahisinde uzmanlaşmış bir doktora yaptırmanız yönünde olacaktır. Doktortakvimi sitesinden Ordu ili için bir araştırma yaptım:

https://www.doktortakvimi.com/ara?q=A%C4%9F%C4%B1z%20Di%C5%9F%20Ve%20%C3%87ene%20Cerrahisi&loc=Ordu%2C%20Alt%C4%B1nordu%2FOrdu&filters%5Bspecializations%5D%5B%5D=99

Bu linkte belirtilen hekimleri bir araştırıp görüşün derim.

geçmiş olsun.

• 2 adet Megagen + kaplama ve ektra 1 kaplama yenileme için 8.000TL fiyat aldım.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.