Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.301
Cevap
189
Favori
1.748.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zendo

Merhaba... dün dişimi çektirdim. doktora çekilen dişin yerine implant yaptırmak istediğimi söyledim, kemiklerin oturması için 5-6 ay geçmesini tavsiye etti. damak,çene yapısının, dişlerin düzeni felan önem taşıyor muhtemelen. bana bi süre beklemem tavsiye edildi. sizde bi görüşün isterseniz.

Alıntıları Göster
    Merhabalar.
    Konudan biraz uzak kaldım. Nerede ve hangi doktor ile görüştünüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet her ilde her hastanede implant yapmıyor ... Bulunduğunuz ildeki diş hastanelerine sorun İzmir de yapıyorlar Bayraklı ve Bornova'da.
    Yerli marka İMPLANCE tanesini 640 TL ye yapıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sledgehammerXX kullanıcısına yanıt
    Evet inanır ve diğer devlet hastanelerinde fiyat öyle
    İmplant tanesi 640 TL
    Zirkonyum tanesi 120 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: Freud49

Devlet her ilde her hastanede implant yapmıyor ... Bulunduğunuz ildeki diş hastanelerine sorun İzmir de yapıyorlar Bayraklı ve Bornova'da.
    Yerli marka İMPLANCE tanesini 640 TL ye yapıyorlar
    640 tl den alıyorlar özel de adam 2500 den asagıya yapmıyor iyi kar ediyorlarmış
  • Yani en düşük özel bana 17 bin fiyat çıkardı
    Devlet 4 bin fiyat çıkardı
    Aradaki 13 Bin TL doktor kalitesine gidiyor aynı marka implant için
    Kalite demek tecrübe demek
    İzmir Bayraklı daki doktorlar ihale ile 2 bin adet implant almış yani doktor derken devlet. Yılda 2 bin adet implant yapan doktor yeni mezun olsa bile adam bir yılda profesyonel olur ki yeni mezunlara implant yaptırmiyorlar ilk etapta mutlaka bir uzman yapıyor
    Yani birazcık bekleme icin sıra var diye 15 bin TL fazla vermek mantıklı değil
    Ama param olsaydı Zengin olsaydım bu kez de Türkiye de yaptırmazdim İsviçre ye gider yapardim haha

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Koray Bey selamlar,

Ben de Ankara Üni de diş eti tedavime başladım. Şimdi de sıra implanta geldi. Ben de randevu alacağım zaman periodontolojiden, profesöre görünmek istediğimi söyledim. Görevli kişi de öyle bir uygulama olmadığını, boş olan bir saate randevu verdiklerini, müsait rast gele bir doktorun muayene edeceğini bildirdi. Ben ise konunun üzerine gittim ve sonunda bir profesörün kapısını çalıp içeri daldım tabiri caizse.

Kendisinden randevu istediğimi söyledim. O da verebileceğini, fakat randevunun çok yakında olamayabileceğini bildirdi. Ben de farketmez dedim. Yaklaşık 3 ay süren bir tedaviyi direk olarak kendisinden aldım. Bana diş fırçalamayı, ip kullanmayı öğrettikten sonra, yine kendisinin icra ettiği açık küretajla diş eti tedavimi sonlandırdı. Şimdi de İmplant uygulamasını yine kendisi yapacak.

Bu operasyonlarda o gördüğünüz öğrenci ya da genç doktorların başında duran bir adet doktor vardır, o da asistanlık yapıyor hocaya. Eğer üniversitede tedavi olacaksanız tavsiyem ne yapın edin profesörlerden içinize sinen bir tanesinden randevu alın. Yine özel gibi ferah bir ortam değil, programları yoğun olduğundan randevunuza zamanında gitmeniz önemli herhangi bir gecikmede ya da problemde programları sıkışabiliyor. Fakat alacağınız hizmetin en iyisini bu şekilde alacağınızı düşünüyorum.

Bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: sultanhalim

Koray Bey selamlar,

Ben de Ankara Üni de diş eti tedavime başladım. Şimdi de sıra implanta geldi. Ben de randevu alacağım zaman periodontolojiden, profesöre görünmek istediğimi söyledim. Görevli kişi de öyle bir uygulama olmadığını, boş olan bir saate randevu verdiklerini, müsait rast gele bir doktorun muayene edeceğini bildirdi. Ben ise konunun üzerine gittim ve sonunda bir profesörün kapısını çalıp içeri daldım tabiri caizse.

Kendisinden randevu istediğimi söyledim. O da verebileceğini, fakat randevunun çok yakında olamayabileceğini bildirdi. Ben de farketmez dedim. Yaklaşık 3 ay süren bir tedaviyi direk olarak kendisinden aldım. Bana diş fırçalamayı, ip kullanmayı öğrettikten sonra, yine kendisinin icra ettiği açık küretajla diş eti tedavimi sonlandırdı. Şimdi de İmplant uygulamasını yine kendisi yapacak.

Bu operasyonlarda o gördüğünüz öğrenci ya da genç doktorların başında duran bir adet doktor vardır, o da asistanlık yapıyor hocaya. Eğer üniversitede tedavi olacaksanız tavsiyem ne yapın edin profesörlerden içinize sinen bir tanesinden randevu alın. Yine özel gibi ferah bir ortam değil, programları yoğun olduğundan randevunuza zamanında gitmeniz önemli herhangi bir gecikmede ya da problemde programları sıkışabiliyor. Fakat alacağınız hizmetin en iyisini bu şekilde alacağınızı düşünüyorum.

Bilginize.
    Selamlar.
    Değerli bilgileriniz için teşekkürler.

• İzmir ve çevre illere türk malı uygun fiyatlı implant yapıyoruz, iletişim DM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lidilsak -- 21 Nisan 2020; 1:54:51 >
  • Merhaba Arkadaşlar devlet ağış diş sağlığı merkezleride arttık yapıyormuş , ne dersiniz önerirmisiniz ? birde yerli implantın bir sakıncası olurmu marka olarak neye dikkat etmek gerek ?
  • Merhaba, İstanbul da DTI marka implant alt çene ne kadara yapılabilir,

DTI yerli ve tübitak üretimidir.
  • 2018 yılında donanım haberle tanıştığım zamandan beri bir çok referans verebileceğim güzel dostluklar kurduğum herşeyin a dan z ye takip edip memnun ettiğimiz hastalara selamlar olsun başkent er dental firmasının sahibiyim uzman hekim kadromuzla 6 yıldır hizmet vermekteyiz halada devam ediyoruz . Hastalara araştıranlara şunları söylüyorum ve iddia ediyorum 6 yıllık birikimin implant markasının %25 etken olduğunu %25 kişisel sistematik etkenler %50 si hekim diye implantları ticari boyutuyla düşünmeyiniz nedeni aslında arasanız daha çok yardımcı olucam nedenleriyle 05530562662 şunuda söylemeden olmaz vandan ankaraya Edirne’den Ankara’ya güven üzerine gelen hastalarıma bir kez daha selamlar olsun hayırlı günler

Strauman Amerikan malı değildir iyi analiz ediniz ve fiyatlandırma arz talebe göre değişmekle beraber AR-GE çalışmasına da bağlı olur teşekkürler

• İmplantlarda sormanız gereken bir yerli mi ithal mi yerli ile ithal arasındaki farklar fiyatlar neden değişken garanti belgesi ne kadar olmalı AR-GE çalışması ne için önemli bunların cevabı karşılık beklemeden yapılır 05530562662 yerimiz ankarada dır ve bir çok üniversitesi hastanesiyle çalışıyoruz. Doğru yönlendirmek tek amacımdır . Hayırlı günler

Merhabalar geçmiş olsun öncelikle üniversite hastanelerinde kayıt altına alsalarda 2 sene sonra muhattap bulamaZsınız size her konuda yardımcı olurum.

• aslanturki kullanıcısına yanıt
    oncelikle iyi günler ben implant fiyati ögrenmek istiyorum 6 alt 6 üst olmak kosulu ile 12 adet ve 28 adet zirkonyum kaplama bana kaca mal olur simdiden tesekkürler
  • erkaner1992 E kullanıcısına yanıt
    Evet Strauman isviçre malıymış. Ama şu dönem için maddi açıdan beni zorlayacağı için askıya aldım. Kaba hesapla 3 diş için7.500 tl çıkacak cebimden. O yüzden Seneye belki artık.

• erkaner1992 E kullanıcısına yanıt
    2 sene sonrası için siz nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.

• Dun itibariyle ust yapida tamamlandi cok rahatim her seyi yiyebiliyorum gayet guzel hocamdan cok memnun kaldim fiyatlari cok iyi sadece implantda degil dis konusunda cok iyiler aslinda disnkaybetmek hic istemezdim ama mecbur kalindi lezyon oldugu icin cektiler ve bunu bir kac yere sordum
    1 dis cekimi 5 ay kadar bekleme
    2 implant islemi 3 ay bekleme
    3 iyilesme basligi sonrasinda olcu alimi provalar filan da 1 ay kadar surdu
    Ve bu kadar bekleyisten sonra agzimda

Bu arada pendikde yaptirdim nucleuoss ben 1200 e yaptirdim ustu ile birkikte yilbasindan sonra 1400 e cikti fiyatlar

herşeyin başı sağlık tabi euro üzerinden gidildiği için bu seneki 7.5lira seneye olucak kim bilir artı aldığınız fiyat gayet iyi bence acil değerlendirin.
    size özel olarak mesaj gönderildi inceleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.