Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
4.316
Cevap
189
Favori
1.751.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, hocam bi de şeyi sormak istiyorum bu dişlerin altında diş etine benzer bi yapı yok demi, direk kendi diş etimizin üzerine koyuyorlar
  • f1rıncı F kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • Arkadaşlar ankarada tavsiye edeceğiniz doktor klinik varmıdır
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    Kızılay Karanfil Sokak'ta Ersöz Diş Sağlığı var. İmplant tedavisini Prof.Dr.Ertan Ersöz yapıyor.

Ben haziranda tedaviye başladım. Ekim ayının başı gibi diğer aşamaya geçilecek nasipse.

Ekleme: Yeni binaya geçmişler. Kızılay-Maltepe; Şehit Adem Yavuz Sokağında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 27 Eylül 2017; 17:45:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış anlamayın da dişciniz kazıklı voyvodanın akrabası sanırım dtı yerli bir marka toplamda 3000 lira fiyat nedir ? geçen bir yıl önce 5 implant yaptırdım markası mr. schulz fiyat 1300 ile 1400 arası bir rakamdı net hatırlamıyorum , alman malı fda onaylı bir implant dişcim 3 marka sundu 1. marka dtı açıklaması şu yönde hiç kimseye uygulamadık o yüzden yorum yapamam , fiyat 1000 lira üst yapı herşey dahil 2. marka mr.schulz 100 kişiden fazla uyguladık kaliteli bir kişide 1 implant düştü oda kaynama evresinde enfeksiyon kaptırdığı için fiyat 1300 ile 1400 arası bir rakamdı net hatırlamıyorum , 3 .marka ıtı straumann bu markayı anlatmaya gerek yok zaten fiyat 2300 tl bu fiyatlar üst yapı implant ve cerrahi işlemler vs dahil tek dişin maliyeti.
    Geçen yıl kurban bayramında bitti işlemlerim 1 yılı geçti yani ve son derece memnunun , dişcim işinde çok iyi ayrıca implantı kendi takmıyor anlaşmalı olduğu cerrah takıyor diğer bütün işlemleri dişci hallediyor , yani fiyatın düşük olmasını acaba dişci kendi takıyor olabilirmi diye düşünmeyin yaşadığım şehir ankara diğer şehirlere bişey diyemem , ama ben bu işi yapmadan önce 4 ay araştırdım 5 yada 6 yerden fiyat aldım arkadaşlar araştırmacı olun bende sağlık kurumunda çalışıyorum benim dişcimin 2300 tl fiyata uyguladığı markayı benim çalıştığım kurum 5000 tl üstü bir rakama uyguluyor , yani ismini satıyor o yüzden pahalıdır iyidir diye mantık her zaman geçerli değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 24 Eylül 2017; 11:14:44 >

• Türk markası tanesi 1500 imiş sorun yaşamassın dedi doktor, başarı hastanesinde ne dersiniz ?

• Apollon kullanıcısına yanıt
    "Tavsiye edenin kendisi yapacaksa kötü olanı tavsiye eder mi? Sonuçta hastayla muhatap olan kendisi ve kötü sonuçlarda kendi ve işyeri itibarı söz konusu diye düşünürsek tavsiye edebiliriz."
    diye düşünüyorum.
    Biraz da milliyetci düşünmek gerek. Herşeyi ithal edersek kendi firmalarımız nasıl gelişecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

"Tavsiye edenin kendisi yapacaksa kötü olanı tavsiye eder mi? Sonuçta hastayla muhatap olan kendisi ve kötü sonuçlarda kendi ve işyeri itibarı söz konusu diye düşünürsek tavsiye edebiliriz."
    diye düşünüyorum.
    Biraz da milliyetci düşünmek gerek. Herşeyi ithal edersek kendi firmalarımız nasıl gelişecek?

Bugün markasını öğreneceğim implant da oluyor mu bilmiyorum ama bizim meşhur Türk markalarımızın çoğu çinden getirip Türk malı diye ürünlerini satabiliyor çoğu sektörde bu mevcut maalesef.
    Haklısınız.
    Çoğu dünya çapındaki markaların da Çin'de fabrikaları var.

Yine de kötü olsa diş hekimi kendini riske atmaz diye düşünüyorum.
    Çünkü her rahatsızlıkta ve olumsuzlukta hasta ile uğraşacak, sorunu çözecek olan kendisi.

Hayırlısı olsun.
  • Arkadaşlar bu yerli marka nasıldır? Omnitech 1500 tl tanesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca kemik tozu ilavesi 1500 tl çok değil mi?

Komple bir diş için fiyatın tamamı(diş çekimi,implant, üst yapı ve protez vs) ise yerli implant için
    biraz pazarlık yapılablir sanırım.

Kemik tozu miktara bağlı olarak değişiyor.
    Membran kullanırlarsa onun da büyüklüğüne ve adedine göre 750-1250tl arası fiyatı var.
  • Arkadaşlar ardı ardına post attım özür dilerim forum saolsun düzeltmeye çalışırken çöküyor.

Az önce doktordan geldim. İki marka ile çalışıyorlarmış, yerli omnitech marka 1500 tl, amerikalı olan inclusuve gibi bir şey fiyatı 2000 tl.

Şimdi asıl sorum su diş kaybım 1 sene olduğu için kemik tozu ilavesi gerekliymiş ve fiyatı 1500 tl ve gerekirse 500 tllik daha ekleniblirmiş membranlı bunu diyen hastanenin cerrahi ve yerli marka tercih ederse kemik tozu ile birlikte vidayı koymazmış ve 2 ay kemiğin ilişmesini bekleyip sonra vidayı koyarmış yanı toplam 7 aylık bir süreç ama Amerika mali olan kendini kanıtlamış 30 senelik firma olduğundan doktorlar buna güveniyor tozla birlikte vidayı takabilirlermiş.

Sizden ricam bana yardımcı olmanız 1500 tl kemik tozu için çok değil mi ve yerli implanta gerçekten güven miyor mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 27 Eylül 2017; 17:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

Komple bir diş için fiyatın tamamı(diş çekimi,implant, üst yapı ve protez vs) ise yerli implant için
    biraz pazarlık yapılablir sanırım.

Kemik tozu miktara bağlı olarak değişiyor.
    Membran kullanırlarsa onun da büyüklüğüne ve adedine göre 750-1250tl arası fiyatı var.

Hocam çok saolun ilgilenip cevap veriyorsunuz, son yorumuma bakarsınız toparlayıcı şekilde yazmaya çalıştım.

Dediğinize göre sanırım fiyatlar normal.

• İmplant fiyatları tedaviye göre, adete göre, markaya göre, diş hekimine göre, şehre göre hatta semte göre bile değişiyor. İmplantı yapacak Diş hekimi eğer çok ünlü ve başarılı biriyse bunu fiyata yansıtıyor. Aynı şekilde İmplant tedavisi yapılacak poliklinik de bulunduğu semte göre fiyat belirliyor.
    Bu nedenle fiyatlar değişken olabiliyor.
    En önemli husus marka..
    Kaliteli markaların fiyatları pahalıdır ama aklınızda soru işareti kalmıyor. Adından belli kalite :)

Bazı markalar:
    Nobel Biocare(branemark), ITI (straummann), Astra Tech (İsveç üretimli) Türkiye de üretilen ilk ve tek implant markası “nucleoss” isimli implant markası.
    Diğer önemli bir husus da implantı yapacak olan diş hekimi..
    Normal diş hekimleri de implant tedavisi yapıyor diye biliyorum ama Ağız ve çene cerrahi uzmanları bu konuda çok iyi.
    Kaynak: efendim.net/implant-fiyatlari-hakkinda-merak-edilenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertoo -- 31 Aralık 2018; 12:33:31 >

• Merhaba arkadaşlar...
    Diş konusunda fobiye sahiptim,nihayet bu fobinin üstesinden gelip bir diş hekimine gittim.Çekilmesi gereken dişler çekiliyor...
    İmplant fiyatlarını sorduğumda,iki marka kullanıyoruz dedi.Birinin adı aklımda kaldı Zimmer marka,900$ fiyat dedi,herşey içinde...
    Fiyatta birşeyler yaparız yine dedi ama...ben bu konulara çok uzağım.Bu marka nasıldır iyimidir.Birde verilen fiyat normal mi?Değilse hangi rakamlar normal fiyatıdır.Yardımcı olursanız çok memnun kalırım...
  • Forumda yazılan fiyatları gordukce,macaristan da ki impant fiyatlarının yarı yarıya daha ucuz oldugunu gordum.imkanı olan macaristan da tedavi olsun.

• Konu amma hortlamış yaa.. neyse. gezerken gördüm. Arkadaşlar kısa bir tecrübemi paylaşayım istedim ben de, İmplant Diş Fiyatlarını bayaa araştırdım en az 10 tane hekimle görüştüm İzmir de, en sonunda bostanlı da Cadde Dental i buldum. Onlarla anlaştım. 3 dişime yaptırdım. Tavsiye ederim. Site adresini de paylaşayım, İzmir İmplant
  • arkadaşlar merhaba bende implant yaptırıcam 1 adet ancak param buna yeter
    sizlerin yazdıkları fiyatları okuyunca parayı nereden buluyorsunuz şaşıyorum :)
    neyse benım olacagım yerde iki adet marka var swiss ve osstem markalar
    bunları görüp duyan fikri olan varmı? bana yardımcı olun arkadaslar bu implant konusunda neyi tercih etmeliyim 1500 tl yi geçmemeli fiyat
  • Arkadaşlar hayırlı günler. 1 süt dişimin düştükten sonra çıkmaması 1 dişimin ise çürük sonucu çekilmesi neticesinde 2 tane diş eksikliğim var. Birkaç diş doktoru gezdim. İmplant takılabilir dediler.

Hangi markaları önerirsiniz?
    Fiyat ne olmalı?

Yardımcı olanlardan şimdiden Allah(c.c.) razı olsun
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.