Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.316
Cevap
189
Favori
1.751.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hersey icinde 1600 TL fiyat verdiler sordum özellikle hersey dahilmi diye.

Dis teli, dolgu, kanal tedavisi , dis temizlemeleri bunlar 4650 tuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun icx marka porseleniyle birlikte 2150 tl astra marka porseleniyle birlikte 2950 tl fiyat verdiler icx marka yaptıran memnun kalan var mı yoksa astra mi tercih etmeliyim.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekaist -- 25 Aralık 2020; 11:23:48 >
  • Merhaba arkadaşlar. Konya içi ya da yakın çevre illerden implant icin hastane veya doktor tavsiye edebilecek var mı?

• PHI kullanıcısına yanıt
    Özgür Çetinkaya'yı tavsiye ederim. Anneme 6 tane implant yaptırdık. Üzerine de çıtçıtlı diş taktırdık. Gayet memnunuz. Yalnız implant adedi 800 Euro ve Alman malı. Doktorun sitesi de burası http://ozgurcetinkaya.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugursimsek_03 -- 13 Nisan 2017; 16:5:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Benim operasyon yarından başlıyor. Yarın 3 diş kanal tedavisi olacak cumartesi günü bayıltarak ameliyata alacaklar dudak üstünde buruna kadar yayılmış büyük bir kist alınacak ve ağızdan 15 tane diş çekilecek sonraki aşamada da implant için beklenecek 8 implant yapılacak ve üzerine köprü yapılacak fakat yerli malı implant için 2200 tl diyor tanesine çok değilmi bana maliyeti 30.000 tl ye filan gelecek

Çok şükür kanal tedavisinden sonra ameliyata girdim ve ağızdaki büyük kist alındı ve dişlerin altındaki kistler temizlendi. Şuanda yukarıda 7 altta 9 diş toplamda 16 dişim var. Ameliyat üzerinden 1 ay geçti 1 ay sonrada implant için tekrar kontrol edilecek ve 8 implant için benimde süreç başlayacak herkese bu süreçte geçmiş olsun. Bu arada yaşım 40 ve en son dişçi koltuğuna ortaokulda oturmuştum dişçi fobim var ve hala var

Evet 8 implantın 5 tanesi 19 nisan çarşamba günü acıbadem hastanesinde yapılacak ve dikiş atılacak 1 hafta sonra dikişler alınıp diğer 3 tanesi yapılacak muhtemelen yaz sonu gibide bitecek herkese geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: nilly41

Bugun icx marka porseleniyle birlikte 2150 tl astra marka porseleniyle birlikte 2950 tl fiyat verdiler icx marka yaptıran memnun kalan var mı yoksa astra mi tercih etmeliyim.

Icx i bilen yada yaptıran yok mu hiç bilgi verebilecek

• guguk kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekaist -- 25 Aralık 2020; 11:24:48 >
  • sekaist kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 implant ve ön dişlerin düzeltilmesi dolgu vs filan 46 000 tl ye geliyor bir araba parası
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekaist -- 25 Aralık 2020; 11:23:17 >
  • Bu fiyatlar nedir böyle ya? 46 bin birim para ile diş tedavisi mi olur? Ulke ulke degil Tımarhane!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nilly41 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, özelden mesajınızı gördüm, icx marka iyi bir implant alman isveç ortak yapım ancak biz kullanmıyoruz. Bu sebeple uzun vadedeki etkilerini bilmiyorum.
    Astra düşünüyorsanız astra tech'e bakınız. oldukça iyi ve ömür boyu garantilidir.
  • sekaist kullanıcısına yanıt
    Biraz daha araştırın fiyatlar yüksek. Astra ve Nobel aynı potadadır ama straumann için normaldir.
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Bütçenize bakarak MIS C1 düşünebilirsiniz, çene kemiğiniz iyi ise uzun vadede memnun kalırsınız.
  • OnLyHack kullanıcısına yanıt
    Ağız içinde eksik diş olduğunda diğer dişler boşluğu doldurmak için harekete geçer ve aralıklar oluşur. Üstteki dişler boşluğa doğru uzayabilir, sinüs sarkabilir, kemik kaybı uzun vadede oluşabilir. Bu sebeple yerine köprü ya da implant düşünmenizde fayda var.
  • Şu sıralar ülkemizde o kadar çok implant firması türediki bütün forumdaki üyelerimizin dikkat etmesini şiddetle öneririm. Ağzınıza takılacak hangi marka olursa olsun onu bütün hayatınız boyunca kullanacağınız için köklü firmaları yaptığı işin arkasında duran uzun yıllardır hizmet eden firmaları tercih etmenizi öneririm. Yoksa ilerleyen yıllarda firmalar kapandıktan sonra implantlarla ilgili bir problemde parça temininde çok zorlanırsınız. Aşağıda size ülkede uzun yıllardır hizmet eden firmaların bir listesini yazacağım. Atladıklarım olabilir tabiki bildiklerimi yazıyorum ben sadece. Kalitesine göre sıralama yapmıyorum.

Straumann

Astra

Nobel-Brenemark

Zimmer

Direct

Ankylos-Xive

Mis

Dentaurum

Bego

Neoss

Biohorizons

Bicon

Biomet3i

Tommen

Dr.İhde

Ctech

Sweden&Martina

Aklıma gelenler bunlardır. Buraya yerli markaları yazmadım ülkemizde de üretim yapan 9-10 tane firma vardır ben ithal olanları yazdım. Yerli ürünleri çok takip edemediğim için bişey yazmak istemedim. Umarım bilgilendirebilmişimdir

• dtduyguyuksel kullanıcısına yanıt
    Tskler cevap icin

• quote:

Orijinalden alıntı: sekaist

Hocam ücret nedir? ben de yeni fiyat aldım ve şu şekilde bana özel bir fiyat çıkardılar. buna rağmen oldukça yüksek geldi. siz ne kadar ödeyeceksiniz?

Hocam benim yapılacak işlemlerde aşağıdaki gibi bugün 5 tanesini yaptırdım. Doktorum çok iyiydi çene cerrahı eli hafifti acıma olmadı ama yapılan işlemlerde çin işkencesi gibiydi. sinüsleri geri aldı diş kemiğini kırarak diğer yerleri o diş kemiği ile güçlendirdi filan bir ton iş yapıldı 4 saat sürdü. haftayada 3 tane daha yapılaca yaz sonu biter gibi bakalım.

yani 10 tane diş 40.000 tl mi kabaca hesapla, diğer işlemler, goz ardı edersek.

way arkdaş ya. 40.000 tl bee paraya bak. şimdi biri çıkacak 40.000 tl neki.. sonucta sağlığın filan diyecek benim kafam çaışmıyormuş gibi.. aman yapmayın öyle şeyler arkdaşlar.

Bende hepsi porselen köprü kaplama ama hiç memnun değilim.. bi hatunla konşuyorsun. hafifi ağzını aralayınca senini ön dişler takmamı diyor :=)

demek hepsini implant taktırsak 100.000 tl lik olacağız. Hay benim genlerime ya. Zenci olaydım keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 21 Nisan 2017; 11:8:29 >
  • dtduyguyuksel kullanıcısına yanıt
    siz diş teknisyenisiniz galiba.

bütün dişleri yaptırsak en uygun fiyat ne olur ama tabi doğal gorunmesi ve sağlam olması koşuluyla.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.