Şimdi Ara

İMPARATOR BEY'in KARİZMASI BİTTİMİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın mıllı takım hocasının artık eskısı kadar atarı gıderı olmuyor saga sola .. Acaba artık eskısı kadar karızmatık degılmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalavar -- 10 Ekim 2016; 11:05:34 >

• Gürültü patırtı ile kazandığı maçlar geride kaldı, yeniden gs nin başına gelirse istediğini yapar, avrupa da izin vermezler gönderirler tribüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

Gürültü patırtı ile kazandığı maçlar geride kaldı, yeniden gs nin başına gelirse istediğini yapar, avrupa da izin vermezler gönderirler tribüne.

Bi bitmediniz arkadaş, Gürültü patırtıyla şampiyon olunsaydı Yılmaz Vural bu ligi domine ederdi...Bu adamın başarıları kimde hazımsızlık yapıyorsa bu tarz yorumlar yapıyor.

Boş yapmayın, bu adamın başarılarını yapan başka yerli varsa gelin yazın buraya bizde bilelim...Yada ligimizde bu tarz başarıları elde eden yabancı varsa onuda bilelim ?

Tamam yaptığı yanlışlar hatalı mevzuları var, fakat bu adamın başarılarını örtmeye kalkmayın be komik oluyorsunuz
  • Karizma falan kalmadı. Rüştü reçber bile emekli ol artık diye yazı yazmış. Kaç maçtır hatalı kadro seçimi ve taktikle sahaya çıkıyor. Taktiği var bile diyemeyiz.
  • Türkiye liginde yapabilir o hareketleri. Avrupada gözünün yaşına bakmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Gürültü patırtı ile kazandığı maçlar geride kaldı, yeniden gs nin başına gelirse istediğini yapar, avrupa da izin vermezler gönderirler tribüne.

Bi bitmediniz arkadaş, Gürültü patırtıyla şampiyon olunsaydı Yılmaz Vural bu ligi domine ederdi...Bu adamın başarıları kimde hazımsızlık yapıyorsa bu tarz yorumlar yapıyor.

Boş yapmayın, bu adamın başarılarını yapan başka yerli varsa gelin yazın buraya bizde bilelim...Yada ligimizde bu tarz başarıları elde eden yabancı varsa onuda bilelim ?

Tamam yaptığı yanlışlar hatalı mevzuları var, fakat bu adamın başarılarını örtmeye kalkmayın be komik oluyorsunuz

Tamam, Fatih TERİM'i savunmanız anlaşılabilir, Galatasaray ile kazandığı başarılar su götürmez.

Şimdi benim tezime dönelim, Yılmaz hoca maç kötü giderken sağa sola koşturuyor, hakeme itiraz ediyor, bağırıyor çağırıyor neyse, bir gün sonra medya da başlıyor herkes, Yılmaz VURAL show yapıyor, maçı kaybedeceğini anlayınca böyle yapıyor demeye.
    Efendim Fatih TERİM yapıyor, başlıyor herkes hakem maçı gerdi, TERİM gereğini yaptı, adam öyle bir hanedanlık kurdu ki, ŞAŞ ve DAVALA da kendisine eşlik ediyordu, ALBAYRAK'ıda unutmamak lazım.... Bu adamı tribüne göndermeye cesaret eden, Serkan ÇINAR ve Ali PALABIYIK'ı TERİM'in görev süresince ciddi maçlarda gördünüz mü.?
    Bu ülke de maçlar böyle kazanılıyor, teknik direktörü bastırsanız, kulüb konuşmaya başlıyor.

TERİM mağdem deha, şu maçlardan 6 puan almak çok mu zordu, hava diyor jet lag diyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Tamam, Fatih TERİM'i savunmanız anlaşılabilir, Galatasaray ile kazandığı başarılar su götürmez.

Şimdi benim tezime dönelim, Yılmaz hoca maç kötü giderken sağa sola koşturuyor, hakeme itiraz ediyor, bağırıyor çağırıyor neyse, bir gün sonra medya da başlıyor herkes, Yılmaz VURAL show yapıyor, maçı kaybedeceğini anlayınca böyle yapıyor demeye.
    Efendim Fatih TERİM yapıyor, başlıyor herkes hakem maçı gerdi, TERİM gereğini yaptı, adam öyle bir hanedanlık kurdu ki, ŞAŞ ve DAVALA da kendisine eşlik ediyordu, ALBAYRAK'ıda unutmamak lazım.... Bu adamı tribüne göndermeye cesaret eden, Serkan ÇINAR ve Ali PALABIYIK'ı TERİM'in görev süresince ciddi maçlarda gördünüz mü.?
    Bu ülke de maçlar böyle kazanılıyor, teknik direktörü bastırsanız, kulüb konuşmaya başlıyor.

TERİM mağdem deha, şu maçlardan 6 puan almak çok mu zordu, hava diyor jet lag diyor.

Mourinho chelsea ile son sezonunda ne yaşadı ? Dünyanın en iyi teknik adamlarından biri bile ne hale düştü dimi ?

Ayrıca Fatih Terim bu tarz sahada gerginlik yarattığı dönemde kaç maç ceza aldığını biliyor musun ? Mersin maçı için yaptığı mevzuda 8 maç ceza aldı....

Hayır bunu söyleyen adamın takımında Raul M. neler yaptı, derbide hakeme el hareketi çekip tükürdü kaç maç ceza aldı ? 4 maç...Aynı adam derbi sonunda elini cinsel organına götürüp hareket çekti yine 4 maç...Bak bu kadar mevzuya toplamda 8 maç anlatabildim mi ? Sadece Galatasaray'a oluyormuş kafasını yaşamayın...

Fatih Terim konusunda yine söylüyorum Türkiye'nin en başarılı teknik adamı, başarılarını görmezden gelende kördür...Fakat son olarak ne diyorum bu adam eleştirilemez değil, eleştirilsin şuanda da eleştirilsin eleştirilmesin demiyorum...

Bakın inatla boş ve yanlış anlıyorsunuz, adamın başarılarını küçümseyen ve hor görenlere o cevaplar...Hangi yazıyı cevapladığımı ve ne şekilde cevapladığımı okuyun...Fatih Terim hatalar yapıyor yapmaya da devam edecektir. Umarım anlarsın ve algılarsın...

Hala kalkıp şu maçlardan 6 puan almak çok mu zordu diyor :)

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Nedense Şenol Güneş bana daha başarılı geliyor.Dünya üçüncülüğü tarihimizdeki en büyük başarıdır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casablanka 06

Nedense Şenol Güneş bana daha başarılı geliyor.Dünya üçüncülüğü tarihimizdeki en büyük başarıdır bence.

Milli takım bazında en büyük başarımız Şenol hocanın zaten ben o konuda üstüne laf söylemem,
  • bence fatih hoca bitmiş nerde eski kükreyen bağıran gaz veren terim nerde şimdi terim yada oyuncular dediğini yapmıyor bilemicem.
    dün sahada ördek gibi dolaşıyor takım terimden hiç reaksiyon felan yok eskiden su şişesi felan bişeyler atartı sinirden takım o kadar hata yaptı ki adam sadece kıs kıs izledi
  • 2016dayız hala 1.6 dan kalma alışkanlıklarla i yerine ı yazan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destekliyorum ben Fatih Terimi..
    Desteklemesen işin ucu Beşiktaşa değecek çünkü.
    Terim gittiği an çok sayın ve de kıymetli federasyon başkanımız elini Şenol Güneşe atacak. Kabul etsen takım takımlıktan çıkacak, kabul etmesen vatan haini ilan edileceksin. İki ucu xxx değnek.
    Zaten milli takımdan ne köy olur ne kasaba çıkamazlar gruptan falan.. İsterse guardiola gelsin farketmez.
    O yüzden Beşiktaş ın düzenini bozmasınlar, Terim i desteğe devam!
  • Bitmesi için düğmeye basıldı. Terim de ekmelerine yağ süremeye devam ediyor. Gruplardan çıkamaz bu takım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.