Şimdi Ara

IMPARATOR'a sirtini donme, oyuna gelme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Eyy yeni yetme bebeler. Galatasaray'in efsanesi, sampiyonluklarinin yarisinda emegi bulunan Fatih Terim'i oyle kolay kolay yedirmeyiz. Bu kulupten herkes gelir gecer Imparator kalir. Akilli olun. Adama buyuk savas acildi malum cevreler tarafindan, Fatih Terim'i bitirmek icin yola cikildi. Basarili mi olacaklar yani bu cigeri bes para etmezler? Gercek Galatasaray taraftari varken zor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fprox41

Sunu bir up'layalim.

Eyy yeni yetme bebeler. Galatasaray'in efsanesi, sampiyonluklarinin yarisinda emegi bulunan Fatih Terim'i oyle kolay kolay yedirmeyiz. Bu kulupten herkes gelir gecer Imparator kalir. Akilli olun. Adama buyuk savas acildi malum cevreler tarafindan, Fatih Terim'i bitirmek icin yola cikildi. Basarili mi olacaklar yani bu cigeri bes para etmezler? Gercek Galatasaray taraftari varken zor...
    senin yaşın kaç bilmiyorum ama ben Ünide 1. sınıftayken Uefa’yı aldık. yani dediğin gibi FTyi gayet iyi tanıyorum.

4 sene üstüste şampiyonluğu da gayet net hatırlıyorum. şuanki terim o terim değil. o zamanki terim 2. ligden futbolcu kaleci getirmişti. şuan kendi getirdiği adamları oynatmıyor.

Dünkü maçla ilgili 2 noktaya değineceğim.

1. 2 net pozisyonda Muğdata pas atmadılar.

2. ilk yarının en çok koşan oyuncusu muğdattı. muğdatı çıkarıp linnesi aldı, marianoyu ortaya çekti. mariano hiç orta sahada oynamış mı ömrü boyunca. 2. yarı istatistikleri ve marianonun yaptıklarına bakarsan dediğimi anlarsın. Atalay’ı al. ne diye şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıyorsun? ne çıktığını da gördük !

son olarak. bu takım idman yapmıyor orası belli. kondisyonları 60dan sonra düşüyor. sakatlıklar artmaya başladı. ayrıca bu futbolculara korner ve yan top çalışması yaptırılmaz mı ? sen sınava girerken eksik olduğun konuya daha fazla odaklanırsın değil mi ? o konuya daha çok çalışırsın. son 3 maçtır yapılan kornerlerden 1 ( bir ) tane doğru dürüst orta yok. Eren’e niye bu kadar tahammül ediyor ? muğdatı çıkaracağına onu çıkarsa rize zaten savunmayı açık bırakacak ve hızlı futbolcular işe yarayacak !

velhasıl kelam bu terim bizim Allah kerim Fatih terim dediğimiz fatih değil bunu anla.

• quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.

sakatlıklar nasıl kendinden önceki dönemle alakalı. tudor döneminde takımda sakat oyuncu yoktu. geçen sene fernando harici sakatlık oldu mu? Bu sene önüne gelen oynamadan sakatlanıyor ama suç kendinden önceki dönemin oluyor.
    http://www.milliyet.com.tr/tam-40-sakatlik-galatasaray-2398336-skorerhaber/
    http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/eger-o-sakatliklar-olmasaydi-tudor-40658225
    https://www.sporx.com/sakatliklar-tudora-gerim-adim-attirmiyor-SXHBQ611863SXQ

• Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Geçen sezon ilk yarısımdan bahsettim. Kendi kendine sakatlanan olmazdı olanda bu kadar maç kaçırmazdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geçen sezon ilk yarısımdan bahsettim. Kendi kendine sakatlanan olmazdı olanda bu kadar maç kaçırmazdı.
    Avrupa'nın en iyi kondisyoner ekiplerinden birisiyle çalışıyor Tudor, Türkiye'den yatan topçulardan kimse kaldıramaz onun temposunu.
  • Patavatlı kullanıcısına yanıt
    Terimde amerikalıyla çalışıyordu o da iyiydi ona ne oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Terimde amerikalıyla çalışıyordu o da iyiydi ona ne oldu
    Milli takımdayken vardı, şuan yok.
    https://www.galatasaray.org/pl/futbol-a-takim-idari-ve-teknik-kadro/46
  • Aga anlayamadığınız bir olay var bu adam yaşlandıkça bunadı iyice lütfen anlayın artık şunu. Son dönem performanslarının bu şekilde olmasının sebebi bunamasıdır. Egosuyla birleşince dünyanın en çekilmez adamına dönüşüyor. FT'yi hiç sevmem ama objektif olarak bakmak zorundayım çünkü Galatasaraylıyım. Artık emekli ol hoca elini çek futboldan. Selamlar hürmetler.
  • Ne uefa kupasıymış, ne 4 sene üst üste şampiyonlukmuş... Ekmeğini yedi yedi bitiremedi terim. zaten GS den gitse milli takıma geleceği için sorun yok. yine astronomik bir ücret karşılığında seneye milli takımda bence.
  • Kadro çöp mü evet çöp, ama şu halde sen 10 maçta sadece tek galibiyet alıyor , ve üstelik 60'dan sonra bozuk batarya misali enerjin birden tükeniyor, öne geçtiğin 2 farklı maçları bile veriyorsun ,üstelik verdiğin maçlarda gelenin geçenin 3 salladığı fener ile, lig sonuncusu Rize. Demekki teknik kadron takımı yeterince hazırlayamıyor veya çalıştıramıyor

Aklınca arkadaş haziranda pozisyon almış, oalcakları bildiğin ancak terim aşkından dolayı dile getiremiyorsun.

Terim'i GS'den üstün tutuyorsunuz. Asıl tehlike de bu.

Transfer döneminde ele geçen paraya Ömer Bayram'ı ben almadım, nerede olduğu belli olmayan Mğdat'ıda
    Alınamaz mıydı forvet ?

Daha bugün haber çıktı, Gomis 4.5 milyon $ kazanmışız sadece
    Engelleyemez miydi Terim bunu ?

Ama ne dersek boş. Girmiyorz kelimeler kafalara
    Ben Felakete süreklüniyoruz diye haykırıyorum.

Tamam babalar, siz haklısınız, siz en iyisini bilensiniz.
    Tarihimizin en kek grubunda 4. olma ihtimalimizi dahi sorgulayamayacak kadar terim fanatiğisiniz.

Önümüzde 2 maç var, iki maç sonra bakacaz duruma.
    Şimdilik sadece sabredelim, biz uyarımızı yaptık.Ligi ilk 6'nın dışında bitirdiğimzi zaman hesaplaşacagız.
    Şimdi değil.

Ben terim ile artık devam edemeyiz, siz ederiz diyorsunuz eyvallah saygı duyarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 10 Aralık 2018; 16:57:17 >

• fatih terim kenarda olsaydı bence en az 4 puan daha fazlaydık şuan.

tarihin en kek grubu diyenlere de bakmayın siz, fm oynuyorlar sanki.
    evet grup çok kolay ama galatasarayın kadrosu ne shalkeden ne de portodan da iyi değil. belhanda fegguli vs shalkede porto da ilk 18 e giremez.

oyuncu kalitesi lig kalitesine bakıldığında grupta 3.olmak çok da anormal bir durum değil.

Sen nasıl shalkeyi portoyu çektim diye seviniyorsan shalke ile porto da galatasaray'ı çektim diye sevindi.çünkü zayıf rakipsin , bunu kabul etmeyip uçup kaçanlar hayal kırıklığına uğrar tabiki.

hatta bana göre lokomotifden bile zayıf takımsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 10 Aralık 2018; 16:58:32 >
  • Yine Fatih Terim dusmanlari palazlanmis, bunu yukarilara tasiyalim.
  • he anasını satayım adam bunadı, bir tek donanımhaber forumuna üyeler futbolu biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

senin yaşın kaç bilmiyorum ama ben Ünide 1. sınıftayken Uefa’yı aldık. yani dediğin gibi FTyi gayet iyi tanıyorum.

4 sene üstüste şampiyonluğu da gayet net hatırlıyorum. şuanki terim o terim değil. o zamanki terim 2. ligden futbolcu kaleci getirmişti. şuan kendi getirdiği adamları oynatmıyor.

Dünkü maçla ilgili 2 noktaya değineceğim.

1. 2 net pozisyonda Muğdata pas atmadılar.

2. ilk yarının en çok koşan oyuncusu muğdattı. muğdatı çıkarıp linnesi aldı, marianoyu ortaya çekti. mariano hiç orta sahada oynamış mı ömrü boyunca. 2. yarı istatistikleri ve marianonun yaptıklarına bakarsan dediğimi anlarsın. Atalay’ı al. ne diye şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıyorsun? ne çıktığını da gördük !

son olarak. bu takım idman yapmıyor orası belli. kondisyonları 60dan sonra düşüyor. sakatlıklar artmaya başladı. ayrıca bu futbolculara korner ve yan top çalışması yaptırılmaz mı ? sen sınava girerken eksik olduğun konuya daha fazla odaklanırsın değil mi ? o konuya daha çok çalışırsın. son 3 maçtır yapılan kornerlerden 1 ( bir ) tane doğru dürüst orta yok. Eren’e niye bu kadar tahammül ediyor ? muğdatı çıkaracağına onu çıkarsa rize zaten savunmayı açık bırakacak ve hızlı futbolcular işe yarayacak !

velhasıl kelam bu terim bizim Allah kerim Fatih terim dediğimiz fatih değil bunu anla.

Alıntıları Göster
    Bu mesajdan sonra Fatih Terim 3 kupa daha aldı

• Acaba merak ediyorum manu taraftarları fergusonu bu şekilde tartışıyor mu?

• İmparator Fatih Terim arkasındayız.
  • terimi kimseye yedirmeyiz.

diğer takımlar ne boş beleş adamları efsane yapmaya calısıyor ama olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Bu mesajdan sonra Fatih Terim 3 kupa daha aldı

Alıntıları Göster
    Efsane

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.