Şimdi Ara

Impact Winter Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geliştirici Mojo Bones ve dağıtıcı Bandai Namco, Impact Winter'ın net çıkış tarihini açıkladı. Impact Winter 12 Nisan tarihinde PC için dijital olarak çıkış yapacak. Oyun Steam'de 31 TL ile ön siparişte bulunuyor.

Kıyamet sonrası hayatta kalma türündeki oyun PlayStation 4 ve Xbox One'a ise 2017 yılının sonları gibi çıkacak. 

"30 güne kadar yardım geliyor…"
    Gizemli bir radyo yayını yardımın yola çıktığını söylüyor. Sen, bir göktaşı çarpması ile yerle bir olan dünyada hayatta kalan bir grup insanın lideri Jacob Solomon’sun. Bildiğin o eski dünya artık yok, durmaksızın yağan karın altında kalmış. Görevin, beraberindeki insanları yardım gelene kadar hayatta tutmak.

Yardım için 30 günden geri sayım:
    Hayatta kalma oyununu yeniden keşfet: Yardım gelene kadar hayatta kalman stratejine bağlı.

Ekibini kurtuluşa götür:
    Dondurucu soğukta hayatta kalma mücadelesinde ekibinin ihtiyaçlarını karşıla, güç ve yeteneklerini birleştir.

Muazzam ve öngörülemez tehlikelerle dolu bir dünya:
    Eşsiz bir sanat yönetimiyle yaratılmış öldürücü bir kıştan sağ salim çık. 

Çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte Impact Winter için yeni bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

• grafiksel olarak çok tatlı duruyor
  • çok çok saçma olacak ama bana karlı bölümler hariç HL2 yi anımsattı nedense

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.