Şimdi Ara

iMobile'da iPHONE 5S SİMFREE-KAYITSIZ 1749 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
10
Favori
10.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Siyah Model #iPhone 5 Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperak

Siyah 32 gb var mı ?

Siyah var fakat 32 yok
  • İlan komik, fiyat komik.

Forumda aynı cihazı 1230 TL'ye satıyorlar, el insaf ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdilek

İlan komik, fiyat komik.

Forumda aynı cihazı 1230 TL'ye satıyorlar, el insaf ya

Terbiyesizlik yapma komik olan sensin kimsenin eline zorla tutuşturmuyoruz cihazı aldığım fiyat belli sattığım fiyat belli benim için, adam kendi getirmiştir satar biz ticaretini yapıyoruz
  • Pardon ama sormadan edemeyeceğim şimdi cihaz simfree ve kayıtsız 1400 tl her ne kadar sıfır kutusunda ambalajını dahi ben açsam bile kayıtsız olduğundan en düşük ihtimal 1400 + 250 diye hesaplasak bile 1600 1650 tl ediyor bu fiyata forum içerisinde ve farklı yerlerde garantili ürün bulmak çok kolay heleki forumu araştırın 1 2 aylık cihaz bayağı var forumda tabiki 2000 tl de isteyebilirsiniz orasına birşey diyemem ama revize etmeniz şart

• Biraz pahalli 1400, iyi satislar

• quote:

Orijinalden alıntı: Breakaway

Pardon ama sormadan edemeyeceğim şimdi cihaz simfree ve kayıtsız 1400 tl her ne kadar sıfır kutusunda ambalajını dahi ben açsam bile kayıtsız olduğundan en düşük ihtimal 1400 + 250 diye hesaplasak bile 1600 1650 tl ediyor bu fiyata forum içerisinde ve farklı yerlerde garantili ürün bulmak çok kolay heleki forumu araştırın 1 2 aylık cihaz bayağı var forumda tabiki 2000 tl de isteyebilirsiniz orasına birşey diyemem ama revize etmeniz şart

1650 ye bulacağınız ürün paralel ithalat olacaktır paralel ithalatta bu işin kayıtlısı manasına geliyor benim gözümde garanti servisine gittiğinizde beko veya arçelik bayiyle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek birçok bayiliğim var distribütör firmaların fiyatları 2000 e yaklaşık fiyat ve s4 çıktığı gibi fiyatı düşmeye başladı iphone hala aynı ve dolar uçtu gitti ben bana maliyetinin üzerine cüzi bir kar koyup satmaya çalışıyorum , mantıklı olur olmaz o müşterinin düşüneceği birşey.

• Pasaporta kayıt masrafları ne kadar tutuyor son zamanlarda? Bir de alan arkadaş oldu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pasaporta kayıt masrafları ne kadar tutuyor son zamanlarda? Bir de alan arkadaş oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: noluftu

Pasaporta kayıt masrafları ne kadar tutuyor son zamanlarda? Bir de alan arkadaş oldu mu?

Kayıt masrafı vergi dairesine 115 TL yatırıyorsun , E-devletten de kayıdını ücretsiz yapabiliyorsun yane totalde 115TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhPhone

quote:

Orijinalden alıntı: noluftu

Pasaporta kayıt masrafları ne kadar tutuyor son zamanlarda? Bir de alan arkadaş oldu mu?

Kayıt masrafı vergi dairesine 115 TL yatırıyorsun , E-devletten de kayıdını ücretsiz yapabiliyorsun yane totalde 115TL

Eywallah dostum..

• Bide pasaport buluyorsun 200 tl ye bu ara fiyatlar uçtu oluyormu kayıt masrafı 315 tl :) 1400 e telefon alıyorsun 315 üstüne ödüyorsun aa 1715 e vayfonun olmuş :) kendi pasportunuz varsa bedavadan o zaman kurtarır
  • dhPhone kullanıcısına yanıt
    dostum dürüstlük yapıyosun ama bi yandan da insanın kafasını büsbütün karıştırıyosun. Yumurta paketiyle yeniden paketleme diye bişey mi var ? peki biz bunu nasıl anlıycağız (Ankaradayım) sipariş veridiğimde senin gönderdiğin cihazın yumurta paketi olup olmadığını nasıl anlayabilirim ..... saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

dostum dürüstlük yapıyosun ama bi yandan da insanın kafasını büsbütün karıştırıyosun. Yumurta paketiyle yeniden paketleme diye bişey mi var ? peki biz bunu nasıl anlıycağız (Ankaradayım) sipariş veridiğimde senin gönderdiğin cihazın yumurta paketi olup olmadığını nasıl anlayabilirim ..... saygılar

orjınal jelatını yandakı jelatın yapıstırma cızgısınden anlarsınız delık olmaz tamamen gerılmıs sekıldedır kutuya yapısık gıbıdır ama yumurta posette bolluk olur ve jelatının bırlestırılme yerlerı pütür pütürdur yanı bakılınca anlayabılcegınız bırseydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Bide pasaport buluyorsun 200 tl ye bu ara fiyatlar uçtu oluyormu kayıt masrafı 315 tl :) 1400 e telefon alıyorsun 315 üstüne ödüyorsun aa 1715 e vayfonun olmuş :) kendi pasportunuz varsa bedavadan o zaman kurtarır

200 TL pasaport kayıt hakkı??? satıcıyı tanımam etmem ama güle oynaya güzel sallamışsınız maşşallah. bunun adı apaçık ilan baltalamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk GÜMÜŞ

quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Bide pasaport buluyorsun 200 tl ye bu ara fiyatlar uçtu oluyormu kayıt masrafı 315 tl :) 1400 e telefon alıyorsun 315 üstüne ödüyorsun aa 1715 e vayfonun olmuş :) kendi pasportunuz varsa bedavadan o zaman kurtarır

200 TL pasaport kayıt hakkı??? satıcıyı tanımam etmem ama güle oynaya güzel sallamışsınız maşşallah. bunun adı apaçık ilan baltalamak

150 veriyorum varsa satan :) ilanlara bakarsan herşey dahil 320 tl diye açıyorlar elinde pasaport olanlar.geçmişte kaldı o 100 liralar, hem niye baltalayım ki ilanı arkadaşla bi alıp veremediğim yok ama yurtdışı telefonları baltalayan baltaladı yapacak bişe yok.

• artemisbd kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim kadarıyla da maximum 200 225 civarında onca seçenek içinde bir tanesi yurtdışı cihazı işine geliyorsa pasaportu varsa yada bulabiliyorsa kullanıcılar değerlendirebiliyor ama 300 300 küsürü ilk defa duydum .
  • Elinizde hala 16 gb siyah ip5 varsa almak istiyorum, bana mesaj atabilir misiniz? teşekkürler...
  • iPhone 5 16 Gb mevcut 32 yok şuan için .
  • fiyat güncel mi

P. M atıyorum güncel fiyati ve taksitli durum nedir dükkanınızdan gelip almak koşulu ile ..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.