Şimdi Ara

iMobile'da iPHONE 5S SİMFREE-KAYITSIZ 1749 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
10
Favori
10.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul Renk #Siyah Model #iPhone 5 Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  iMobile'da iPHONE 5S SİMFREE-KAYITSIZ 1749 TL

Farkıyla APPLE iPHONE 5S

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İLETİŞİM İÇİN : 0(538) 299 8585

Fiyat
    Siyah 1749TL
    Gold 1999 TL

CİHAZLARIMIZ
    Jelatinli paketindedir / reforbished(tamir görmüş sonradan paketlenen) cihazlardan veya aparatları yan sanayi aparatları ile değiştirilip yumurta paketiyle tekrar paketlenen cihazlardan değildir / Cihazlar SimFree'dir (Yurtdışındaki operatörler tarafından hatta tanımlanmış TR hattı çalıştırmayan çalıştırmak için aparatlar kullanılan cihazlardan)değildir / Ürünlerimiz Pasaport KAYITSIZ'dır piyasada bizim gibi sürekli döngüsü olup kayıtlı seçeneği ile satış yapılan cihazların %95'i geçici(sanal) kayıttan ibarettir mağduriyetlere neden olmamak için kayıtsız olarak satmaktayız / Ürünlerimizde renk seçeneğimiz mevcuttur...

ÖDEME & TESLİM
    PTT Kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle tüm Türkiye'ye ürün kargolanabilir (Kapıda ödeme:Ürünü PTT memuru elden teslim eder , ürünü teslim alırken ücreti PTT memuruna taktim edersiniz) / EFT/HAVALE yoluyla Türkiyenin her yerine ürün kargolanabilir / Fiyat nakit fiyatıdır taksitli satışımız vardır kart ve taksit sayısına göre %5 ila %10 arasında fiyat değişmektedir / Takas seçeneği mevcuttur / İstanbul Üsküdar 'daki mağazamızdan teslim alabilirsiniz / İstanbul içi motorlu kurye hizmetimiz mevcuttur bölgeye göre 20-30 TL arası değişmekte kurye aracılığıyla nakit olarak teslim alabilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhPhone -- 22 Kasım 2013; 10:29:16 >

• taksit hakkında bi pm atabilir misiniz? ek olarak üsküdarda tam olarak neredesiniz bağlarbaşındayım ben gelip elden almak istiyorum anlaşırsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.a.a.N

taksit hakkında bi pm atabilir misiniz? ek olarak üsküdarda tam olarak neredesiniz bağlarbaşındayım ben gelip elden almak istiyorum anlaşırsak

pos makınemız daha baglanmadı pazartesı baglanıcak buyuk ıhtımalle uskudar beledıye bınasının yanında korkmazlar carsısı gırısıdir pos baglandıktan sonra taksıt oranı hakkında bılgı verebılırım
  • Kayıtsızdır herhalde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Kayıtsızdır herhalde ?

Evet kayıtsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmisz

quote:

Orijinalden alıntı: dhPhone

quote:

Kayıtsızdır herhalde ?

Evet kayıtsız.

bu kayıtsız olunca ben nasıl kaydettireceğim.?
    Ve yurtdışından gelen telefonlar 1 ay içerisinde kayıt yaptırılmazsa kapatılmıyor mu?

Pasaportum var ama 1 ay içerisinde yurtdışına gitmedim.

Kendi pasaportunuzu kullanmak için 1 ay içerisinde yurt dışından gelmiş olmanız lazım kıbrıs giriş çıkış vs. de olabilir , haricinde ki seçenekler olarak ise yurt dışından gelen eş dostun pasaportunu kullanabilirsiniz veya internet ortamına geçici veya gerçek kayıt yapan arkadaşlar var onlardan kayıt yaptırabilirsiniz.

• Aman ha geçici kayıt işine bulaşmayın. İphone 5 im var zırt pırt kapandı burnumdan geldi telefonu doğru düzgün kullanamadım 3 aydır. En son passaport kaydı yaptırdım maliyeti bana 300 ü buldu. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sygdo

quote:

quote:

Kayıtsızdır herhalde ?

Evet kayıtsız.

Ve yurtdışından gelen telefonlar 1 ay içerisinde kayıt yaptırılmazsa kapatılmıyor mu?

Boyle bir durum varmi cidden 1 ay icinde kayit edilmezse kapaniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

quote:

Orijinalden alıntı: sygdo

quote:

quote:

Kayıtsızdır herhalde ?

Evet kayıtsız.

Boyle bir durum varmi cidden 1 ay icinde kayit edilmezse kapaniyor?

telefonun genelde kaytsız kullanım suresı 1 aydır ama btk taramasına gore degısıyor bu sure 3 gundede olabılıyor 1 haftadada pasaportunuzun suresı var ıse ıstedıgınız zaman kaydını yaptırıp kullanabılırsınız ornegın yurtdısına gıttınız ertesı gun dondunuz kayıt yapmak ıcın pasaportunuzun suresı 1 aydır 1 ay ıcınde kayıt yapmanız gerek kaydettırmezsenız bıdahakı cıkıs gırısınızde kayıt yaptırırsınız

• Ben buyuk ihtimal cihazlarinizdan alacagim . Ozellikle kapida odeme talimati oldugu icin konuya daha sicaj bakiyorum . Telefonun kayitli olup olmamasi benin icin onemli degil gevey ile kullanacagim cihazi ama oncelikle size bir sorum olacak ptt den teslim almadan once urunu kontrol etme hakkimiz var mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaxas35

Ben buyuk ihtimal cihazlarinizdan alacagim . Ozellikle kapida odeme talimati oldugu icin konuya daha sicaj bakiyorum . Telefonun kayitli olup olmamasi benin icin onemli degil gevey ile kullanacagim cihazi ama oncelikle size bir sorum olacak ptt den teslim almadan once urunu kontrol etme hakkimiz var mi acaba ?

cıhazlar sımfree geveye gerek yok sadece pasaport kaydı yaptırmanız gerekmektedır ptt sorumlusuna not duserız eger kurallara uygunsa sıze verırler cıhazı bakarsınız odemesını yaparsınız..
  • Tamam kardesim benim elimde note 2 var onu hemen satip sizden en kisa surede alacagim . 1 hafta sonra alirim buyuk ihtimal. Alirken siz not dusersiniz ben cihazi alinca kontrol ederim . Fiyatta bir indirim yaparmisiniz ?

• quote:

Tamam kardesim benim elimde note 2 var onu hemen satip sizden en kisa surede alacagim . 1 hafta sonra alirim buyuk ihtimal. Alirken siz not dusersiniz ben cihazi alinca kontrol ederim . Fiyatta bir indirim yaparmisiniz ?

fiyatlar sondur malesef cuzi rakkamlarla kar ediyoruz zaten 100 200 lira kazanmiyoruz bundan emin olun..

• Peki hocam en kisa surede almaya calisacagim nasipse . Kargoda kontrol etme olayi olmaz ise istanbuldan bir arkdasimi gondersem ona cihazi acip kontrol ettirirsiniz degil mi ?

• quote:

Peki hocam en kisa surede almaya calisacagim nasipse . Kargoda kontrol etme olayi olmaz ise istanbuldan bir arkdasimi gondersem ona cihazi acip kontrol ettirirsiniz degil mi ?

tabiki zaten cihaz satarken kontrol etmeden biz satmiyoruz sesine hoparlorune kamerasina vs bakiyoruz herangi bi hata varsa baska cihaz veriyoruz

• Peki hocam en kisa surede sizinle irtibata gececegim

• quote:

Peki hocam en kisa surede sizinle irtibata gececegim

beklerız her zaman saygılar..
  • Merhaba,

64gb beyaz ip5 fiyatını öğrenebilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SP4RCO

Merhaba,

64gb beyaz ip5 fiyatını öğrenebilir miyim ?

64 gb yok malesef.
  • Cevap için teşekkür ederim.Peki 32gb beyaz var mı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.