Şimdi Ara

IMMORTALS: FENYX RISING (PS4-PS5 ANA KONU) 03/12/2020 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
3.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byvolcan

bende ayni kaygı ile oyuna başlamiştim ama ubisoftun son yıllarda yaptiğı en iyi iş diyebilirm. valhalladan çok daha keyifli severek platinledim. karakter skilleri çok iyi karekter güçlendikçe daha keyifli hale geliyor oynaması. renkli dünyasi harika zaten

Alıntıları Göster

bide oyun gırgır baya:)

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    İkinci tavsiye de geldiğine gore elimdeki oyun bitince bu oyunu almak kacinilmaz oldu benim icin, umarim ben de sizler gibi guzel bir deneyim yasarim oyun da.Tesekkurler yorumun icin hocam.
  • Immortals Fenyx Rising: A New God – Çıkış Fragmanı

Immortals Fenyx Rising - Ücretsiz Demo

-----

Demo linki PS5:

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0001-PPSA02707_00-DEMO000000000000

• Demoyu denedim oyun hosuma gitti. Primary hak olarak satan varsa pm atabilir.

Duzenleme : satin aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 3 Şubat 2021; 23:15:37 >
  • Oyun görsel şölen resmen Ps5 te, manzaralar, renk paleti vs vs 10/10.

Oynanış Ac ve Zelda karışımı gayet güzel. 4 saat kadar oynadım , aşırı beğendim oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 4 Şubat 2021; 5:51:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 için aldım oyunu bakalım beğenecek miyim.
  • Arkadaşlar Gold Edition'da XBox tarafında dlcleri sadece oyunun aldığı hesap görüyor..Yani pri hak DLC'leri oynayamıyor ve göremiyor..Sizde böyle bir durum oldu mu? DLC'leri siz ve PS5 sahibi oynayabiliyor mu? Gold Edition sahibi bir arkadaş varsa yanıtlayabilir mi?

• Immortals Fenyx Rising: Myths of the Eastern Realm – Çıkış Fragmanı

• Ps4 den sonra ps5de de 40 saat civarı oynayarak platin yaptım. Oyun giderek güzelleşiyor. Aldığın güçlendirmeler baya etki ediyor oynanışa. Bazı yetenekleri erken alırsanız birçok bulmacalar da yüzde 50 daha kolay sonuca gidiyorsunuz. Bende bir ara gold sürüm alıp fullemeyi düşünüyorum. Çok iyi oldu bu oyun. 3 yıl içinde 2. oyunun gelmesi dileğiyle 😁

• Arkadaşlar oyunda canavar sayısı biraz kısıtlı mı acaba?

• Oyunu takaslayan yokmu arkadaslar ghost of tsushima ile

• Immortals Fenyx Rising: Myths of the Eastern Realm - Behind the Scenes Video Episode 1

Immortals Fenyx Rising: Myths of the Eastern Realm - Behind the Scenes Video Episode 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 2 Nisan 2021; 19:48:51 >

• Bu oyunda online modu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dımmışali

Bu oyunda online modu var mı?

hayır oyunda herhangibir online mod bulunmuyor

• gamer-x kullanıcısına yanıt

Ağ oyuncusu 2-1 yazıyordu ona takıldım.

• divxcimcime kullanıcısına yanıt

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum ona göre gold alacağım

• Para verip aldığım ilk Ubisoft oyunu sanırım. Henüz başlangıç aşamasında sayılırım ama çok beğendim. Görselliği zaten bana hitap ediyor. Bulmaca olayı başlangıçta güzel geldi ama tekrarladıkça sıkabilir. Combat sistemini beğendim. Uçup kaçıp canavarları öldürmek, o esnada Dualsense titremesi tatmin edici bir his veriyor. Biraz daha oynayıp yorumumu güncelleyeceğim.

• 26 saati geçmişim. Takıldığım birkaç yerde soğuyup ara vermiştim. Sürekli bulmaca olayı inanılmaz baydı. Ama oyun garip bir şekilde görev yaptıkça yenisin yapma isteği uyandırıyor. Legendary Boss'ların bazıları çok zorluyor.

Merak ettiğim bir şey, bu oyun bitiyor mu? 30 saate yaklaştım, hala ana görevleri nasıl alıyorum çözemedim. Ana görev ağırlıklı ilerlemek istiyorum. Bazı ana görevlerde bulmaca olması da can sıkıyor. Rehbere baktım, 4-5 ana görevim kalmış ama nasıl alacağımı arıyorum. Oyunu sanırım bu ay Plus kütüphanesi verecek. Keyifli bir oyun, tavsiye ederim.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Ana görevler tanrıları kurtarmak zaten ve haritada gösteriyor. Evet oyun bitiyor. Ben çok severek bitirmiştim. Zelda'nın basitleştirilmiş versiyonu.

• zed Z kullanıcısına yanıt

Ben de severek oynuyorum. Evet, kastettiğim bazen ana görev alamıyorum. İşaretlerden hangisi ana görev anlamakta zorlanıyorum. Bir yerde heykelin etrafında gezdim durdum, ana görev çıkartamadım :) Bazı ana görevler için bazı yan görevleri yapmak gerekiyor galiba. O yüzden sordum hocam, IGN'nin rehberinden tekrar bakacağım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.