Şimdi Ara

Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4) (MAKİNE ÇEVİRİ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
8
Favori
39.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başta bende bulamadım ama Resimli Kurulumda 3 Fotoğrafa bakarsan bulursun DataPC_SharedGroup dosyasının üstünde

Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4)  (MAKİNE ÇEVİRİ)
  • oldu cok teşekkürler :) elinize saglık

• Bende oyunu haritada bir yer işaretlediğim an oyundan atıyor v ye basıp bir yer işaretlediğimde'de atıyor tr yamadan öncede sonrada boyle bir sorun var. Tekrardan baştan yükledim silip yine aynı çözümünü veya neden kaynaklı olablilir bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi?

• hocam merhaba v2 kurmak itiyorum ama belirtmiş oldugunuz Empire of Sin\EmpireOfSin_Data\StreamingAssets\GameData_Win64~\Localization loskasyon dosya konumunda yok yardımcı olabilirmisiniz?

• ma junior kullanıcısına yanıt

O değil knk diğer eski yama güncellenidi.

• ONUR CEM O kullanıcısına yanıt
    Oyunu yanlış kırmış kadın ondan yapıyor bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • V2.5 çıktı

çoğu bozuk yerler düzeltildi eksik yerler çevrildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

V2.5 çıktı

çoğu bozuk yerler düzeltildi eksik yerler çevrildi.

gayet başarılı olmuş 10 saat kadar oynadım güzel iş çıkmış. Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4)  (MAKİNE ÇEVİRİ) 

• Yaygın indirilen bir öğe değil diyip indirmiyor antivirüs kapatıp da denedim farklı bi link eklermisin rica etsem.

• @emrecan12bjk tşk hocam şimdi tekrar düzenledim bozuk yerleri düzenledim topluca düzenleyip yayınlarım.

@RUSH_07 dostum senin pc de virüs var sanırım.sitede bir sorun yok olsa bütün herkes şikayet ederdi.

• Eline sağlık hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çeviri ve linkteki çeviriler için teşekkürler gerçekten makinada olsa faydalı oluyor. Hep bizimle kal elin değerse naruto ve onepiece oyunlarına da seni çok yormaz ise bakarsan sevinirim.

• Elinize sağlık. GPT-3 mü bu yama yoksa Google Translate gibi bir translate mi?

• ONUR CEM O kullanıcısına yanıt

yav allah aşkına şu yamayı biri düzgünce anlatsında kurayım verdikleri linkte sadece not defteri var videodaki kurulum programı yok neyi nereye kuracaz yapıştıracaz kafayı yedim ya

• Arkadaşlar diğer GPT-3 yaması elinde olan var mı acaba? Şuan Nexusmod sitesinde olan boş iniyor yama olmuyor elinde olan varsa atabilir mi? Teşekkürler.

• GPT-3 yaması link yok burdan indiriceksiniz mecbur

• V2.6 çıktı.

@erdal121212 gtp 3 yaması zaten yoktu nasıl indirecektin ? test amaçlı 1 2 kişiye yollamıştı dosyaları.

gpt 3 yaması olsa bile bu versiyonda çalışmayacaktı çok satır eksiği var.

Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4)  (MAKİNE ÇEVİRİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 27 Şubat 2021; 14:51:1 >
  • çok güzel olmuş es şansıma yeni güncellenmiş yama geldi :D

• link çalışmıyor arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahÇoraplı

link çalışmıyor arkadaşlar.

inkte bir sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.