Şimdi Ara

Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4) (MAKİNE ÇEVİRİ) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
8
Favori
39.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

dlc ler v2.8 de çıkacak demiştiniz hala 2.7 yazıyor güncellendi mi şimdi yama v2.8 e

Alıntıları Göster

ana oyunla birlikte yayınlamadım arada sorun yaşayan oluyor o yüzden.

dlc leri ayrı olacak şekilde yayınladım.

indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 4 Mart 2021; 0:43:46 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Exe kurulum yok en sevdiğim yama kurulum kopyala-yapıştır. Teşekkür ederim.

• Teşekkür ederiz hocam, elinize sağlık.

• virüs programından mıdır nedir siteye girerken uyarı veriyor yoksay diyince linklere tıklıyorum açılmıyor yüklenmiyor linkler

• Çok Teşekkür Ederim Oyunun Başında Cidden Çok Eğlenmiştim Hikayesini Ve Ortamda Ne Oluyor Tam Olarak Anlayamadığım İçin Türkçe Yama Var Mı Diye Baktım Varmış Cidden Çok Sağolun

• Beyler oyun 15-20 dk da bir kendiliğinden kapanıyor. Ram 6 GB ondan mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blazk0wicZ

Beyler oyun 15-20 dk da bir kendiliğinden kapanıyor. Ram 6 GB ondan mıdır acaba?

20 şubat a al sorunun hallolur.

• Elinize sağlık hocam yama oyunu anlamak için gayet güzel olmuş.

• Bende niye olmuyor bu anlamadim

Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4)  (MAKİNE ÇEVİRİ)
  • yamayı masa üstüne çıkart forge dosyasını yama içine at öyle dene.

yinede yamazsanız aşağıdaki discord adresine tıklayın yardımcı olalım.

https://discord.com/invite/mBQVQDt8

• hocam kurdum yamayı ama açılmıyor ubisoft connect oyun açılmadan çöktü hatası veriyor. yama şu an çalışmıyor mu?

• Ben de böyle bi hata alıyorum ve oynayamıyorum

Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4)  (MAKİNE ÇEVİRİ)
  • @mert8543 ana başlıkta yazan versiyon çalışıyor 1.2.0 çalışmıyor şuan.

@UmutGüven0742 masa üstüne yama klasörünü çıkart içine DataPC_patch_01.forge dosyasını at öyle dene bitince kurulum oyunun içine at tekrar.

1.2.0 da olanlar DataPC_patch_01.forge upload ederse yamayı ona göre uyarlamaya çalışırım.

• V1.2.0 yüklenmiştir.

• Ufak tefek hatalar olsada gayet anlaşılır şekilde oynanıyor eline sağlık. Yanlız senden ricam chest'i sandık olarak düzeltmen. Oto çeviri göğüs olarak algılamış her sandık keşfettiğimde bi gülme geliyor. Immortals Fenyx Rising %100 TÜRKÇE YAMA (V1.1.1),(1.2.0),(1.3.4)  (MAKİNE ÇEVİRİ) 

• Hocam merhaba,

Önecelikle Türkçe yamalarınız için sonsuz teşekkürler. Bir istekte bulunabiliyorsak eğer Thronebreaker: The Witcher Tales oyununa Türkçe yama yapma ihtimaliniz var mıdır?

İyi çalışmalar.

• @CCYBORG not aldım son çıkan dlc ile birlikte düzeltirim hocam.

@dojo09 şuan yok hocam öyle bir düşüncem.

• Team NINJA kullanıcısına yanıt

Hocam emeğinize sağlık sayenizde güzelce oynuyoruz. Son gelen myths of the eastern realm dlc yi çevirecekmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: murlek

Hocam emeğinize sağlık sayenizde güzelce oynuyoruz. Son gelen myths of the eastern realm dlc yi çevirecekmisiniz.

biri paylaşırsa çeviririm dlc yok elimde.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.