Şimdi Ara

İmmergas Victrix MAİOR 28 TT ** %10 MODÜLASYON !!!**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İmmergas Victrix MAİOR 28 TT %10 MODÜLASYON !!!!!!

*24kW ısıtma devresi 28kW sıcak su devresi
    ** sıcak su debisi kapasitesi delta 30c.....> 13.3litre/dakika
    ***minimum ısıl güç 2.8kW
    *****modülasyonlu sirkülasyon pompası
    ******özel alüminyum-silisyum-magnezyum döküm ana eşanjör

http://www.immergas.com.tr/urunler/yogusmali-kombiler/victrix-maior-28-tt-1-erp/

minimum ısıl güç 2.8kW...................>modülasyon aralığı %11 - %100

http://www.immergas.com.tr/media/static/products/victrix-maior-28-tt-1-erp.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 10 Aralık 2015; 14:48:25 >

• disintegration kullanıcısına yanıt
    immergas parametrelerini nerden bulabiliriz acaba..servis vermez büyük ihtimal....
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    immergas guzel kombi uretmis.

yalniz pompanin cektigi guc 56 w diyor,,modulasyonlu pompa oldugu icin en az cektigi gucumu kastetmisler acaba, benim baymak bile 90 w cekiyor..gerci ben hizli sirkulasyon yaptigini dusunuyorum, kademesi olsa bende 60 w lara kadar dusurmek istiyorum ama yok.

ayrica 48 db biraz sesli gibi.
    bosch condanse 2500 (39db) ve ariston genus premium evo (33db) ya gore biraz sesli gibi.

isitma esanjoru cok farkli ve saglam duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    48dB tam sessiz sınıfına girmez ama bence sessiz sınıfına girer,birçok premi yoğ kombi 55dB den aşağı çalışmadığını varsayarsak bence fena değil
    ama tabii ariston ve bosch/buderus premix yoğ kombilerle baymak idee gibi tam sessiz olamaz
    her insanın kulağı farklıdır ve bu konular çok göreceli,

bu kombinin genel özellikleri bence son dönemde çıkan kombiler arasında en iyilerden diyebilirim çok dikkatimi çekti

google dan baktım daha henüz satış sitelerine düşmemiş,inş yaygınlaşır
  • serihan S kullanıcısına yanıt
    yetkili servislerden ve immergas kombilerden anlayan özel servis/ustalardan
    ama verirler mi bilmiyorum
  • Merhaba,
    Bana 28 kw bir kombi tavsiyesinde bulunmuştunuz 10,30 mt radyatör ve dublex daire için bu kombi ısıtıma için yeterli olurmu acaba yoksa 35tt modelinimi almalıyım ısıtma gücü için 24 kw sıcak su için 28 kw yazıyor sayın disintegration. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srr S kullanıcısına yanıt
    sizin evde 28kW civarında kombi daha uygun daha önce muhtemelen aynı kombileri önermişimdir
    28kW baymak duo tec
    29kW airfel digifel premix
    30kW eca confeo premix
  • Evet bu 3 kombiyi önermiştiniz ama hem forumda tavsiyelerinizde sürekli üstünde durduğunuz modülasyon aralığı hemde 2+8 sene kasko seçeneği kombide arıza olayını unutmak cazip teklif geliyo birde 10 senedir çok eski bir modelini kıllanmamda beni immergasa itiyor bu sebeplerden dolayı fiyat olarak emsallerinden yüksekde olsa düşünüyorum sizin görüşünüz forumdaki okumalarımdan anladığıma göre beni yönlendirmek için çok k önemli o yüzden görüşünüzü almak istiyorum siz olsanız bu kombiyi alırmısınız yada ısıtma suyu gücü 24 kw bu modelin bir üstü 35 kw yi mi tercih edersiniz. Teşekkürler.

• Bu arada :Victrix mi iyi alpha mı?

• srr S kullanıcısına yanıt
    35kW fazla olur 28-30kW ideal
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    modülasyon aralığı haricinde fark yok victrix maior 28TT %10 modülasyon yaparken alpha %15 yapıyor
    ayrıca victrix maior 28 piyasada pek bulunmuyor yaygın bir kombi değil alpha çok daha yaygın ve de en önemlisi koşulsuz 7 yıl garanti var -ki bence en önemli özelliği bu,
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

http://www.immergas.com/documents/10184/112147/EXP+VICTRIX+MAIOR+TT.pdf/1d7e9b50-0cba-4bc5-870b-312d4f929571

üstad merhaba çatı katlı dublex çift banyo 120 m² net yerden ısıtma alanlı evime almayı düşünüyorum en mükemmeli olsun istiyorum bu en mükemmel kombilerden birimi yoksa değmez başka bir kombi mi bakayım

• ycangir Y kullanıcısına yanıt
    merhaba kağıt üstünde iyi bir kombi,2yıl önce konuyu açtım piyasada yaygınlaşacak sandım öyle olmadı iyi bir cihaz istiyorsan teknik özellikler üst düzeyde olsun diyorsan warmhaus enerwaplus düşünebilirsin.yerli üretim bir kombidir bursada üretiliyor bulunduğun bölgede warmhaus servisi varsa alabilirsin
    bir de daikin kombi var bu da güzel bir kombi.

iki kombide güzel cihazlar
  • Yan binada komşum bu markayı kullanıyor yalıtımı olmadığı halde bizden 40 , 50 TL aşağı ödüyor cokda iyi ısındıklarını söylüyorlar

• sabanoz S kullanıcısına yanıt
    vitrix değil gerçi ama immergas kullanıyoruz biz de altı boş zeminde olduğumuz halde üt kat komşudan daha az ödüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 9 Aralık 2017; 19:18:23 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.