Şimdi Ara

İmkanınız varsa premium alın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İmkanınız varsa ve multiplayer oynamayı seviyorsanız minecraft ı premium kullanın ya da yabancı sunucularda oynayın.Çünkü bir Türk sunucusuna girdiğinizde oynadığınız kişilerin aklı başında olma olasılıkları yüzde 5.Bazı sunucularda skin olayı gelmiş skinini crackli olsa da değiştirebiliyorsun.Çocuk gelmiş şu genelde küçük yaştakilere hitap eden youtuber lardan birinin skinini kullanıyor.Adı da diyelim ki ProGamerEmreTR.Bu çocuğun sizce yaşı kaçtır?Max.12 dir zaten 12 den sonra düşünebilecek kapasiteye gelmiştir.Çocuk 21 yaşındayım Bilkent te tıp okuyorum diyo aynı zamanda hacker ım diyorulan bilmiyoz sanki bilkentte tıp fakültesinin olmadığını.Hayır istediğin yaşta ol,istediğin takma adı kullan.Gelmiş diyor ki bilkent gibi özel bir üniversitede tıp fakültesi okuyorum(ki bildiğim kadarıyla orada öyle bir fakülte yok)orada tıp okuyorum.Ve hacker ım.Zaten daha ilk cümlesinde nasıl biriyle konuştuğunuzu anlıyorsunuz.Bu yüzden tavsiyem ya multiplayer oynamayın.Ya da premium alın.Yabancı sunucularda bile bunlardan var

• Premiumsuz serverlarda takılıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.