Şimdi Ara

::::IMEI SORGULAMA:::: (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
919
Cevap
0
Favori
1.577.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: visualize

IMEI numarasını sorgulatıp, telefonlarının kayıtlı olup olmadığını öğrenebilecekSİNİZ...

http://imei.tk.gov.tr/

EGER TLF KAYITLI İSE SORUN YOK
    not:15 haneli rakamı arada boşluk bırakmadan yazın ..

dün çökmüştü bugün çalışıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: visualize

quote:

Orjinalden alıntı: bersoy

quote:

Orjinalden alıntı: faruk

17.07.2005 de vatan bilgisayardan cx70 aldık ama bu sitede imei numarası gözükmüyor.Yani şu anda tamamı yazılmış değil.Bu sitenin güncellenmesi lazım

Umarım dediğin gibidir.. Ama bence Vatan'ın bir üçkağıdı var gibi. Çünkü sattıkları telefonlarda K.V.K, Genpa , Netcell gibi şirketlerin logo ya da hologramı yoktu.
    işte olay bu kimin ithalatını satıyor bunlar peki...

vitrindeki telefonda netcell hologramı vardı ama bize verdikleri kutuda hologram olduğunu hatırlamıyorum

• ulen bu avea bayiden aldigim faturali telefon da kayıt dışı gorunuyor. daha öncede bazı avea bayilerinden alanların telefonları kayıt dışı çıktı. aveada kaçakçılık yapıyor herhalde. neyseki faturası duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: subuti

ulen bu avea bayiden aldigim faturali telefon da kayıt dışı gorunuyor. daha öncede bazı avea bayilerinden alanların telefonları kayıt dışı çıktı. aveada kaçakçılık yapıyor herhalde. neyseki faturası duruyor.

kayıt dışımı yazdı bulunamadımı yazdı
  • heyoooo.3 sene oldu alalı.bayaa kıllanmıştım aldıım heriften.helal olsun delikanlı çocukmuş.telefon kayıtlı çıktı.
  • oldukca hos olmus...
  • yaw bu sistem doru duzgun çalışmıyor zaten gazetede 45 gün içinde tam çalışacak diyordu??
  • Benim gariban kayıtsız çıktı
  • sağol kardeş
  • bulunamadi veya kayitli disinda mesaj yazan oldumu hic
    benim anladigim buradaki kisiler bulunamadi yazisina kayit disi diyor.
  • Gsm şirketlerinde veya Türk Telekom' da iyi bir tanıdığı olan varsa şu 12 temmuz olayınının doğru olup olmadığını öğrenebilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: drhakans

bulunamadi veya kayitli disinda mesaj yazan oldumu hic
    benim anladigim buradaki kisiler bulunamadi yazisina kayit disi diyor.

yaw abi ne iş bu kayıt dışı?
  • arkadaslar simdi ben faturali hat alirken imei sormuslardi.. demin sistemde imei sini sorduklari telefonu arattim kayit disi dedi..
    ama ordaki salak kiza bu telefonu birkac gun icinde degistirecem demistim..
    gittim dün sx1 aldim sifir.. onu arattim kayıtlı diyor.
    hattima mesaj gelince oteki telefon icin mi mesaj gelecek? yoksa bu telefonu mu sorgulatacak..
    anlamadim..
  • Bu AKP hükümetinin bir oyunudur kanmayın, nerden para toplayacaklarını şaşırdılar şerefsizler 5ytl'nizi sokağa atmayın hiç birşey yapamazlar korkmayın...
  • İŞTE KANUNNN!!---> http://rega.basbakanlik.gov.tr/Eskiler/2005/07/20050713-5.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogguzko -- 24 Temmuz 2005, 12:26:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: abduaty

arkadaslar simdi ben faturali hat alirken imei sormuslardi.. demin sistemde imei sini sorduklari telefonu arattim kayit disi dedi..
    ama ordaki salak kiza bu telefonu birkac gun icinde degistirecem demistim..
    gittim dün sx1 aldim sifir.. onu arattim kayıtlı diyor.
    hattima mesaj gelince oteki telefon icin mi mesaj gelecek? yoksa bu telefonu mu sorgulatacak..
    anlamadim..
    sx1 için gelecek kayıtlı ise sorun yok...(kartı taktıgın tlf sorgulanacak ya evet ya hayır)
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanbaba

Bu iş olmaz arkadaşlar bende garantili samsung d500 var sorgu yaptım bulunmadı çıktı bir de elimde nerden geldiğini bilmediğim uyduruk bir 6150 var onu kayıtlı diyo nasıl iş ...20 ytllik telefon kayıtlı 800 ytllik tel kayıt değil. üstelik faturalı falanda yanii...

eğer elinde faturan varsa ve kayıtlı görünmüyosa kaydettirmeye gittiğinde faturayı gösterip ücretsiz kaydettiriyosun. ya da mesela abd ye gittin ve ordan bi tane telefon aldın. faturası herşeyi var. onu da aynı şekilde para vermeden kaydettiriyosun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoOLMuSTi

Bu AKP hükümetinin bir oyunudur kanmayın, nerden para toplayacaklarını şaşırdılar şerefsizler 5ytl'nizi sokağa atmayın hiç birşey yapamazlar korkmayın...

ne alakası var oyunla veya para toplamakla. para aldıkları cihazlar gümrük vergisi verilmeden ülkeye sokulan cihazlar. üstelik 5ytl gibi çok düşük bir fiyata (telefonların fiyatlarını baz alarak söylüyorum) çalıntı, kaçak, yasa dışı işlerin yapılmaması için yasa çıkartılıyor sen hala şerefsizler oyun yapıyor diyorsun. ne yapsınlar memnun etmek için anlayamadım gitti.
  • Kaçak olayı gerçekten bitmeli artık, bence hükümetin uygulaması doğru. Kaçak mal alarak kaçakçıları, vurguncuları iyice zengin ediyoruz. Tabiki bu kadar çeşitli ve yüksek vergilerede sinir oluyorum.
  • nihahhaaaaaa benim ki kayıtlı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.