DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
IMEI no ile Garanti süresi sorgulama ?
61
Cevap
3
Favori
473.013
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> IMEI no ile Garanti süresi sorgulama ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      166 Mesaj
      09 Ekim 2008 20:34:06 Konu Sahibi
      arkadaşlar garanti belgemin üzerinde ürünü ne zmn aldıgım yazmıyor.Faturasıda kayboldu.IMEI numarasından garanti süremi öğrenebilirmiyim veya IMEI numaramdan cihazımı sorgulayabilecegim bir nokia veya genpa servisi var mıdır genpa dan almistim...

|
      |

• Binbaşı
      1271 Mesaj
      09 Ekim 2008 22:10:58
      |
      |

Bilgi Paylaşdıkça Güzel
    • Teğmen
      166 Mesaj
      09 Ekim 2008 23:59:45 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: kehanet..

http://imei.tk.gov.tr/node/56

teşekkür ederim ancak burda sadece kayıtlı olup olmadıgına bakılabiliyor.Benim öğrenmek istediğim cihazımın garantisinin ne kadar süresinin kalmış olduğudur bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi ?
      |
      |

• Emekli Yönetici
      4153 Mesaj
      10 Ekim 2008 00:04:42
      imei numarasıyla herhangi bir genpa bayisine giderseniz öğrenebilirsiniz...internetten bu sorguyu yapabileceğiniz herhangi bir yöntem yok maalesef..
      |
      |

Her zaman doğruyu söyle; ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın...
    • Çavuş
      71 Mesaj
      23 Eylül 2009 16:45:34
      Bu ün genpa bayisine gittim ve tlf umun kalan garanti süresini öğrenmek istediğimi söyledim, bunu söyleyemeyeceklerini ve eğer ürünü servise göndereceksem kesinlikle faturası veya garanti belgesinin olması gerektiğini söylediler..
      |
      |

• Er
      9 Mesaj
      23 Eylül 2009 17:20:25
      yalan söylemişler gidin ve bilgili bir tüketici olduğunuzu kibarca söyleyin ve bu işlemin yapılabildiğini söyleyin yeter
      |
      |

obiwan667
    • Yarbay
      5423 Mesaj
      23 Eylül 2009 22:56:54
      quote:

Orijinalden alıntı: Dilaver AYDIN

Bu ün genpa bayisine gittim ve tlf umun kalan garanti süresini öğrenmek istediğimi söyledim, bunu söyleyemeyeceklerini ve eğer ürünü servise göndereceksem kesinlikle faturası veya garanti belgesinin olması gerektiğini söylediler..

hocam bayii'ye değil servise gidin. adam resmen saçmalamış kesinlikle fatura falan gerekmiyor.
      |
      |

Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S line S tronic // APR Stage 2 290 HP/470 NM - OEM Çift Susturucu Egzoz - OEM 3.0 TDI FMIC - Spor Katalizör (HFC) - RS4 Ön Panjur

• Binbaşı
      1174 Mesaj
      17 Kasım 2009 15:04:24
      |
      |

Be-derya der menafi bi-şumarest/Eğer hahi selamet der-kenarest
    • Binbaşı
      1002 Mesaj
      18 Aralık 2009 16:13:01
      Hocam benim telefon arkasında Nokia Aş Garantisi yazıyor ancak Kvk sayfasında baktıgımda illk gonderdiginiz linkte Garanti Dahili yazıyor yesil renklerle..2nci linkde ise Kvk dışı cihaz yazıyor..Ben cihazımın garanti suresini nasıl ogrenebilirim acaba?Satıcam ama süresini bilmiyorum soran arkadaşlara cevap icin..
      Saygılar
      |
      |

hayata saldırın, o zaten sizi öldürecek.
      -s. coallier
    • Teğmen
      118 Mesaj
      01 Ocak 2010 21:32:06
      evet srdrpeker arkadaşımızın dediği gibi oluyor bende blueformda yeşil garantili diğerinde kvk cihazı değil diyor.. yardım lütfen
      |
      |

• Binbaşı
      1016 Mesaj
      02 Ocak 2010 08:31:40
      arkadaşlar ürün kvk çıkışlı satışı yapıldıysa her 2 forumdada görünür.ancak nokia.com aş garantisinde ise yeşil garanti dahilinde görülebilir ancak imei sorgulamada kvk satışı çıkışlı görünmemesi normal bir durum tırsmayın

mesela benım nokıa e71 in kutusunda kvk bandrolu var.her 2 linktede kvk çıkışı satış yapılmış e-71 görünüyor.
      |
      |

DH XBOX 360 TOPLULUĞU
    • Binbaşı
      1197 Mesaj

iOS Beta Tester
      03 Ocak 2010 17:48:26
      arkadaşlar sakın ola ki kvk nın sitesindeki garanti dahili demesine kanmayın... çünkü gireceğiniz herhangi bir imei dede aynı şeyi söyleyecektir:)

kafadan bir imei girin yine de garanti dahili diye bir yeşil yazı çıkar..saçma ötesi yani... demedi demeyin..

garantiye gelince herhangi bir yerden öğrenilemiyor ama direk götürdüğünüzde sizden fatura talep edebilirler ama bayii aracılığıyla yollarsanız istemezler..

ama garantisinin bitmesine bir iki ay kala onlarda bitmiş olarak gözükebilir o yüzden faturanızı en son güne kadar saklayın...
      |
      |

ölümle yaşamı ayıran çizgi,siyahla beyazı ayıramaz ki..
    • Teğmen
      172 Mesaj
      05 Ocak 2010 22:42:59
      en güzeli genpa servisini telefonla arayıp 2. el bir ürün alacağınızı ve satıcının faturasını kaybettiğini cihazının garantili olduğunu söylemesi üzerine sizden bu cihazın garanti durumunu öğrenmek istediğini belirtin.
      Telefonda kibarca konuşmanın faydası var aklınızdan çıkarmayın:-)
      |
      |

• Binbaşı
      1901 Mesaj

Android Beta Tester
      15 Ocak 2010 15:06:03
      Arkadaşlar elimde bir adet N81 8gb var aynı sorunu yaşıyorum var mı beni boşu boşuna servise gitmekten kurtaracak
      |
      |

• Binbaşı
      1197 Mesaj

iOS Beta Tester
      16 Ocak 2010 17:50:12
      zaten servise gitmene gerek yok,telefonun arkasında nokia com.a.ş yazıyorsa kvk dır..

muhtemelende garantisi bitmemiştir daha..

nokia com. yazmıyorsa boşuna uğraşma...

telefondan da servise ulaşabilriisn sormak için,oraya gitmene gerek yok
      |
      |

ölümle yaşamı ayıran çizgi,siyahla beyazı ayıramaz ki..
    • 27 Ocak 2010 17:24:13
      Diyelim benim alacağım tel sıfır açılmamış yani. Garanti belgesi de içinde fatura da yok doğal olarak. Bunun garantisi nasıl oluyor peki?
      |
      |

• Yarbay
      3929 Mesaj
      28 Ocak 2010 00:20:24
      quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Diyelim benim alacağım tel sıfır açılmamış yani. Garanti belgesi de içinde fatura da yok doğal olarak. Bunun garantisi nasıl oluyor peki?

kvkdan çıkış tarihi olur sanırım...
      |
      |

bugün yollanıyorken bir gurbete yeniden
      belki bir kişi bile gelmeyecektir bize
      bir kemiğin peşinden saatlerce yol giden
      itler bile gülecek kimsesizliğimize ...
    • Yarbay
      15337 Mesaj
      07 Şubat 2010 12:24:05
      Garanti süresinin ne kadar kaldığını nasıl öğrenebiliyoruz? (nokia.com dan garantili cihaz için?)
      |
      |

• 07 Şubat 2010 14:26:42
      Müşteri hizmetlerini aradım GENPA ile konuştum. Garantili olup olmadığı görülüyormuş fakat bir arıza yaptığında tamir görmesi için imzalı kaşeli garanti belgesi ve faturasının olması gerekiyormuş. Aksi takdirde garanti görmez dedi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      11 Şubat 2010 11:42:11
      Hiç nokia cihaz göürmedim servise(Nokia telefonlarım hiç bozulmadı).Ancak samsunglarda garanti belgesi gerekmiyor imei yi bilgisayara giriyor ve garanti kapsamında olup olmadığı belli oluyor Nokia için durum aynımıdır bilemem
      |
      |

Ben ateşin yaktığını ne kitaplardan ne de büyüklerimden öğrendim. Elimi soktum ve yandı. "Ahh.Bu yakıyor!" dedim. Çok iyi öğrendim.

1978 Ford Taunus 1.6 GL - 1990 Tofaş Kartal - 2004 Opel Corsa 1.0 Ecoclub - 2006 Fiat Palio Van Active 1.3 Multijet - 2008 Linea 1.3 Multijet

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,570
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.