Şimdi Ara

İmei kayıttan sonra açılma süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben bugün saat 15.30 civarında pasaporta iphone imei kayıt işlemini yaptırdım. Şuanda imei sorgulama sitesinden baktığım zaman imei kayıt olarak gözüküyor ama iphoneda hala servis yok bu normalmidir ?

• iphone 3g mi 2g mi. 3g ise turbosim taktın mı, 2g ise unlock ettin mi aleti?
  • iphone 3g ve turbosim ile denedim. Yani sizin dediğinize göre o sorgulama sitesinde kayıtlı gözüküyorsa çalışması lazım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cevatag

iphone 3g ve turbosim ile denedim. Yani sizin dediğinize göre o sorgulama sitesinde kayıtlı gözüküyorsa çalışması lazım ?

3G sürüm 2.2 ise geçmiş olsun çünkü şuanki turbosimler ile çalışmaz ama 2.1 ise sürümü sinyal alması gerekir o zamanda turbosimine bir baktır
  • 2.2 ye geçmedim ama bundan önceki quickpwn işlemini simkartsız yapmıştım şimdi tekrar restore yapıp deneyeceğim
  • Tekrar yaptım ve değişen birşey olmadı :S
  • Hımm bu beni aştı bundan sonrasını proflara bırakmak gerek
  • Telefonum kayıtsız olduğu için kapanmıştı. Belki açılması bayramdan sonrayı bulabilir. Bekleyip göreceğiz : )
  • bu gün gittim 1 haftalık (l garantili) 16 gb 3g aldım beyazz

hemide 750 ytl full kutulu

artıkın fake imei derdi yok kapanma kayıt cart curt yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 9 Aralık 2008; 20:11:11 >
  • quote:

Merhaba

Ben bugün saat 15.30 civarında pasaporta iphone imei kayıt işlemini yaptırdım. Şuanda imei sorgulama sitesinden baktığım zaman imei kayıt olarak gözüküyor ama iphoneda hala servis yok bu normalmidir ?

Kapalı telefonlar için kayıt işlemi yaptıktan bir süre sonra imei sorgulamada imeiniz kayıtlı görünür.Bu işlemin telekomunikasyona ulaştığını gösterir.Telefon hemen açılmaz açılması 1 haftayı bulur ama araya bayram girdiği için biraz daha uzayabilir bu süre
  • tahmin ettiğim gibi bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • quote:

tahmin ettiğim gibi bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederim umarım bende kayıt yaptırabilirim yakında 3Gmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

quote:

tahmin ettiğim gibi bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Rica ederim umarım bende kayıt yaptırabilirim yakında 3Gmi

En kısa zamanda halledersin inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.