Şimdi Ara

IMEI kayıt ücretleri 500TL oldu! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
2
Favori
83.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
272 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tane ekonomi kanalı var ismini vermeme gerek yok. Demin spiker dedi ki '' sonuçta 170'i veren 500'ü de verir. ''

Ülkenin bilindik ekonomi kanalı bile kahvehane ağzı ile konuşmaya başlamış. Sizin sorgulamanız gereken 170'i verenin nasıl 500'ü vereceği değil, neden 3 kat zam yapıldığı.

Anında sildim kanalı tv'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 9 Kasım 2018; 14:6:21 >
  • Uzun zamandır ilk kez fakiri ilgilendirmeyen bir konuda zam haberi duyuyoruz. Fakiri ilgilendiren konularda zam yapılmasın da geri kalanları naparsanız yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 9 Kasım 2018; 12:40:31 >
  • Bu kadar olamaz akla gelmicek yerler bile hedef alınıyor artık

• Bu kararın arkasında Vestel firması var.2015 senesinden beri imei kayıt ücretlerine zam yaptırtmaya çalışıyordu.
    Bu bildiğiniz soygundur.Vestel marka hiç bir ürün ne ben alacağım ne de aldıracağım.Zaten reis geçen gün mitingde Vestel'in adını vermişti.Danışıklı dövüş bunların hepsi.Halkına bu kadar zulmeden Peru hükümeti dünyada görülmemiştir.Yurtdışından ürünlere 23 euro sınırlaması getiren n11,hepsiburada , imei kayıt ücretine zam yaptırtan Vestel , satamadıkları evleri halkın sırtından almaya çalışan batık inşaat firmaları.Olan hep gariban Peru halkına oluyor.
  • Koyduk mu diyenlerin gezmekten yaşamaktan anladığı köye kurban kesmeye gitmek. Ee yandaşların zaten böyle dertleri yok. İhale bize kaldı yine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlar bir harika

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bile kayıt yaptırsak 500 Lira mı ödeyeceğiz arkadaşlar?

• Nokia 6700 whatsapp yükleniyor mu acaba? Geri ona döneceğiz galiba..

whatsappa ne zaman vergi gelir merak ediyorum

• asau kullanıcısına yanıt
    Bence fakiri ilgilendiriyor asıl geçim derdinde olanlar başkalarına getirtiyor. Bildiğim kadarıyla bu geçim derdindekiler kâr amaçlı getirten pek yoktur kanımca.

• BEN hakkımı bunlara Helal etmiyorum
  • tritone kullanıcısına yanıt
    Türkiye de hat aktif olunca 120 gün süreniz başlıyor. Siz tekrar yurtdışına çıksanız bile zaman işleyecek. Tekrar giriş yaptığınız da kayıt yapmak zorunda olacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

Nokia 6700 whatsapp yükleniyor mu acaba? Geri ona döneceğiz galiba..

whatsappa ne zaman vergi gelir merak ediyorum
    Az kaldı sosyal medya vergisine😂

• Sabah sabah bi arkadaşı kurtardım 330₺ ekstradan. İşte kahvaltı yaparken 08:15’te haber sitesinden bildirim geldi. Daha yeni ip10s almıştı. Yedikleri boğazında kalıyordu nerdeyse. Apar topar ödücem diye uğraştı. Gib uygulamasından da nası ödüceğini gösterdim halletti. Artık bi yemeğini yeriz😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir ara vatandaşlık vergisi alınacak lafı dönüyordu ortalıkta. Onuda yaparsalar şaşırmamak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • isteki yabanci arkadasa anlattim olayi
    NIYE KI DEDI

hala guluyorum sanirim sinirim bozuldu
  • ben de oyle tahmin ediyordum
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

oha 500 lira telefonlar bile varken... dışardan zaten pahalı telefon geliyor vergisini böyle alalım diyorlar sanırım...

oysa 480 euroya kadar muafiyet var... telefonunda faturasına göre bu muafiyete girmesi gerekir normalde
    Muafiyet halen var , yurtdışından yanında telefon getirirken gümrükte vergi ödemiyorsun. Telefon hattını kullanmaya karar verdiğinde kayıt bedeli ödüyorsun.
    Bir nevi göstermeden soyalım mantığı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.