Şimdi Ara

IMEI kayıt ücretleri 500TL oldu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
2
Favori
83.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
272 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gözünüz doysun lan. Oksijen vergisi ne zaman alacaksınız bizden? Tarih sizi ülkenin başına gelmiş en kötü sey olarak anacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 14:59:28 >
  • neden 1500 olmadıki kim itiraz edebilir bu halk zülümü sever vur da vur

• Maaşlara da bu oranda zam isteriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu anda fiyat değişti mi eskisinden mi devam ediyor? biri birkaç saat önce daha değişmedi eski fiyattan yaptım demiş.
  • Artık yeter. Madem öyle reste rest. Bundan böyle teknolojik çöp dahi alacak olsam yurtdışından alacağım, varsın daha pahalıya gelsin. Benden 5 kuruş dahi kazanamayacaksınız!!! Artık yeter!!!

• Sırf inat olsun die mtk işlemcili telefon alınıp imei atılıp 500 lirayı kendisi yer insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paker -- 9 Kasım 2018; 8:18:55 >
  • Gramatik kullanıcısına yanıt
    Değişti açıklamada yayınlandığı tarihten itibaren diyor bir kaç saat önce kurumlara tebliğ edilip uygulanması biraz sürer tabii refah seviyemiz okadar yüksek ki et fiyatları gibi telefonlarda da çok talep olduğundan mal kalmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imei kayıtlarından gelen gelirin düşmesine neden olacak ve insanları yasa dışı imei klonlamaya yönlendirecek rezillik.

isterse 1000 tl yapsın, hatta komple kayıt yaptırmayı yasaklasın; telefonlar 3 katı fiyata satılmaya devam edildikçe yurt dışından alacağım. çok sinirlendim. devlete imei kaydı yaptıracaktık, büyük bir nah kazandım.
  • 11 kasımda telefon almayı düşünüyordum. Şimdi mi alsak telefonu pahalanır mı acaba ne diyorsunuz ?
  • İyi bindirmişler gerçekten.

• Yuh! gözünüz doysun ulan insan utanır biraz! bu ne yahu!

ne olursa olsun, yinede yurt dısından alırım.. yarım kurus dahi kazanamayacaksınız benden!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 9 Kasım 2018; 8:26:49 >
  • Komedi
  • Sabah sabah bu da neyin nesi, böyle artış mı olur!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • %295 artis olmus sadece

• Nedense artık şaşırmıyorum. Bu ülkede yarın aldığımız nefes sayısına göre de vergi veririz, hem ötv'sini alırlar oda yetmez kdv'sini alırlar. Yazık ülkemin vatandaşına...

• android tarafında zaten imei klonlama dolaşıyor bu olay kesinlikle yeni iphonelar için

Yurtdışından almak çok mantıklı gözüküyordu şimdi tüketici ne yapacak ..

yabancı hat kullandıracaklar türkiye de t-mobile turkcell baz istasyonlarını kullanıyor zaten ...

Saraya yeni halı alacagıma gider tüm dünya da kullanabildigim servise ölürüm
  • Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Snapdragon cihazlara da imei atılıyor
    Kendi kullanmış olduğum redmi Note 5 cihazında sd 636 var ve imei atma ücreti 80 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IMEI degistirir andoridciler yine vermezler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.