Şimdi Ara

IMEİ Kayıt Ücreti 1500 TL Olmuş Hayırlı Olsun (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
5
Favori
68.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün kayıtlara 618 mi 1500 lira mı geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Nasıl olacak ki o?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi kulak arkamız kaldı galiba.

• Zaten telefonu artık başkası kullanamıyordu az yapmışlar 3000-5000 olsa ne yazarki.
  • Keşke cezalara bu kadar zam yapılsa. Mesela trafik cezaları, caydırıcı olması lazım.
  • İleriki köyün ağası recep amcayı ve ailesini doyuramıyoruz arkadaş. Nasıl bir açlıktır bu. Yediler bitirdiler şimdi tek kurus para bulamıyorlar.

• Maşallahh

IMEİ Kayıt Ücreti 1500 TL Olmuş Hayırlı Olsun

IMEİ Kayıt Ücreti 1500 TL Olmuş Hayırlı Olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 19 Temmuz 2019; 10:51:37 >

• Ne kadar koparırsak kar diye abartma evrimi devam ediyor.
  • Bilmedikleri bir şey var insanlar yurt dışından telefonu alıyor, 1500 TL kayıt parasını öğrenince yasal olmayan yollara başvuruyor.
    Oysa ki 170 TL olsa herkes yapar.
    Telefonun alım oranından çok hangi modelin alınacağı değişir sadece.
  • Arkadaşlar merhaba , AliExpress te LG G3 anakart var onu almak istiyorum da Türkiye gelirse IMEI için 1500 lira buna dahil mi ? Telefon değil sadece anakart alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • astegon kullanıcısına yanıt
    Yapmaları bir fayda sağlamaz işte.Asıl sıkıntı bu.Bunu görmüyorlar.

Daha fazla al ,ama aynı oranda hatta katlayarak harcamalarına israflarına devam et.Bu olmaz işte.2023 öncesi seçim falan olmaz diyordum ama şimdi kış ayına gireceğiz hem Aralık hem Şubat aylarında her sektör her yer mevcut zamlarını ypaacaklar.Eğer bu zamlar yüksek oranla olursa ciddiyim 2020 de seçim olur ve dibi vururlar .Bu kadar net.Tabi bizim 20-30 yıl zaten gitti bile.

Normalde elektrik su doğalgaz vs her yıl 2 dönem zamlanır.Alkol sigara öyle..Ama son 2 yıldır 3 yıldır yılda 4-5 tur zam oluyor bunlara.Ve daha bu yıl bitmeden yine zam gelecek.Ocak ayı gelecek diyecekler ki aa biz şu her yıl geleneksel olmuş Ocak yeni yıl zamlarını da yapalım..Temmuz ayında zamlı olarak kullandığımız elektirik bile %40 bir zam daha yemiş olacak Ocak 2020 ayında.

2019 çok çok çok kötü geçiyor.Piyasa ekonomi anlamında hiç bir halt yapılmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahahahahah az bile,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meyfi kullanıcısına yanıt
    İnsanların gözden kaçırdığı başka bi konu da bu.
    Bu yasa ile birlikte 5 sene sisteme girmeyen (eskiden kullanılıp 5 sebe boyunca kullanılmayan) çekmecedeki telefonların imai leri sistemden silinip kaçak muamelesi yapılacak

• Buradan sitem etmekle olmaz, topluca Twitterda tepki göstermek gerekiyor, muhalefet zaten uyuyor, eften püften konularla uğraşacaklarına şu konularda saldırsalar hem en az %5 oy arttırırlar hem de bu tasarı geri çekilir, iktidar ne güzel pas vermiş, çaksana doksana şunu... bu kadar insan isyan ediyoruz ama sadece foruma yazıp geçiyoruz.. bu forumdaki herkes her gün 5 twit atsa 1 ay boyunca TT olur ve seve seve bu zamlar geri alınır... var mısınız hep beraber bugün öğleden sonra #hashtag açıp saldırmaya????
  • Patron çıldırdı

• Yuh.

Abi bu nedir ya? Bu ne vergiler böyle. Şu son 4 ay içerisinde çıkan kararlara bakar mısınız.?

Halka vergiler yüklenmiş şekilde. Nasıl bir döneme denk geldik böyle. 😠

• İmf bile bu kadarını yapamazdı.

Eller yukarı bu bir soygundur.

Çalış köpek.

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Okadar yerli mali telefon, televizyon, araba, ucak, bilgisayar, tablet uretiyoruz gidin onlari kullanin ne nankorsunuz
    Neee. Geçenlerde bisikletten düşüp gözlüğümü kırdım. Bir çift gözlük camı 500TL. Yerlisi yok mu bunun dedim. YOK. Çarşıyı tavaf ettim, pazarlık ile en ucuz cam çifti 200TL'ye buldum. Çerçeve fiyatlarına girmiyorum bile.

Cam ve gözlükte bile yerli yok, ne uçağı ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.