Şimdi Ara

IMEI kayıt süresi 365 güne çıkarıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
17.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık yurtdışından kim telefon getirirki bi telefon parası kayıt masrafı var😁
  • Kullanım süresi değil kayıt için sahip olduğunuz azami hakkınız uzatıldı. Yanlış anlayanlar olmuş sanırsam. Ydışı telefon alıp 1 yıl ülkede kullanma gibi bir durum söz konusu değil. Zaten devletin işine gelmez o..

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Ben öğle sanmıştım ilk önce
  • Kaçak telefonları coşturur bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuz yollu çift hatlı telefon alıp 2 yıl kullanılır :)

• bu nasıl bir haber yazmaktır arkadaş,konu ve başlık tamamen farklı.
  • SaB0 kullanıcısına yanıt

rip kurt cobain

• Aynen yine, 120 gün. Hatta tam olarak şöyle bir madde var:

Yolcu beraberinde getirilen cihazların kayıt altına alınması başvuruları yolcunun yurda giriş tarihinden itibaren üç yüz altmış beş gün içerisinde yapılır. Ancak bu süre, 4 üncü maddenin birinci fıkrasının (h) bendi hükmü gereği; Kurum kayıtlarında olmadığı halde haberleşme hizmeti sunulan cihazların yüz yirmi günlük kullanım süresini değiştirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: L.o.T.u.S

olay öyle değil. eskiden 120 gün önce yurda girmiş pasaport istiyorlardı.121. gün kabul etmediler.onu 365 yapmışlar . size hiç iyilik yaparlar mı aklınız alıyor mu
    İyi de önceden de 120 günü geçtikten sonra başvuru yapılabiliyordu ki. Kapanmış cihazı kayıt yaptırıp açtırdık kaç kere.
  • yasinim8806 Y kullanıcısına yanıt

Bende öyle sanıp heveslendim haberi açınca ama sonra ülen yaa! dedim hevesim kırıldı. [:)]

• Yurtdışından gelen kayıtsız telefonu kullanıp kaydını daha sonra yurtdışına çıkarak kendimiz yapabilir miyiz? Sonuçta telefonun açılış tarihi yurda giriş tarihimizden önce olacak, sorun oluyor mu?

• SaB0 kullanıcısına yanıt

Gelse bile az olur tahminim 2100 olur.

Hali hazırda 2000tlyi kimse vermez diye düşünüyorum. Verenler de gurbetçilerdir. Euro'yla çalışanlardir

• Telefonun kapanma süresi gene 120 gün.. pasaport kayıt süresi 120 günden 365 güne uzatılmış sadece..

• Başlığı okuyunca ilk kez vatandaşın lehine bir şey yapmışlar diye övmeye geldim yorumlara bakmamla yine aleyhimize bir iş yaptıklarını görmüş oldum. Çok şükür bugün de yeterince moralimiz bozulmuş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ray Kurzweil -- 20 Şubat 2021; 23:46:56 >
  • Bunlar İktidarı bıraktıklarında 10 bini görcez herhal puhaaa
  • Bu yıl yeni bir şey öğrendim.

Avrupa'da IMEI kayıt ücreti v.s yokmuş. IMEI kayıt süresi 365 güne çıkarıldı 

• nasılyaniabi N kullanıcısına yanıt
    1100 dolara nerede 12 pro max var?..En uygunu 1300 dolar.Yanlışın var..
  • entelbamya kullanıcısına yanıt
    Hayır yanlışım yok 1100 $, siz yanlış biliyorsunuz

IMEI kayıt süresi 365 güne çıkarıldı
  • N20 kullanıcısına yanıt
    Avrupada ÖTV diye bir vergide yok, hatta dünyada yok,bu soygun vergisi sadece Türkiyede var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nasılyaniabi

Hayır yanlışım yok 1100 $, siz yanlış biliyorsunuz

bu verdiğiniz fiyat hat üzerine diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.