Şimdi Ara

imei atılabilen amiral gemisi ya da orta-üst segment telefon modelleri hangileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bir akrabam yurtdışından gelirken hediye bir telefon getirecek.
    şu an için orta-üst ya da amiral gemisi olarak tanımlanan hangi modellere kolayca imei atılabiliyor.
    googleden baktım ama net bir şeyler göremedim.bilen birileri vardır diye düşünüyorum burada
    teşekkürler..

• HTC one m9 plus var helio x10 lu.artik bütün tellere IMEI atilabiliyor biraz aras tirma ile ogrenirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forever58 kullanıcısına yanıt
    M9 > M9+
  • blasterjaxx kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bi dünya antutu sisirmelerine bakarak böyle cevap veremezsin. 8 tane 2.2 ghz çalışan cortex a53, 4 tane a57 2 ghz de tokatlar grafik birimi olarak eyvallah ama çok çekirdek işlem gücünde helio x10 snap810 tokatlar + olarak snap810 cayir cayir ısınan bir işlemci performansını koruyamadı testlerde çok açık.bir bilgi daha veriyim one m9+ ilk çıktığı zamanki antutu surumunda m9 50000 alırken helio x10 53 bin aliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: forever58

Yok öyle bi dünya antutu sisirmelerine bakarak böyle cevap veremezsin. 8 tane 2.2 ghz çalışan cortex a53, 4 tane a57 2 ghz de tokatlar grafik birimi olarak eyvallah ama çok çekirdek işlem gücünde helio x10 snap810 tokatlar + olarak snap810 cayir cayir ısınan bir işlemci performansını koruyamadı testlerde çok açık.bir bilgi daha veriyim one m9+ ilk çıktığı zamanki antutu surumunda m9 50000 alırken helio x10 53 bin aliyordu

İki cihazı da sıfır olarak satın aldım. 2K ekran inanılmaz kasıntılara yol açtığı için cihaz gözle görülür şekilde M9'dan yavaş..1 hafta kullandım M9+'ı ve tekrar M9'a döndüm.. Kesinlikle diğer arkadaşın dediği gibi M9>M9+
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever58

helio x10 snapdragon 801 civarı performans verir insanları yanıltma. Ve o helio x10 2k ekranda çok kötü performans veriyor ve snapdragon 810'dan daha fazla ısınıyor.
  • lalala25 kullanıcısına yanıt
    Bilader grafik birimi olarak dediğin doğru işlemci kısmından bahsediyorum snap810 dan çoklu işlem gücü daha yüksek helio x10 nun geekbench 3 skorlarını karşılaştıralım istersen kafadan konuşmuyoruz hadi sentetik testleri geç 8 tane 2.2 ghz de çalışan a53 4 tane a57 2.0 ghz de çalışandan daha güçlüdür

• G4 var
    M9 var
    Bunlara box ile sağlam
    telefoncular
    imei cakabiliyorlar 20_30
    masrafı olur verirsin kendin sağlam
    bir imei atar cihaza iki sene
    kullan birşey olmaz :-)

• tüm cevaplar için teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.