IMDb Puanı
IMDb Sayfasını Görüntüle
6.1
498
OY
Hayatın Benim(2004) Aksiyon Suç Gizem Gerilim Dram Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukelamun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir. Yönetmen: D.J. Caruso (Director), Albert Cho (Assistant Director)
Senaryo: Jon Bokenkamp (Screenplay), Michael Pye (Novel), Jerry Bingham (Storyboard)
Oyuncular: Angelina Jolie (Illeana Scott), Ethan Hawke (James Costa), Kiefer Sutherland (Christopher Hart), Gena Rowlands (Mrs. Rebecca Asher), Olivier Martinez (Paquette), Tchéky Karyo (Leclair), Jean-Hugues Anglade (Duval), Paul Dano (Young Asher), Justin Chatwin (Matt Soulsby), André Lacoste (Cashier), Marie-Josée Croze (Medical Examiner), Christian Tessier (Interrogation Officer), Billy Two Rivers (Car Salesman), Richard Lemire (Québec City Cop), Julien Poulin (Québec City Inspector), Brigitte Bedard (French Reporter), Dominique Briand (Bartender), Alex Sol (Hotel Manager), Shawn Roberts (Desk Clerk), Martin Brisebois (Henri Bisonnette), Gabriel Charland-Gagné (Victim #1), Nathalie Matteau (Victim #2), Hugh Probyn (Victim #3), Henri Pardo (Officer Mann), Fabiano Amato (Waiter), Judith Baribeau (Mr. Costa's Assistant), Anne Marineau (Woman in Gallery)
Süre: 103 Dakika
Gösterim Tarihi: 2004-03-19