Şimdi Ara

IMDB TOP 500 Listesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
20.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zeki Demirkubuz filmleri o listede olmalı.Ama maalesef yok hak ettiği değeri göremiyor
  • Daha 250'den 50'sini ancak izlemişimdir Zaten bakmıyorum Imdb'ye.İzledikten sonra bakarım
  • Güncel liste (Ekim 2013) yayınlarsanız memnun oluruz.

Ayrıca imdb ye mail atın, söyleyin, Top 500 görme hakkını tüm kullanıcılara sunsunlar, yoksa dağıtırım orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Güncel liste (Ekim 2013) yayınlarsanız memnun oluruz.

Ayrıca imdb ye mail atın, söyleyin, Top 500 görme hakkını tüm kullanıcılara sunsunlar, yoksa dağıtırım orayı

Güncel liste (Kasım 2013) yayınlarsanız memnun oluruz.
  • imdb'nin puanın nedense pek güvenmiyorum. Bu arada yılların meşhur filmi Titanic lisetede yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Hiç türk filmi var mı bu listede ? ilk 10dan aşağısına bakmadım.

hababam sınıfı sınıfta kaldı var
  • imdb'nin oylama sistemi aynı eurovision gibi saçma gelmeye başladı bana nedense. farklı bir şey yapılması lazım. oy alamayan çok güzel filmler sonda kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koladorina

imdb'nin oylama sistemi aynı eurovision gibi saçma gelmeye başladı bana nedense. farklı bir şey yapılması lazım. oy alamayan çok güzel filmler sonda kalıyor.

iMDB nin oylama sistemi ile ilgili beğenmediğin nedir? eurovision gibi oldu derken kullanıcılar filmin iyi ya da kötü çekilmiş olduğuna bakmıyor fikirlerine ters ise 1 i basıyor falan mı demek istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeka

quote:

imdb'nin oylama sistemi aynı eurovision gibi saçma gelmeye başladı bana nedense. farklı bir şey yapılması lazım. oy alamayan çok güzel filmler sonda kalıyor.

iMDB nin oylama sistemi ile ilgili beğenmediğin nedir? eurovision gibi oldu derken kullanıcılar filmin iyi ya da kötü çekilmiş olduğuna bakmıyor fikirlerine ters ise 1 i basıyor falan mı demek istiyorsun?

çok güzel bir film çok fazla oy almadığı sürece üst sıralarda kendine yer bulamıyor isterse puanı 9+ olsun demek istiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apeka

quote:

çok güzel bir film çok fazla oy almadığı sürece üst sıralarda kendine yer bulamıyor isterse puanı 9+ olsun demek istiyorum.

ama bence bu yaptıkları mantıklı. filmin kadrosunda çalışmış 500 kişi 10 ar puan verse filmi 10 puan ortalamayla zirveye oturur. bir film hakkında 1000000 kişi o filmin 8 puan değerinde olduğunu düşünüyorsa mı o film iyi bir filmdir yoksa 100 kişi o filmin 10 puan değerinde olduğunu düşünüyorsa mı o film daha iyidir? bazı filmlerin undergroun fanları vardır mesela harry potter. bakıyoruz imdb notu 7 falan. bence hayranları deli gibi 10 basıyor o filme imdb bi şekilde rasyonelliği sağlamak peşinde.

• Güncel liste (Ocak 2014) yayınlarsanız memnun oluruz.
  • apeka kullanıcısına yanıt
    Çok doğru yapıyolar bence. o zaman yerel filmler alır basını yürürdü. burda dünya geneli bir sıralama yapıyolar.
  • güncel listeyi bekliyorum
  • eline sağlık
  • mesajım dursun. izlemediklerimi izlerim
  • Mesajım bulunsun, güncel liste de gelir inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun
  • İzlenecek daha coook film var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel listeye ulaşabilen varsa paylaşırsa güzel olur.
  • Güncel listeyi şu başlıkta bir arkadaş paylaştı. Artık bu başlıktan istekte bulunursunuz.

http://forum.donanimhaber.com/m_95253525/f_//tm.htm#95253525
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.