Şimdi Ara

İMDB PUANINI HAK ETMEYEN FİLMLER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
2.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moon filmini hiç beğenmedim puanı çok yüksek değil gerçi

3 idiots,spotlight,into the wild balon değil bana kalırsa

• Kill bill

• quote:

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Shawshank redemption. Tamam film güzel ama o puani hak etmiyor bence.

Bencede, 0,7 puan eksigi var. Muhtemelen sinema trolleri yüzünden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Top 250'yi bitirmiş biri olarak, çok film var yerini haketmeyen, saymakla bitmez. Ayrıca hakettiği yerde olmayan filmler de var.
  • into the wild
  • Başlığı okuyunca aklıma direkt se7en geldi. Kesinlikle se7en. Ayrıca çoğu kişi belirtmiş; The Shawshank Redemption 1. olmayı hak etmiyor.
  • Drive
    Deadpool
    Birdman
    Snatch
    Blade Runner
    There Will Be Blood
  • The Shawshank Redemption
    Pulp Fiction

• society ve re-animator (daha yüksek olmalı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 21 Temmuz 2016; 11:49:14 >
  • Room
    Spotlight

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 21 Temmuz 2016; 15:41:04 >
  • Çok film var böyle. Ben özellikle süperkahraman filmlerinin bu kadar yüksek oy almasını hiç anlamıyorum. Fanlar basıyorlar yüksek puanları bir anda şişirme puanlara sahip oluyor filmleri. Nolan'ın çektiği gibi çok üst düzey filmler çekersin hadi bir derece. Klişe ve efektten başka hiçbir şey yok. Top 250'den bahsetmiyorum bile. Captain America'nın, Deadpool'un ne işi var o listede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Peter Parker-

I Origins.

Hayatımda bu kadar saçma sapan bir film izlemedim ben.

ben ise tam tersi gayet ilginç buldum. başları sıkıcı geldii ama sonlara doğru ilginç bir hal aldı. neden olmasın diye soruyor insan. ayrıca kız da pek güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Çok film var böyle. Ben özellikle süperkahraman filmlerinin bu kadar yüksek oy almasını hiç anlamıyorum. Fanlar basıyorlar yüksek puanları bir anda şişirme puanlara sahip oluyor filmleri. Nolan'ın çektiği gibi çok üst düzey filmler çekersin hadi bir derece. Klişe ve efektten başka hiçbir şey yok. Top 250'den bahsetmiyorum bile. Captain America'nın, Deadpool'un ne işi var o listede...

bence o kadar puanı senaryoya ve efektlere veriyorlar (hakediyor da). bütün filmler birbirleriyle ve gelecek filmler ile bağlantılı. adamlar resmen evren kurmuşlar. sürekli easter eggler var eğer konuya hakimseniz ,örneğin, cpt. americayı izlerken galaksinin koruyucularıyla alakalı küçük ama önemli detayları görebilirsiniz. bunu da başarmak çok zor bence.

deadpoolu sırf aksiyon için izlememek lazım. diğer marvel filmlerinin aksine deadpoolun hem hikayesi hem olayı farkı. küçük göndermeleri, esprileri falan da gayet komik ve ince bana kalırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 21 Temmuz 2016; 22:46:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Çok film var böyle. Ben özellikle süperkahraman filmlerinin bu kadar yüksek oy almasını hiç anlamıyorum. Fanlar basıyorlar yüksek puanları bir anda şişirme puanlara sahip oluyor filmleri. Nolan'ın çektiği gibi çok üst düzey filmler çekersin hadi bir derece. Klişe ve efektten başka hiçbir şey yok. Top 250'den bahsetmiyorum bile. Captain America'nın, Deadpool'un ne işi var o listede...

Yakında 250 filmin hepsi süper kahraman filmi olur listenin.

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Top 250'ye girecek kadar değil. Universe çerçevesinden bakarsak olay değişir. Bağlantılı olması işten bile değil zaten. Bunlar gişe kaygılı yapımlar iyi yönetilmeleri beklenemez. Reklamını iyi yap, seyircinin önüne sun mantığıyla ilerliyorlar. Sinemayı sağlayan şey kurgudur, bu filmlerin çoğunda bu başarılı değil. Dediğim gibi sağlam yönetilirse ortaya The Dark Knight çıkar.

Deadpool zaten bir anti kahraman, diğerleri gibi değil. Bu karakteri ben de severim. Yine de puanlarının fazla olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 21 Temmuz 2016; 23:21:08 >
  • Kış Uykusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

quote:

Orijinalden alıntı: -Peter Parker-

I Origins.

Hayatımda bu kadar saçma sapan bir film izlemedim ben.

ben ise tam tersi gayet ilginç buldum. başları sıkıcı geldii ama sonlara doğru ilginç bir hal aldı. neden olmasın diye soruyor insan. ayrıca kız da pek güzel

Zaten filmle ilgili güzel olan tek şey o kız oda ölüyor. Walla ben o filmden hiçbirşey anlamadım belkide sen bişeyler anlamışsındır ve sevmişsindir bilemem hayatımda izlediğim en saçma en gereksiz filmlerin başında gelir tabi bana göre

• He birde Büyük Budapeşte Oteli var oda bence haketmiyor olması gerekipte olmayan filmlerde var Yaşam Şifresi Limit Yok Adalet ve Umudunu Kaybetme özelliklede Umudunu Kaybetme gibi bir film nasıl böyle kepaze filmlerin olduğu listede olmaz garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Kiss Kiss Bang Bang
    Trumbo
    Spotlight
    The Texas Chain Saw Massacre
    Orphan
    Moon
    Caché
    Stand by Me
    Juno

Into the Wild
    Me and Earl and the Dying Girl
    Lost in Translation

Oha bu üç film harika ben 2şer defa izledim. Sen durağan temposu düşük filmlerden hoşlanmıyorsun sanırım.

Juno'nun puanı da fazla değil zaten bence normal. Moon bence de biraz daha az olabilirdi ama puanının çok da abartı olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi hep aynı tempoda gidiyor bu filmler tam benim sevdiğim tarzdalar sen bence hoşlanmıyorsun bu tarzdan Caner.

Direkt söyleyeceğim tek film Das Experiment.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 22 Temmuz 2016; 7:39:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.