Şimdi Ara

IMDb ilk 250'de eksik olduğunu düşündüğünüz filmler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
7
Favori
2.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• O listede bu filmi görmek isterdim.Top250 listesinde çok gereksiz film var ..
  • mulholland drive
    blazzing saddles
    true grit
    circus
    gizemli nehir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patr10felline -- 10 Haziran 2014; 19:47:14 >
  • Mr. Nobody
    Maverick

Ayrıca The Dark Knight'ın ilk 3'te olması gerekirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle papıllonun olması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

o zaman konunun amacı şu anda yeni vizyon da olan veya 1 sene içindeki sinema filmlerinde 250 ye girebilmeli dediğiniz filmler olmalı. O zaman konunun başlığıni değiştirin. Günümüzdeki filmlerden 250 girmeli olanlar hangileri diye. Şu yukarıda sayılanlarin hepsi zaten zamanında girmiş dereceye.

Hocam sizin şu ana kadar hiç bir konuya "yararlı konu" ya da her hangi bir olumlu yorum yazdığınızı görmedim

Yani bir konuyu herkes beğeniyorsa ve 1 kişi beğenmiyorsa hocam, başlığı değiştirmek boş olacaktır.

Benim en sevdiğim filmlerdendir. Diyaloglar ve senaryo zekiceydi. Aaron Eckhart karaktere tam oturmuştu.

Tek mekanlı ve laklaklı filmleri sevmeyenler bu filmi neden izler anlamıyorum ki. 12 Angry MEn'den sonra tek mekanlı en iyi filmdir bana göre. Münazara atmosferi vardı bildiğiniz

Son sahnesinde seyirciye Acaba? dedirtmesi bile filmin orijinalliğini kanıtlar. Kevin Spacey'nin muz ve çilek yeme sahnesi için bile izlenir

The Pursuit of Happyness'ta iyidir.

• The Last of the Mohicans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathwalker -- 11 Haziran 2014; 12:36:23 >
  • IMDB 250'de Eksik film yok da Fazlası var... bazı filmler lobicilik sayesinde yer tutmuş sanki...
  • Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    evet hocam haketmeyenler var ama girmesi gerekenler de var papıllon gibi
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Hocam tam benim kafandansın Aynı zamanda bu tek mekan filmlere Das Booth'u , Panic Room'u, Clerks'i ,Buried'i, Breakfast Club'ı filan da yazabiliriz. Ek olarak K-pax'i sevdiysen bence contact'ı da seversin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winston Smith

Hocam tam benim kafandansın Aynı zamanda bu tek mekan filmlere Das Booth'u , Panic Room'u, Clerks'i ,Buried'i, Breakfast Club'ı filan da yazabiliriz. Ek olarak K-pax'i sevdiysen bence contact'ı da seversin

Contact'ta Carl Sagan imzası varmış zaten yarın izlerim

Diğer filmlerede bakarım hocam.

• Bence bu seri olmalıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Kesinlikle The Terminal & Lord of War.

2 sene önce de bende ne kafa varmış. Lord of War ne la..

Mulholland Dr.
    Mr. Nobody
    Ed Wood

diyeceksin.
  • wag the dog
  • Blood Diamond
    Hobbit 1-2
    Harry Potter 4
    Spider-Man 2
    Spider-Man 3(250'yi haketmesede puanı daha fazlasını hakediyo)
    Matrix 2-3(250'yi haketmesede puanı düşük daha fazlasını hakediyo)
    Discrict 9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shainx -- 15 Haziran 2014; 2:44:30 >
  • Benjamin Button'un Tuhaf hikayesi
  • Titanic
  • Top 250 yi belirleme kriterleri son derece vasat olduğundan dolayı ciddiye almıyorum listeyi. Sinema üzerine araştırma yapanlar, eleştirmenler yada film dergilerinin listelerini daha sağlıklı buluyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.