Şimdi Ara

IMDB FİLMLERE VERİLEN PUAN VE TOP 250

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Imdb`de filmlere verilen puanlar adaletli mi? Ve top 250 sıralamasında size göre hangi film birinci olması lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Green Mile
  • Birinci film hakediyor, hangi film olursa olsun aynı muhabbet dönecekti.Ben Forrest Cump diyorum.

• İnsanların oyuyla oluşturulan bir liste, bence şu olmalı geyiği gereksiz.
    Kendi listemizi yağıyor olsak ben pulp Fiction derdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Requiem for a Dream

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulp Fiction veya fight Club

• adaletli
  • adaletsiz yarısı çöp o filmlerin 1. sırada fight club olmalı
  • Birinci sırada hangi film olursa olsun yine o birinci sırada olur mu ya diye yakınanlar olacak. İnsanların oylarıyla oluşturulmuş güzel bir liste. İyi bir tavsiye listesi. Ben beğeniyorum genel olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 27 Temmuz 2015; 2:52:48 >
  • Yüzüklerin Efendisi ve Fight Club'ı ne kadar sevsem de The Godfather 1. liği hak ediyor.
  • Liste sıralama olarak değil de içerik olarak mantıklı bir listedir benim gözümde.

• Bana göre 1.likte 3 film var. The Message, Leon, The Green Mile. Ama yukarıdaki bir arkadaşında dediği gibi 1. hangi film olursa olsun yine tartışılacak.
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    Hocam imzanı cok beğendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BahtsızBedeviBenim

Hocam imzanı cok beğendim.

Eyvallah, hocam.
  • isteyen herkes oylayabildiği için adaletsiz.oylayan kişler seçilmiş,sinemadan anlayan kişiler olsa emin olun top 250nin yarısı listeye giremez.
  • Şu " 1. falan filan olmalıydı. Hede hödö hak etmiyor yeaa " diyici tipler hala buralarda mı ? Açın bir tane imdb çakması bir site. Yapın hitinizi ve top 250 açıp kendi istediğiniz filmi koyun. Amma sızlandınız.
  • Green Mile en fazla abartılan film. Genel olarak fena değil sıralama. Guguk Kuşu birinciliği hak ediyor.

• Green Mile'ı top 10,000e sokmam. The Shawshank Redemption, 12 Angry Men, LOTR hak ediyor. Şu anki liderden memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/chart/bottom burdaki kaç filmi izlediniz merak ettim,Green Mile'ı top 10,000e sokmam demişsiniz 10k film izledinizmi.
    filmi beyenmeyen kişiye saygı duyarım,beyenmek zorunda değildir ama 10k ya sokmam başka bişeydir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.