Şimdi Ara

imdat yardım !!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben bundan 40 gün önce sigarayı bıraktım normalde de yemek yerdim ama şimdi durmuyorum. hiç böyle olmadım zamanında 8 ay gibi bir süre daha sigarayı bırakmıştım ama hiç böyle olmamıştım. midem tok ben boğazım aç hissediyor sürekli bir şeyler yemek istiyorum durduramıyorum öğrenci olduğumuz içinde düzensiz beslenmeyle davul gibi oldum ne yapmalıyım önerileriniz ne olur ?

• Usta sigara icerken vücudunun dengesi bozuluyor bir sure sonra ona alisiyorsun ama birakinca toparlanırken daha zor oluyor vucud toparlanirken duzene giriyor ve ihtiyac duydugun seyleri istiyor sende yiyorsun :D tek yapman gereken o yediklerini yakacaksin oturursan şişersin spor yap tavsiyem box ve yuzme ama fitness düz koşu gibi sporlarda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veya sigaraya başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: diwac123

Usta sigara icerken vücudunun dengesi bozuluyor bir sure sonra ona alisiyorsun ama birakinca toparlanırken daha zor oluyor vucud toparlanirken duzene giriyor ve ihtiyac duydugun seyleri istiyor sende yiyorsun :D tek yapman gereken o yediklerini yakacaksin oturursan şişersin spor yap tavsiyem box ve yuzme ama fitness düz koşu gibi sporlarda olur

pazartesi yüzmeye başlayacağım herhalde böyle olacak gibi değil :(
  • jenqdodo kullanıcısına yanıt
    Dunyanin futboldan sonra en guzel sporudur bana göre cokta faydalidir neyse allah yardimciniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

veya sigaraya başla

ondada hem ev hem ben kokuyorum ve üstüne birde para veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: diwac123

Dunyanin futboldan sonra en guzel sporudur bana göre cokta faydalidir neyse allah yardimciniz olsun

sağol kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenqdodo

quote:

veya sigaraya başla

Bende aynı dertten müzdaribim, günde 3-4 paket sigara içiyordum
    zaten at kuyruğu gibi maaşın yarısı sigaraya gidiyordu
    kokusu ise dediğin gibi hem kendine hem etrafınıa siniyor, arabanın içindeki küller yanıklar koku falan da cabası
    Sigarayı bıraktığımda 84 kiloydum, hızla şiştim şimdi 110 kiloyum
    ağırlığımdan evdeki koltuklların minderleri deforme oldu, arabanınkilerde yakında çöker
    her türlü sporu denedim, hatta eve koşu bandı aldım ama fayda etmiyor,
    Spor yapınca insan gevşemiyor sıkılaşıyor ama kiloları atmak gerçekten çok zor
    tek yolu boğazına hakim olmak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jenqdodo

quote:

veya sigaraya başla

Bende aynı dertten müzdaribim, günde 3-4 paket sigara içiyordum
    zaten at kuyruğu gibi maaşın yarısı sigaraya gidiyordu
    kokusu ise dediğin gibi hem kendine hem etrafınıa siniyor, arabanın içindeki küller yanıklar koku falan da cabası
    Sigarayı bıraktığımda 84 kiloydum, hızla şiştim şimdi 110 kiloyum
    ağırlığımdan evdeki koltuklların minderleri deforme oldu, arabanınkilerde yakında çöker
    her türlü sporu denedim, hatta eve koşu bandı aldım ama fayda etmiyor,
    Spor yapınca insan gevşemiyor sıkılaşıyor ama kiloları atmak gerçekten çok zor
    tek yolu boğazına hakim olmak

kesinlikle sana katıyorum önce boğazı kesmek lazım ama bir yerde bir şeylere dur demezsek sonumuz kötü, hem bu kilo alışı nereye kadar devam edecek böyle gidersek yakında sandalyeler ağırlıktan kırılacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.