Şimdi Ara

imdaaaaatttttt!!yardım edin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarımın hard diski C ve D iki parça.C fat 32 ,D ntfs formatlı.böyle yazınca çok anladığımı düşünmeyin lütfen.bilgisayara yeni format atıldıda ondan biliyorum.ama sorun var.ilk açılışta D disk gözden geçirme fat 32 turu diye bir şey yazıyor.başlıyor gözden geçirmeye.iptal etmezsen 1 saat kadar sürüyor.d deki bazı dosya isimlerini yazıp kötü kümeleri düzeltti diyor.ama sonuna kadarda beklesem diğer açışımda aynı şeyi yaşıyorum.lütfen yardım edin arkadaşlar.bu arada da çok anlamadığımı unutmazsanız sevinirim.yani biraz basit açıklayın lütfen.çok teşekkürler..

• c'yi de ntfs yap
  • ama c de sistem dosyaları var onu formatlamak zor olmaz mı.ben format atmayı bilmiyorum çünkü..
  • bi yerlere gelebilmek için önüne gelecek zorlukları aşmayı bilmelisin
  • yedeğini aldıktan sonra o kadar kolay ki
  • Format atmadanda çevirebilirsin

başlat menüsünden çalıştıra gel cmd yaz enterla çıkan yerde cd.. yaz enter yap aynı şeyi tekrar yap e şunları yaz

c:/>Convert C:/FS:NTFS enter yap geisini bilgisayarın halledicektir.Kolay gelsin
  • hala olmadı msn den konuşalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cisco

Format atmadanda çevirebilirsin

başlat menüsünden çalıştıra gel cmd yaz enterla çıkan yerde cd.. yaz enter yap aynı şeyi tekrar yap e şunları yaz

c:/>Convert C:/FS:NTFS enter yap geisini bilgisayarın halledicektir.Kolay gelsin

bukadar basit.... ondan sonra restart 10 dakika max.... restart atıcak makine kendi kendine
    sonra no problem
  • "Partition Magic 8" ile hiç bir şeye gerek duymadan NTFS'yi FAT, FAT32 sisteme veya tam tersini yapabilirsin.
    Programın tam sürümünü ve türkçe dil yamasını benim siteden alabilirsin.
    İmzamdaki "Çoban isterse" yazısına tıkla ve oradan "Programlar" bölümüne gir ve indir.
    Kolay gelsin ve başarılar. KitapGibi

NOT: İlerde "FDISK" yapmak istersen NTFS sistemi olduğu için bunu yapamazsın. Yani DOS'da ntfs sistemi olan HDD'ni göremezsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.