Şimdi Ara

Imbd de 1yıldız verin operasyon başlasın!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
12.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
163 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sana göre zenginlik için her yol mübah öyle mi? Yani hırsızlık da yapsam, uyuşturucu da satsam zengin olunca doğru bir iş mi yapmış oluyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bastım bende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ben oy verdiğimde 3.500 kişi oy vermişti puanı 2.4 idi
    şu an 5600 kişi oy vermiş puan hala 2.4
  • Yeni nesilin erimiş beynini sömüren bir paragözden başka hiçbir şey değil bu çocuk. Hepsini kandırıp ailelerin cebindeki üç kuruş paraya göz koyuyor. Bunun gibi konuşmayı bilmeyen birinin çıkıp sinemada paraları cebine atması bizi bile bu kadar rahatsız ediyorken bir de sanatçıların halini düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGreenArrow -- 21 Ocak 2018; 13:45:7 >
  • Prodiksiyon sermayesini çıkaramaz umarım. Bu nedir arkadaş yapımcılar mı iş bilmiyor bu elemanlae bu çok zeki bu filime gidenler zaten tam sorunlu

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

Sana göre zenginlik için her yol mübah öyle mi? Yani hırsızlık da yapsam, uyuşturucu da satsam zengin olunca doğru bir iş mi yapmış oluyorum?

Ahahah abi insallah kucuk birisindir buyuk birinin bunlari yazdigina inanamiyorum.

• 1 yıldız verince bir şey değişmeyecek. youtube ve televizyonun evrilişi bu yaşananlar. arz talep meselesi en az 1 2 milyon izlenir bu film diğeride çıkar

keşke daha sanat ağırlıklı olsa keşke bilene bıraksalar ama popülarite ve hazır para gelişi bu projeleri açar.Üzgünüm gerçek bu.

• Tamamdır

• YouTube bir video yapar IMDb den 10 puan verin diye 5 milyon takipçisinden 1 milyon 10 puan verse TR nin en yüksek IMDb li filmli olur

• Asus gl702vs kullanıcısına yanıt
    Neden çok mu komik, espri yaptıysan eğer o söylediklerini ciddi olarak savunan milyon tane insan var burada bile.

• Yaptiginiz tam bir s.sizlik. adam ugrasmis cekmis neden 1 veriyosunuz izlemeden? Birakin türk sinemasini kurtaralim yalanlarini. Kiskaniyosunuz. Ayni film teklifi size gelse kosa kosa giderdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellemon

Youtube'da video çeken ünlü, şarkıcı olup çıkıyor.

Bu kadar kolay olmamalı.

Madem bu kadar kolay ol bakayim sende unlu gorelim.

Agzi olan konusuyor ben lafa degim icraate bakarim.

• Hangi film olursa olsun inci 1 puan verin diyorsa girip 10 puan vericem diye açtım. Karşıma çıkanı rezilligi görünce seri 1 puan verdim. Uzun zamandır böyle ters köşe olmamistim hoşuma gitti.

• Her zaman söylüyorum;

Imbd  de 1yıldız verin operasyon başlasın!!!

Heleki Youtubeta ne yetenekler varken. Müzik olsun, çeşitli sanatlar olsun, zanaatlar olsun vs.
  • Helal olsun çocuğa milleti nasıl yolup kazanacağını biliyor,yolunu bulmuş.Sonuçta zorla da değil gayet istekli bir şekilde paralarını veriyorlar çocuğa.
    Suç onda değil,bu filmi yaptıran kitlede.Bu azminden dolayı tebrik ediyorum kendisini,bastım 10 u.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 22 Ocak 2018; 5:49:20 >
  • Bende verdim . Kahrolsun yutup SEBEKLERİ

• 1 yıldız verdim vatandaşlık görevimiz sonuçta.

• Reklamın kötüsü de reklam işte malesef. Ama 1 puan organizasyonu çok mantıklı.
  • Görev tamam.
  • 1 Puan verdim ama Türk sinemasında son yıllarda çıkan bütün filmler 1 puan zaten. Kalite 0.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.