Şimdi Ara

IMAX - Dünyanın En İyi Sinema Deneyimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
7
Favori
91.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: PHI

İlk IMAX deneyimim Avatar olacak inşallah.

En iyi seçim önümüzde A christmas carol İMAX 3D ve Avatar 3D var Ondan sonrada Hubble 3D
  • PHI Ankara mı İstanbul mu? Hangi IMAx salona gitmeyi düşünüyorsun. İstinye Park'ın IMAX salonunda mesela en arkaya oturduğunda perdenin en alt kısımlarından bazı yerler gözükmüyormuş biri öyle yorum yapmış başka bir sitede doğruluğu var mıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanxx07

PHI Ankara mı İstanbul mu? Hangi IMAx salona gitmeyi düşünüyorsun. İstinye Park'ın IMAX salonunda mesela en arkaya oturduğunda perdenin en alt kısımlarından bazı yerler gözükmüyormuş biri öyle yorum yapmış başka bir sitede doğruluğu var mıdır?

Muhtemelen Ankara olur. Konya'da yaşıyorum. Ankara'ya ulaşım daha kolay. Günübirlik gidip gelebilirim.
    Hiç bilmiyorum dediğinizi. Ama en arkaya oturmam hiç bir filmde. En az 2-3 sıra öne oturmak lazım. Gerçi IMAX nasıl olur bilmem. Arka makbuldür belki.
  • quote:

İlk IMAX deneyimim Avatar olacak inşallah.

boş yer bulursan bana da haber ver
  • quote:

quote:

PHI Ankara mı İstanbul mu? Hangi IMAx salona gitmeyi düşünüyorsun. İstinye Park'ın IMAX salonunda mesela en arkaya oturduğunda perdenin en alt kısımlarından bazı yerler gözükmüyormuş biri öyle yorum yapmış başka bir sitede doğruluğu var mıdır?

Muhtemelen Ankara olur. Konya'da yaşıyorum. Ankara'ya ulaşım daha kolay. Günübirlik gidip gelebilirim.
    Hiç bilmiyorum dediğinizi. Ama en arkaya oturmam hiç bir filmde. En az 2-3 sıra öne oturmak lazım. Gerçi IMAX nasıl olur bilmem. Arka makbuldür belki.

Ben de Antalya. Benim için iki yerde çok uzak gibi gözüküyor. Film u kadar önceden o kadar kişiyi meraklandırıyorsa vizyona girmeden bir hafta önceki durum nasıl olur bilinmez. İnşaallah boş yer buluruz yoksa 1 gün orada kalmak gerekecek. Bir de şöyle bir durum var. Film aşırı güzel olursa bir kere daha izlenmesi gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanxx07

quote:

quote:

Ben de Antalya. Benim için iki yerde çok uzak gibi gözüküyor. Film u kadar önceden o kadar kişiyi meraklandırıyorsa vizyona girmeden bir hafta önceki durum nasıl olur bilinmez. İnşaallah boş yer buluruz yoksa 1 gün orada kalmak gerekecek. Bir de şöyle bir durum var. Film aşırı güzel olursa bir kere daha izlenmesi gerekecek

hocam hepten arka değil arkanın 2 önü en makbulu Tabi yer bulursanız

• Güncellendi İmax Deneyimini Sadece Yaşayan bilir

IMAX - Dünyanın En İyi Sinema Deneyimi

IMAX - Dünyanın En İyi Sinema Deneyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19G05S -- 22 Ağustos 2009; 0:34:27 >
  • sadece harry potter mı var? Fiyat nekadar? Soysuzlar Çetesi (2009) Inglourious Basterds bu film gelirmi bekliyeyimmi?
  • İMAX 3D CountDown HD

Countdown u Sinemada izlememişler İçin anlatayım : Videonun 1. saniyesinden 9. saniyesine kadar siyah beyaz görüntü geliyor perdeye öyle ve sadece Perdenin Normal sinemadaki perdeler ne kadar büyüklükteyse o kadarlık bir bölümüne görüntü geliyor oha bu ne niye böyle bu falan diyor bakanlar sonra 10. saniyede Tüm 7 katlı bina yükseklğiğinde perdeye görüntü geliyor. İşte fark bu demek için 11. saniyede 8 rakamı perdeden fırlayıp üstüne doğru geliyor ve kafan 8 in içinden geçiyor yuh falan oluyor insan 32. saniyede ultimate movie exprince yazısı tam önünde hologram gibi dönüyor ve İmax logosu beliriyor burnunun ucunda sonra imax in önünden halka geçiyor ve countdown bitiyor bitince insan üzülüyor

quote:

Orijinalden alıntı: Armanius

sadece harry potter mı var? Fiyat nekadar? Soysuzlar Çetesi (2009) Inglourious Basterds bu film gelirmi bekliyeyimmi?

Şu anda sadece harry potter var A christmas carol ve AVATAR Geliyor Son baharı bekleyin Özellikle avatar Fiyat Tam 17 Öğrenci 14 4 lira gözlük ücreti 13+4 ve 10+4 şeklinde oluyor. Halk gününde çarşamba yani düşüyor fiyat 4 lira onun üstüne ekleniyor 9+4 falan oluyor ama isterse 30 olsun %500 hakkını veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 22 Ağustos 2009; 1:12:48 >

• Arkdaşlar ben Eskişehirde oturuyorum bi arkadaşımı alıp bayramdan sonra Ankaraya İMAX için günü birlik hızlı trenle gelmeyi düşünüyoruz sanırım sinema 14 tl ama geldikten sonra 3 boyutlu filme gidelim diyoruz en yakın zamanda olan 3 boyutlu film awatar mı olacak? şu an harry poter war ama hiç sewmedigim için izlemeyi düşünmüyorum son durak 4 gelecek ama oda Imaxde olmayacak sanırım
  • Bir arkadaş fiyatlar gözlükle beraber 13+4 lira demiş.3D gözlük bizde mi kalıyor ?
  • @zotee

en yakın A cyristmas carol ama önerim bosuna onun için yorulmayın Avatar A gidin Avatar tam hakkıyla verecek imaxi son durak 4 imax değil

@qraff

hayır tabiki 150-200 dolar bir imax 3d gözlük
  • Eğer Avatar bir kült film olursa ve ben de bir dolar milyarderi falan olursam ilerde malikâneme bir IMAX salonu yaptıracağım. Kaç milyon dolarsa öderiz nasıl olsa dolar milyarderiyiz.
    Beraber Avatar günü falan düzenleriz. Daha doğrusu ben davet ederim siz gelirsiniz artık.
    Alın buraya da yazdım. Söz veriyorum.

Tabi bu söz ben dolar milyarderi oluncaya kadar yepyeni teknolojiler çıkmazsa geçerlidir.
  • @PHI iyi bari Avatar'ı bedavaya getirdik sayende
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

@PHI iyi bari Avatar'ı bedavaya getirdik sayende

Valla Avatar vizyona girinceye kadar dolar milyarderi olmam imkansız. İlk izlediklerinizin parasını cepten ödersiniz. Sonrakiler(çok sonrakiler muhtemelen) benden.
  • Nezaman geliyor yeni bir Imax filmi buraya şuanda sadece harry potter var o film için değmezSabırsızlanıyorum valla çok merak ettim
  • Bununla REC izlediğimizi düşünsenize.
  • İstanbul'da oturuyoruz ama İstanbul'un kiymetini bilmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

Nezaman geliyor yeni bir Imax filmi buraya şuanda sadece harry potter var o film için değmezSabırsızlanıyorum valla çok merak ettim

• Merhaba arkadaşlar imaxle Real3D arasında görüntü olarak ne fark var ve hangisi daha iyi bunu sormak istiyorum.
    İzmirde oturduğum için real3D izlemek zorunda kalıyorum o yüzden imax izleme fırsatım olmadı. Fakat arasında çok fark varsa ve görülmeye değerse Avatar filmi için Ankaraya gitmeyi düşünüyorum.
    Real3D’ de filmi izlerken perdenin içine doğru olan derinlik çok güzel fakat dışa doğru olan 3 boyutlu görüntülerde netlik bozuluyor. Mesela son olarak Final Destination filmini izledim bunda üzerinize gelen nesneler size yaklaştıkça salaklaşıyor ve bulanık bir hal alarak gözünüzü rahatsız ediyor. Yani perdeden çıkan şey üzerime geliyormuş hissi yaratmıyor. Sadece ufak tefek efektlerde bu hissi yaratıyor mesela filmde havuzun içindeki yara bandı’ nın perdenin olduğu yerden değilde yanınızdan geçmesi yada yanıp uçuşan talaş parçasının yanınıza kadar gelerek tekrar perdeye geri dönmesi gibi.
    Yani bunun dışında Real3D reklamında ki Real3D yazısının perdeden çıkıp yanıma yaklaşması kadar iyi (iyi derken net) bir sahne ile pek karşılaşamadım.
    Peki bu söylediğim gözü rahatsız eden bulanıklık hissi İMAX’ te oluyormu bunu merak ediyorum? Çünkü bu dediğim olay filmden alınan zevki büyük oranda düşürüyor.
    Bunun haricinde imax’ e özel olarak çekilen Avatar, Alice in Wonderland filmleri Real3D de izlenebilir mi izlenirse imax’ te izlendiği gibi olur mu?
    Son olarak imax bilet fiyatları hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.