Şimdi Ara

Imamoglun`dan son dakika videosu. Bombaliyor ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
13.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
136 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hukuksuzluk dizboyu ülkede. Hak, adalet hak getire. Ülkeyi soyup soğana çevirdiler. Elin fransızı, ingilizi alay ediyor lan konuştuğumda. Haklısın diyorum adamlara. İçine edeyim böyle işin. Şemsiye girmiş ülkeye. Bana sapı battı. Tamamı girse ne olurdu bilmek istemiyorum. Varlıktan yoksulluğa düşmek isteyeceğim son şey hayatımda.

Rezilliğin bini bir para olmuş ülkede. Herkes birşeylerin farkında fakat korkudan susmak zorunda kalıyoruz buna bende dahilim. Herkesin yaşayacak ve yaşaması gereken güzel bir hayatı var, kim istemez güzel bir geleceğinin olmasını.

Oyunlar ile alınmış bir zafer ve her daim ahkam kesme söylemleri. Yuh be.
  • axelfoly kullanıcısına yanıt
    Çok eğlenir gibi gülücük atma! Ben komik bir şey söylemiyorum. Seçimden sonra da önce de kimin nasıl ibadet edeceği veya etmeyeceği seni ilgilendirmez. Senin bunları görmen de gerekmez. İbadet dediğin kişiyi bağlar. Üstüne vazife olmayan şeyleri görmek gibi bir zahmete girme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spee-D -- 15 Mayıs 2019; 23:30:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Bu mesaj silindi.
    kripto nedir lo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Birader haburdan teröristleri bayraklarla coşkulu şekilde ben mi geçirdim? Barzani ile el ele tutuşup ben mi poz verdim? Açılım adı altında pkk denilen terörist köpekleri şehirlere ben mi yerleştirdim? Açılım adı altında yapılan zırvalıktan sonra doğuda onlarca polis asker şehit olurken niye böyle sesin çıkmadı, niye hesap sormadın, niye sizin yüzünüzden bunlar oldu diyemedin? İki yüzlülük yapmayın. O yanlışsa bu da yanlış deyin.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/akp-nin-3-gun-once-neden-apo-kopeginin-ayagina-gittigi-anlasildi-pkk-dan-ters-propaganda--138234814#138234814

birbirinize de guzel gaz veriyorsunuz.

• Tacize uğrayan kız çocuğunun kimliğini bütün emniyet gizlemişken kendi reklamı için medyaya yem eden adamın dediğine de bakın hele. Çok yavan , çok sıradan. Akıllılar yrmiyor Ekrem Bey daha iyi unmaralarını bekliyoruz.

Bu arada AKP dini kullanıyor diyorlar bi de. Son 2 seçimdir CHP'nin adaylarının dini dilinden düşürmemesi de ironi. Biri her gün Cuma kılar biri her gün 60-70 iftar açar. Medya önünde namazlara gitmeler, Kuran okumalar falan... Videoda da hep dini konuşmuş. Yersen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husamsdu -- 16 Mayıs 2019; 0:20:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Birader haburdan teröristleri bayraklarla coşkulu şekilde ben mi geçirdim? Barzani ile el ele tutuşup ben mi poz verdim? Açılım adı altında pkk denilen terörist köpekleri şehirlere ben mi yerleştirdim? Açılım adı altında yapılan zırvalıktan sonra doğuda onlarca polis asker şehit olurken niye böyle sesin çıkmadı, niye hesap sormadın, niye sizin yüzünüzden bunlar oldu diyemedin? İki yüzlülük yapmayın. O yanlışsa bu da yanlış deyin.

Alıntıları Göster
    Nereden biliyorsun sesimin çıkmadığını ? Neden biliyorsun pkk lılar rahat rahat girerken isyan edip kızmadığımı hükümeti eleştirmediğimi ?

Ayrıştırıcı dil kullanmakta üstünüze yok ben lafımı ortaya atıyorken sen beni mimliyorsun .

Daha dünkü ergen bana gelmiş dil uzatıyor. Siyasi analizini yap gel konuşalım . Üstte arkadaşa dediğim şeyler sana da geçerli . Haber içeriğini anlamadan gelmiş ana konu olarak bana link atıyorsun . Hükümete verilen mesaj var orada eğer ki baş katil e bir iyilik yapılacaksa ben elimden geleni yaparım bundan eminim ve sende emin ol .

Sen kendinden bu kadar emin misin ? İstemediğin birşey olduğundan toplanıp ülkeyi yakıp yıkmayacağından dükkanları talan etmeyeceğinden emin misin onu konuşalım ? Eminsen tövbe ettin yaptıklarının yanlış olduğunu kabul ediyorsun demektir . Şunu da paylaştığım resme birşey demeyip bana muhalif olman asıl amacının ne olduğunu aslında gözler önüne seriyor . Sevgiler .

• quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Tacize uğrayan kız çocuğunun kimliğini bütün emniyet gizlemişken kendi reklamı için medyaya yem eden adamın dediğine de bakın hele. Çok yavan , çok sıradan. Akıllılar yrmiyor Ekrem Bey daha iyi unmaralarını bekliyoruz.

Bu arada AKP dini kullanıyor diyorlar bi de. Son 2 seçimdir CHP'nin adaylarının dini dilinden düşürmemesi de ironi. Biri her gün Cuma kılar biri her gün 60-70 iftar açar. Medya önünde namazlara gitmeler, Kuran okumalar falan... Videoda da hep dini konuşmuş. Yersen...
    Isiniz gücünüz fitne , fesat , yalan ...

Imamoglun`dan son dakika videosu. Bombaliyor !

12 yasinda Imamoglu secim calismasi yaparken ...

biraz ar olur insanda. 1 gr bile olsa.

• quote:

Nereden biliyorsun sesimin çıkmadığını ? Neden biliyorsun pkk lılar rahat rahat girerken isyan edip kızmadığımı hükümeti eleştirmediğimi ?

Ayrıştırıcı dil kullanmakta üstünüze yok ben lafımı ortaya atıyorken sen beni mimliyorsun .

Daha dünkü ergen bana gelmiş dil uzatıyor. Siyasi analizini yap gel konuşalım . Üstte arkadaşa dediğim şeyler sana da geçerli . Haber içeriğini anlamadan gelmiş ana konu olarak bana link atıyorsun . Hükümete verilen mesaj var orada eğer ki baş katil e bir iyilik yapılacaksa ben elimden geleni yaparım bundan eminim ve sende emin ol .

Sen kendinden bu kadar emin misin ? İstemediğin birşey olduğundan toplanıp ülkeyi yakıp yıkmayacağından dükkanları talan etmeyeceğinden emin misin onu konuşalım ? Eminsen tövbe ettin yaptıklarının yanlış olduğunu kabul ediyorsun demektir . Şunu da paylaştığım resme birşey demeyip bana muhalif olman asıl amacının ne olduğunu aslında gözler önüne seriyor . Sevgiler .

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/akp-nin-3-gun-once-neden-apo-kopeginin-ayagina-gittigi-anlasildi-pkk-dan-ters-propaganda--138234814?#138234814

bosa ufuruyorsun ...

icinde 1gr pismanlik olmadigini iyi biliriz akplilerin.

iki defa kurdistan bayragini ankaraya cektiklerinde arazi idiniz. sen ve sein gibiler ne hikmetse imamoglu konularda saga sola iftira ile geciriyor.

Nerden biliyorsun demirtasin pisman olmadigini pkkya verdigi destekten ? soruyorum....

madem bu adam terorist neden secime soktun? hdp madem terorist? secime neden soktun? yargi elinde, hukuk elinde, sayistay, danistay hepsi elinde! istesen sokmazdin!

ama yoooookkkk. elinde hdp gibi bir koz var. mhp ile ters dusunce "zurriyetsiz bahceli" , hdp ile ters dusunce " terorist kurdler oy verdi" ...

birak bu ayaklari. Kurdler de aponun ne bok oldugunu anladilar. Akp istedigi kadar avukat gondersin, kurd vatandaslarinin yorumlarini sosyal medyada okursun. Adamlar hdp bile demiyorlar!

Iste IMAMOGLU bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedevil866 -- 16 Mayıs 2019; 0:35:29 >

• Spee-D kullanıcısına yanıt
    bak sen bal gibide seçimden önce veya sonra kimin ne yaptığı önemli ki kimin dini siyasi propaganda veya oy devşirme yada milleti yanıltmada kullanmış olduğunu anlayalım imamcık seçim arefesinde pek bir soy adına yakışır davranıp sevgi pıtırcığı kesilirken köprüyü geçtikten sonra tersi icratlar içine giriyor kısacası din ile aldatıyor ! göz göre göre bu role kimse kanmamalı aptal yerine ise hiç konmamalı
  • quote:

Alıntıları Göster
    Rizeli olduğun ne kadar da belli. Sana ne desem ne örnek versem ne gerekçe göstersem ne kanıt göstersem sen yine badem bıyıklısın ötesi yok. Ergen de o bıyığındır çocuk. Ben sana bin tane örnek göstersem dediğine yanıt versem de senin o küflü, gerici zihniyetin değişmez. Şimdi de fetöcü olurum gözünde. Dükkan talanından bahsediyor makarna beyinli. Yemin ederim gram kadar beyniniz yok makarna yemekten düşünme yetiniz yok olmuş.

• Nevfel kullanıcısına yanıt
    bunlara ne desen boş yunan basınında Konstantinopol’ü fetheden Yunan başlıklarınıda görmez bunlar sırf kinleri gözlerini karartmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: hauntblast1

Rizeli olduğun ne kadar da belli. Sana ne desem ne örnek versem ne gerekçe göstersem ne kanıt göstersem sen yine badem bıyıklısın ötesi yok. Ergen de o bıyığındır çocuk. Ben sana bin tane örnek göstersem dediğine yanıt versem de senin o küflü, gerici zihniyetin değişmez. Şimdi de fetöcü olurum gözünde. Dükkan talanından bahsediyor makarna beyinli. Yemin ederim gram kadar beyniniz yok makarna yemekten düşünme yetiniz yok olmuş.

Alıntıları Göster
    Badem değil hilal bıyık var :) içinde ki o nefreti kusman benim ne kadar haklı olduğumu gösteriyor . Çok da takilmiyorum yaşına veriyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

https://forum.donanimhaber.com/akp-nin-3-gun-once-neden-apo-kopeginin-ayagina-gittigi-anlasildi-pkk-dan-ters-propaganda--138234814?#138234814

bosa ufuruyorsun ...

icinde 1gr pismanlik olmadigini iyi biliriz akplilerin.

iki defa kurdistan bayragini ankaraya cektiklerinde arazi idiniz. sen ve sein gibiler ne hikmetse imamoglu konularda saga sola iftira ile geciriyor.

Nerden biliyorsun demirtasin pisman olmadigini pkkya verdigi destekten ? soruyorum....

madem bu adam terorist neden secime soktun? hdp madem terorist? secime neden soktun? yargi elinde, hukuk elinde, sayistay, danistay hepsi elinde! istesen sokmazdin!

ama yoooookkkk. elinde hdp gibi bir koz var. mhp ile ters dusunce "zurriyetsiz bahceli" , hdp ile ters dusunce " terorist kurdler oy verdi" ...

birak bu ayaklari. Kurdler de aponun ne bok oldugunu anladilar. Akp istedigi kadar avukat gondersin, kurd vatandaslarinin yorumlarini sosyal medyada okursun. Adamlar hdp bile demiyorlar!

Iste IMAMOGLU bu.

Alıntıları Göster
    Siyaseti bilmiyorsun konuşuyorsun . Herkes siyasete girmekte özgür maalesef . HDP yokken hadep bdp DTP vardı birde CHP :) kimse kimseye gir parti kur demiyor destek ile alakası yok bunu özele gel detaylıca anlatayım . Demirtaş'ın pişman olup olmadığını bilmiyoruz tabiki sen pişman olmuştur diye düşünüyorsun ,çok dusuncelisin terör sevici seni .

• quote:

Badem değil hilal bıyık var :) içinde ki o nefreti kusman benim ne kadar haklı olduğumu gösteriyor . Çok da takilmiyorum yaşına veriyorum

Alıntıları Göster
    Ha daha beteri oğlancısın yani Evet çok haklısın o kadar haklısın ki şehitlerin kanında oylarınız var aynen.
  • quote:

Siyaseti bilmiyorsun konuşuyorsun . Herkes siyasete girmekte özgür maalesef . HDP yokken hadep bdp DTP vardı birde CHP :) kimse kimseye gir parti kur demiyor destek ile alakası yok bunu özele gel detaylıca anlatayım . Demirtaş'ın pişman olup olmadığını bilmiyoruz tabiki sen pişman olmuştur diye düşünüyorsun ,çok dusuncelisin terör sevici seni .

Alıntıları Göster
    Siayset bilgin Sutcu Imam uni. Atarin oxford politik bilimler.

Madem mucadeleye gerek yok, ne var dagda savasmaya... Oldursen de gene geliyorlar... Senin mantigin bu...

Mantigin sana o akp gurubunda yazilandan oteye gidemedigi icin boyle kendinle iki mesajda celisen sacmaliklar yaziyorsun...

Semdin sakik iti tanik yapilir devletin, ses yok
    Bombalar patlatilir ses yok
    Osloda pkk ile gorusulur ses yok
    Sehit analari meclisten kovulur ses yok
    Sehitlere kelle denir ses yok
    Apo iti sayin olur ses yok
    Milliyetciler bir fatiha bilmez dinsizlerdir denir ses yok
    Bahcelinin cocugu bile olmamis cikip zurriyetsiz deseydi de gene ses yok
    Bayrak indirilir ses yok
    Asker sehit edilir ses yok
    Terorist davul zurna ile karsilanir ses yok
    Sehirlere cukurlar ses yok
    Yollara mayinlar dosenir ses yok

Demirtas "seni baskan yapmiyacazaz" ve
    Sonra
    Siz : teororist hedape. Terorist demirtas...

Yok ya... Icli disli odlugunuz hdpyi niye kapatamadiginiz acikca ortada. Sadece demirtas beklenenin aksine akpye yanasmadi.

Dedigim gibi bundan 4 yil once gokturk yazitini bil. Eyenlerin gokturk alfabesi ile dolup tasiylr bugun sosyal hesaplari. Eee hani "dinsiz" idiler?

O yuzden bilgin sutcu imam ama atarun oxford. Bir kendi e gel. O ustunde durdugun yepenin degil, dagin golgesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedevil866 -- 16 Mayıs 2019; 1:29:4 >

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Bekle o zaman geri alınca ağlarsın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.