Şimdi Ara

İmamoğlu, sosyal medyada reytingleri alt üst etti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları Erkem İmamoğlu ve Binali Yıldırım, aynı saatlerde farklı televizyon programlarında canlı yayın konuğu oldu. İmamoğlu, sosyal medyada izlenme oranıyla Binali Yıldırım'a büyük bir fark attı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Halk TV’de yayınlanan Seçim Özel programının canlı yayın konuğu oldu. Aynı saatte rakibi AKP’li Binali Yıldırım ise başka bir televizyon programının canlı yayın konuğuydu.

İki adayın sosyal medyada izlenme oranlarında büyük bir fark oluştu. İmamoğlu’nun katıldığı programı 4 bin 406 kişi canlı izlerken Binali Yıldırım’ı ise bin 203 kişi izledi.

Aradaki farkı Halk TV’nin Genel Müdürü Şaban Sevinç de dile getirdi. Dinç, izlenme oranları arasında büyük bir farkın olduğunu söyledi.

Kaynak Sözcü

• Işiniz yok gücünüz yok elinizde telefon like atmaktan başka yediğiniz nane yok. Tabi öyle olacak

Ha bunun yanında da hiç vasfi olmadan hiç bir yeteneği olmadan iş yok as yok ev yok araba yok avrat yok diye ağlamayı da iyi beceriyonuz.

Sosyal medyada gece gündüz vakit geçireceğinize azcik gerçek dünyaya odaklanin. Kendinizi geliştirin.

Masallar ile yaşayıp sonrasında gerçek hayatın silllesini yemekten bıkmadınız gitti. Neyse yakında bir dene daha geliyor az kaldı.
  • yalnız seçimi interneti aktif kullananlar belirlemiyor çok bir şey ifade etmiyor bunlar seçim hakkında. 30 sene sonra eder anca.
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Artık nesil değişiyor , saygılar
  • Işiniz yok gücünüz yok elinizde telefon like atmaktan başka yediğiniz nane yok. Tabi öyle olacak

Ha bunun yanında da hiç vasfi olmadan hiç bir yeteneği olmadan iş yok as yok ev yok araba yok avrat yok diye ağlamayı da iyi beceriyonuz.

Sosyal medyada gece gündüz vakit geçireceğinize azcik gerçek dünyaya odaklanin. Kendinizi geliştirin.

Masallar ile yaşayıp sonrasında gerçek hayatın silllesini yemekten bıkmadınız gitti. Neyse yakında bir dene daha geliyor az kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ince miting yaparken 100000leri gormustu halk tv hey gidi be

Ss de almistim bulursam eklerim belki konuya

Edit=ahanda buldum efsane beee hatta bi ara 116 126 bine falan da cikmisti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 22 Mart 2019; 12:38:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki konu aslında kimin daha iyi konuştuğu falan değil. Binali Yıldırım her kanalda boy gösterme şansına sahip olduğundan millet kanıksadı, merak etmiyor o kadar. Ekrem İmamoğlu ise kendini anlatma şansını zor buluyor.
  • bu kadar boş bi karşılaştırma görmedim sözcünün habercilik anlayışına bak twittera baksak muharrem ince %80 alıyordu
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    100.000 dedin yoksa yanlış mı yazdın hocam.
  • Ben instagramdan canlı yayın yaptığımda daha fazla kitleye ulaşıyorum, tvler bitmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • farketmez 50 kat da olsa millet sandikta cevabini verir yine akp en az %50-60 su secim isine umit baglayan var mi hala?
  • Kardeşlerim böyle şeylerle mutlu olup kendinizi avutmayın lütfen. %50 alacaklar yine, ne istanbulu ne de ankarayı kaybedecekler. Artık boşuna gaza gelip hüsrana uğramayın nolursunuz :)

• Önemi yok

• Bir ev hanesinde 4 kişi yaşıyor.Bu 4 birey oyunu cehepe ye atacak.Akşam oturuyorlar ve evin babası tv yi açıyor.
    -Yine mi akepe !!! diyor ve diğer kanalları zaplıyor.Her kanalda akepeyi gören evin babası iyice sinirlenip tv yi kapatıyor.Bakıyor ki herkesin elinde telefon kulağında kulaklık bir şey izliyorlar.Evin babası usulca oğlunun telefonuna bakınca canlı yayındaki ekremi görüyor.Baba da hemen telefonuna sarılıp yutuptan canlı yayını izliyor.Bu sayede sadece 1 hanede 4 kişi canlı yayın izleyerek izlenme oranına katkı sağlıyor.

Bir ev hanesinde 4 kişi yaşıyor.Bu 4 birey oyunu akepeye atacak.Akşam herkes oturunca evin annesi çayları veriyor ve evin reisi tv den ahaberi açıyor.Açar açmaz
    -Heyt bee alemin reyiziii.Yaşa reyizzz diye haykırıyor.Bunu duyan evin veledi babasının omzuna çıkıp naralar atmaya başlıyor.Sonra sakinleşip başka kanalı zaplıyor.Bakıyor ki 1000ali var.Son ses verip izliyorlar ailecek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    ben güldüm allah ta seni güldürsün.
  • bu ne saçma konu bende televizyon ratingi bekliyorum. akpliler internet mi kullanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Ince miting yaparken 100000leri gormustu halk tv hey gidi be

Ss de almistim bulursam eklerim belki konuya

Edit=ahanda buldum efsane beee hatta bi ara 116 126 bine falan da cikmisti

Up herkes gorsun

Ince power

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Aslında demografi dolayısıyla ülke değişecek.

45 yaş üstünde Ak parti MHP toplamda yüzde 70 alırken 25 yaş altında muhalefet yüzde 70 alıyor.

45 yaş üstü nüfus artmıyor. 25-45 arasında ise değişim gözleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tehditmi anlıyım bu cevabından.

hani bilinçli insanlardınız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.