Şimdi Ara

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
22.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
367 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hay sizin malum kanalınıza! Millete canlı yayında alenen p*zevenk diyen malum kanalı da biliyoruz. Atv'nin 90'lı yıllarda kimin malumu olduğunu da biliyoruz merak etmeyin. Ama hep diyorum yine diyeceğim CHP kalsın hatta 10 yıl kalsın sefilliği yaşayın! Bizlere müstehak nankörlere müstehak!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki her partinin çomarı aynı oluyormuş. Bu konudan bunu anlıyoruz. Allah bu millete az akıl verse ne güzel olurdu.

• prestij06 P kullanıcısına yanıt
    Rakamlar 2,3 ay öncesi
    Mesela yarım dolar 3.5 lira😉 şimdi

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malkocogly -- 11 Mayıs 2020; 4:3:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Hay sizin malum kanalınıza! Millete canlı yayında alenen p*zevenk diyen malum kanalı da biliyoruz. Atv'nin 90'lı yıllarda kimin malumu olduğunu da biliyoruz merak etmeyin. Ama hep diyorum yine diyeceğim CHP kalsın hatta 10 yıl kalsın sefilliği yaşayın! Bizlere müstehak nankörlere müstehak!
    Halk seçti onu sana ne oluyor? Milli iradeye saygı duymayı öğreneceksiniz isteseniz de istemeseniz de

Reis de milli iradeye saygı duyacaksınız diyor isteseniz de istemeseniz de

• Neyse ezan okundu. Cümleten iyi uykular. Tartışmak sevmiyorum.
    Hangi partiye oy atarsanız atın.
    İyi yapıyor demeyin.
    Eleştirin eleştirin eleştirin.
    Orası hizmet işidir.
    Mevki makam değil. 600 vekil için.
    Takım tutar gibi yapmayalım.

• Malkocogly M kullanıcısına yanıt
    Elhamdulillah Bende onu diyorum kardeşim okuyun lütfen ama günümüzde sadece okumak da yetmez doğruluğuna emin de olun
    Adamın biri ekran görüntüsüne fotoshop yapıyor onunla birilerine laf giydirmeye çalışıyorsunuz empoze edilen kim düşünün boşa taşımış olmayın sinir sistemini
    Belediye iyi çalışırsa emeğinin karşılığını zaten alır aklın yolu bir

• Yalnız laf edenlerin çoğu malum güruhun tüm haramlarını israflarını forumda savunan, belediyelerin belki 50 yıldır ihtiyacı olanlara yaptıkları yardımların önünün kesilmesini dahi ölümüne savunan tipler
  • DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    EPDK'nın İBB hakkında açtığı soruşturmadan sonra daha ağır yaptırımlara uğramamak için eli mahkum mecbur düzenleme yapmayıp ne yapacak.

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/igdas-faturalari-30-gunluk-olarak-yeniden-duzenleniyor/1835533

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Rakamlar inan eksik bile.
    Bak sana basit bişey.
    Anlatıyım. Üniversiteden Rus arkadaşım şimdi evli çoçuğu var aylık 300_310 dolar maaş alıyor. (kamuda çalışıyor birde) Her ay çoçuğu hasta ilaç tedavi için 200 doları aşkın harcama yapıyor.
    Bizde ise Dünyada benzeri yoktur belki ilaç halkın ihtiyaçına sunulduğu bizim ülke kadar. Eyvallah. Bu laf edemez kimse.
    Peki şimdi sıra gelmedi mi
    Sağlığın havadan, sudan topraktan başladığı alğısı ile gıdaki tüm bağışıklığı zayıflatan şeylerin üzerine düşüp toplum için güçlü bağışıklık çalışmasına.
    Anladın mı. Yaptı oldu yok. İsteyecez. Daha iyisi daha iyisi. Evlatlarımız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malkocogly -- 11 Mayıs 2020; 4:31:2 >
  • Bu adam şey değil mi İstanbul'a ucuzluk yakışır deyip, ulaşıma indirim yapacağını söyleyip zam yapan

Ben hâlâ şeyi anlamadım madem tasarruf yaptı ulaşıma niye zam yaptı

• Ne faydası var ?
    Öğrenciye indirim yaptı otobuse zam yaptı insanlar işine giderken 3.60 otobus basıyor bumu hizmet indirip yapılması gereken yerde bindirip yapmasımı ?
    Corona var otobusler sayı ile yolcu alırken.
    Otobuslerin %60 ını çalıştırmıyor bumu ?
    150 liraya yardım kolisi diyor aynı içerikler bizim market te ramazan kolisi 80 tl vede trendyolda bumu ?
    Ben geçen sene 150 koli yardımı yaptım bir grup yardımı toplayarak en buyuk ramazan kolilerinden aldık ibbnin sundugunun 2 katında olan koli 99 tl ye aldım.
    Bumu. Bırakın arkadaş yano koltuğa kim gelirse gelsin hepsi şerefsiz olup yoluna tam gaz devam ediyor.
    İgdaş geçirdi elektrikler tavan yaptı herkes evde ama o suya indirim yaptık.
    Şu kış zamanı elektriğie doğalgaza indirip yapıcaksın insanları biraz rahatlatmak için suya değil!!!!

• k1mbu kullanıcısına yanıt
    "İstanbul'u biz mahvettik, milletimiz bizi affetsin" diyenlerin 18 senedir ağzınıza pırt yaptığı gibi mi mesela..

Cinalilere, Topkafalara oy verenler bir zahmet pırtlanmış ağzını gram açmamalı ki, içindeki pırtlar dökülüp ortalığı kokutmasın

Bu arada İmamoğlu ve Mansur hakkında çıkan aleyh haberlere inanmıyoruz. Limonuydu, kredisiydi, taciziydi, dolandırıcılığıydı yalanı gibi bu epdk yalanı da patlayacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 11 Mayıs 2020; 6:38:26 >
  • The Abyss kullanıcısına yanıt

bu sözden sonra halen içine pırt yapana oy verenler mi koyun, içine pırt yaptıkları şehri yönetmeye talip biri için "gelmesi yeter" diyenler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 11 Mayıs 2020; 5:22:2 >
  • fatih2085 kullanıcısına yanıt
    o konuda elinize su dökemezler...

bu arada 2007'nin başka versiyonunu yaşıyoruz sanırım. ilk versiyonda Chpliler Akplilere çomar derdi, şimdiki versiyonda tam tersi
  • y.e.c. kullanıcısına yanıt

bunu dedikten sonra demişlerdir belki de, kim bilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YananGülYoldaşlığı

bu sözden sonra halen içine pırt yapana oy verenler mi koyun, içine pırt yaptıkları şehri yönetmeye talip biri için "gelmesi yeter" diyenler mi?
    :D ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Abyss -- 11 Mayıs 2020; 5:50:56 >
  • The Abyss kullanıcısına yanıt
    Basbaya parti fanatikliği yapıyorsunuz. Hadi bu seferlik sizi ele veren birkaç cümleyi aynen "kopipast" yapmayayım...

varlık içinde yokluk çekmiyorum çünkü Türkiye'de değilim....

ayrıca "hangi ökümet baja gejerse gejsin yine aynısı olujak" tarzı koyunca söylemler sizce de bıktırmadı mı artık?

Sizin kafayla seçimleri de kaldıralım hükümet ne boch yerse yesin. Zaten 2023 seçiminden sonra 2017'de yapılan modern halifelik sistemine geçilerek seçimler kaldırılacak.

Atatürk seçimi millete vermekle büyük hata yapmış... bu millet iki eliyle bir kamışı dahi doğrultamaz ancak yamultur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 11 Mayıs 2020; 6:2:47 >
  • Bence siz cok zeki birine benziyorsunuz, neden siyasete atılmıyorsunuz? :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.