Şimdi Ara

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
22.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
367 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leoon17

dalga sandım fakat ciddi ciddi eko yu övüyorlar.
    olm normal kemal kılıçdaroğluna oy veren seçmenin yalancı, düzenbaz birine oy vermesi gayet tabi.
    taraf olmadan konuşuyorum, mansur reklamsız icraat yaparken imamoğlu icraatsiz reklam yapıyor.

adam ibb danışmanı mıdır nedir onun doğum gününe gitmeden, tatillere, fasıllara gitmekten hizmete zaman bulamıyor ki yapsın.
    izmir yıllardır bokun içindeyken chp kazanıyor, ibbde aynı olsun sıkıntı yok zira boka da batsanız at gözlüklüsünüz size müstehak

edit: ayrıca 20 yıl boyunca yalnızca yapılan metro/metrobüs hatları bile takdire şayan. istanbul 20 yıldır hizmet görmüyor diyenler ya nankördür ya art niyetli. gerçi marmarayı da eko ve ya babanız yaptı değil mi?
    pardon ecevit.

40 yıldır chp belediyesi altında olan kadıköyün bok kokusu bir türlü gitmiyor ne hikmetse ama 2002de akpnin geldiği ümraniye şimdi bildiğin finans merkezi, yaşam merkezi haline geldi. boş konuşmayın, icraat gösterin.
    Oyunu Akpartiye verenler niyeyse hep kotuledikleri İzmir'e, İstanbul'da Kadıköy' e, Şişli' ye, Sarıyer' e, Ankara'da Çankaya' ya taşınmaya çalışıyorlar. Tasinmazlarsa bile oralara gezmeye gidiyorlar. Kötüyse gelmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 11 Mayıs 2020; 1:2:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesikparmak kullanıcısına yanıt
    Adana 90'ların başında 4.büyük şehirdi,osmaniye il olunca bunu kaybetti.
    Belediyenin yetersiz olmasıyla ilgisi çok fazla yok.
    Ama Adana belediyesi kesinlikle yetersiz,dünya da bizimki gibi metro yok.
    Metro nereye gidiyor?Havaalanı,otogar,üniversite, hastane? Hiçbirine gitmiyor.
    Bir metro nasıl yeraltından geçmez, güzelim bulvarları mahvetti,trafiği artırdı.
    Çukurova da plansız kentleşme oldu.
    Daha sayılacak çok şey var ama yeter bu kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmamoğlu sayesinde İstanbul İBB olduğundan beri ilk kez doğru düzgün hizmet almaya başladı. Halkın çoğu değil, hepsi memmun!

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    4 yıl marmara üni göztepe kampüsünde okudum 4 yılda 10 defa kadıköye inmemişimdir. genelleme yapıp boş muhabbet yapmayın.
    şişli ve sarıyerde iş merkezleri olmasa millet götüyle bakmaz tek artı yanı merkezi olmaları. ayrıca o bölgeleri kalkındıran merkeziyetçiliği de değil oralara sağlanan ulaşım şartları. ulaşım şartlarını da düzenbaz başkanınız yapmadı.

aslen istanbulluyum ama izmirde de bulundum, izmir bokun içi gibi bir yer. ancak ve ancak içici sıçıcı tayfa oralarda..
    ne zaman izmire gitsem ido hatları, banliyö hatları hep isyanda, çöpler ağzına kadar dolmuş sokaklar bok kokuyor, alsancak kordonun sular altında kalması daha yeni.

ezbere kalıplarla konuşmayı bırakıp gerçeği görün.
  • "Gelmesi yeter bişey yapmasına gerek yok" diyorlar zihniyete bak, kim koyun kim tosun belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay coskun

ulam embesil CAN ATAKLI BİLE İSYAN ETTİ SENDEN Bİ BOK OLMAZ DİYE..GELDİN GELELİ Bİ İCRAATINI GÖRMEDİM DİYE..SEN ANCA BOŞ KONUŞMAYI ŞOV YAPMAYI BİLİRSİN DİYE İMAMIN OĞLUNA VERDİ AYARI..SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ..HAA DOĞRU SİZ YİYİCİ TAYFADANSINIZ BURADA İMAMIN OĞLUNA METHİYE DÜZÜNKİ MİLLET SEVİYOR BAŞKANI AYAĞI YAPIYORSUNUZ..İSTANBULLULARIN İYİ GÜNLERİ BUNLAR...KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZMIŞ..
    "Can ataklı BİLE..."

Can ataklı kim?

Kendi aklıyla düşünmeyi unutmuş bu millet.
  • Burdaki ebebelikler 90'lı yılları yaşamadığı için bilmezler CHP yi Dsp yi. İçecek su bulamıyorduk. Bu başlığı açan komedi altına yorum yazanlar daha komedi
    İstiyorum kalsın CHP gitmesin 3 yıla sefilliği rezilliği görsünler Görsünler de akıllansınlar

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Kadıköy’ün koktuğu yerler büyükşehir belediyesi yetki ve sorumluluğundaydı. İmam duyurdu sevgili kardeşim, hem Kurbağlıdere’yi hallediyor hem de Haydarpaşa’yı. Bu utanç da yapmayanlara yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Kadıköy’ün koktuğu yerler büyükşehir belediyesi yetki ve sorumluluğundaydı. İmam duyurdu sevgili kardeşim, hem Kurbağlıdere’yi hallediyor hem de Haydarpaşa’yı. Bu utanç da yapmayanlara yeter.
    düşünsene bir dereyi bile ıslah edemeyenler şehri 25 yıl yönetmişler, vakıflara, okçulara para yollamaktan yapamamış olabilir gerçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Burdaki ebebelikler 90'lı yılları yaşamadığı için bilmezler CHP yi Dsp yi. İçecek su bulamıyorduk. Bu başlığı açan komedi altına yorum yazanlar daha komedi
    İstiyorum kalsın CHP gitmesin 3 yıla sefilliği rezilliği görsünler Görsünler de akıllansınlar
    Yok mağarada yaşıyorduk akp öncesi. 2002de herkes mağarasından çıktı.

Ah şu akplilerin kendini avutmaları.
  • quote:

Burdaki ebebelikler 90'lı yılları yaşamadığı için bilmezler CHP yi Dsp yi. İçecek su bulamıyorduk. Bu başlığı açan komedi altına yorum yazanlar daha komedi
    aynen knk eskiden yol da yoktu, biz yerin altından gidiyorduk
  • prestij06 P kullanıcısına yanıt
    Malüm kanalları az izle.😘
    Yarım dolar 3.5 lira demi?
    1 dolar = 7 lira değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sn. İmamoğlunun yaptıkları tartışılmaz.

Akbil
    Gece Metrosu
    Belediyenin parasının farklı vakıflara dağıtılması ( bu bölümün ucu açık iyide olabilir kötüde )

Dahası söylemleriyle kendisinin yapamadığı ama bir şekilde mevcut hükümete kabul ettirdiği bir çok olay var.

Helal olsun yani böyle birisinin çıkıp bu düzüne çomak sokması efsane oldu.

Tabiki imamoğlunun da hataları var özellikle tatilleri beni benden alıyor :D ( saygı duyarım ailesi ile geçirmek istediği zamana )

Tabiki kürt destekli gruplara verdiği ekstra desteklerde zamanla düzeleceğini düşünüyorum. Her ne kadar kadrolaşma yok densede oluşan kadrolaşmalar v.s bunların zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Kimse sütten çıkma akkaşık değil.

Bir istanbullu olarak daha iyisi gelene kadar tabi ki oyumu imamoğluna veririm.
  • someone74 kullanıcısına yanıt
    Eee başka ne var yok, anlat bana masal anlat.
    Dinliyoruz eeee
    Tecavüzcülerin vakfına parayı kestiği için mi haklısın.

• Muharremin seçim gecesi kaçırıldığına inanan tayfa burda trollük yapıp millete trol diyor. Ölüm şaka mısınız adamın icraat diye yaptığı her iş önceki belediyenin bitirme aşamasına getirdiği projeler. Tamam partili olabilirsin de yerelde haklıya hakkını teslim edeceksin. Mansur iyi diyorlar icraatları sıralıyorlar bişey diyemem ankarada yaşamıyorum ama istanbul için aynı şeyi söylemek partizanlık. Gına geldi sağlı sollu partizanlardan.

• Valla akp de nasılsa şuanda öyle kendinizi kandırmayın hiç. Mansur yavaşın tırnağı etmez.
  • Malkocogly M kullanıcısına yanıt
    İşte böyle kandırılıyorsunuz birisi fotoshop yapıp önünüze koyuyor böyle afiyetle yiyorsunuz
    Zam yok dediler belediye otobüsünden geçirmeye başladılar
    İsraf dediler araba sergilediler üç katı fiyata tekrar kiraladılar Vs vs vs...
    Çohhh memnunuh çohh bu daha iyi geçiriyor pardon geçindiriyor Her şey güzel oluyor

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Müslüman isen sana tavsiye
    Kuranı kerimde ilk emir oku dur.
    Dinleme oku lütfen be kardeşim
    Başkalarının TV'lerin empoze ettikleri senin görüşün olmasın.
    Kime oy ver kime oy verme bizene. Kimene!
    Ama kendi oyun olsun. 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malkocogly -- 11 Mayıs 2020; 3:37:45 >
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz. Yaşayın görün. Millet rahattan kudurdu. Geçmişini unuttu. CHP kalsın sizin babalarınız dedeleriniz çektiği rezilliği size anlatamamış siz anlatırsınız inşallah...

• quote:

Anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz. Yaşayın görün. Millet rahattan kudurdu. Geçmişini unuttu. CHP kalsın sizin babalarınız dedeleriniz çektiği rezilliği size anlatamamış siz anlatırsınız inşallah...
    Sordum, 50-60 yıl önce bile şu zamandaki kadar rezillik yokmuş. ikinci dünya savaşı zamanı bile Türkiye daha iyi durumdaymış, savaş zamanı karne varmış ama 2019 yılında karneyle sebze mi satılır bu ne biçim yönetim dediler. 2018 yılında istanbulu seller basmış hep, 60 yıl önce bile bu kadar sel basmıyormuş istanbulu, hiç mi altyapı yapmaz bunlar ne işe yaramış ki o zaman dediler. Olayı kaynağından öğrendim, kesin bilgidir. Düşünsene 60 yıl öncesinden bahsediyoruz, oha artık?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.