Şimdi Ara

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
22.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
367 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim açımdan en önemli icraatleri canlı yayında şeffaf ihale ve işe alımda gençlere eşitlik sunması yani liyakat sistemi.(Google’a ibb liyakat yazıp bakabilirsiniz)

Şeffaf ihale sistemi yandaşçılığı, peşkeşçiliği bitirir. Halk bunu her yerde talep etmeli.

Bunu akp’li arkadaşlar da kendi belediyelerinden talep etsinler. Mansur ve İmam bunu başardı.

Ha bak alnı secdeye değiyor, belediye binalarında alkol satmıyor, fukaraya yardım ediyor, Eyüp sultanda yasin okuyor kısmını da başardı. O da bu ülke seçmeni açısından çogönemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 10 Mayıs 2020; 7:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKTAN06

Az akıllı davranıp İmamoğlu yerine mansuru başkan adayı gösterirse chp kazanabilir ama Recep Tayyip Erdoğan'ın karşında İmamoğlu kaybeder aha buraya yazıyorum

Alıntıları Göster
    Mansur Yavaş milliyetçi kökenli olduğu için Kürt’lerden oy alamaz. Muhtemelen bu noktada takılır kalırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

Mansur Yavaş milliyetçi kökenli olduğu için Kürt’lerden oy alamaz. Muhtemelen bu noktada takılır kalırlar.

Alıntıları Göster
    İmamoğluda milliyetçi taydadan oy alamaz

• Bende Adana'dan destekliyorum helal olsun Buyuk baskan imamoglu'na

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aktrollden sonra chp troll mü geliyor ne?

İstanbulun yaşanabilir hale vs geldiği yok. Öyle bir şey olması imkansız zaten. Onun için istanbulu komple yıkıp yeniden yapmak lazım.

Yani tamam övgü olur, adam diğerlerine göre daha popülisttir de bokunu da çıkartmamak lazım. Saçma sapan vakıflara giden parayı kesmesi bile yeter.

• Imamoğlu başkan fenerbahçe şampiyon

• Mansur Yavaş ve İmamoğlu nu eleştirenler bu hizmetlerini sırf siyaset uğruna kendi halkına hizmet götürmek istemeyen veya götürülecek hizmeti engelleyen bütçe vermeyen olan bütçeyi kararnamelerle cumhurbaşkanına devreden belediye başkan yetkilerini kısıtlamaya çalışan aqp ve mehape belediye meclis üyelerine rağmen yaptıklarını unutmasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuray_x

Arkadaşlar özellikle destek verenlere sesleniyorum iyi güzel herhangi bir sorun yok yapsın daha önce hiçbir şey yoktu. En azından şimdi bir şeyler yapılıyor ama hala çoğu çözülebilecek sorunlara çözüm getirilmedi mesela örnek vereyim 97m otobüs hattındaki yoğunluk. Karantinadan önce her gün neredeyse otobüs arttırılsın kaydı açılıyordu. Ama gelen cevaplar insanı çıldırtan seviyedeydi. Demem o ki hala şikayet iletim ve çözüm hattında sıkıntılar var. Artık yüklü büyük yatırımlardan çok halkın sürekli kullandığı şeylerin çözülmesi lazım.

Son sözüm olarak evet bunları yapsın ama bir sorunum yok ama altyapıları artık belediyenin bir şekilde tekrar geri alması lazım yoksa kimsenin umrunda değil.
    150 kişilik otobüsler 35 kişi alabiliyor maksimum.

Tam kapasite ile çalışıyorlar. Bu şekilde çalışıp yoğun bekleyen olmaması için 11.000 yeni otobüs gerekiyor.

Burada valilik hükümet işe girip mesai saatlerini değiştirmeli. Tc kimlik numarasına göre.

Pazartesi insanlar saatlerce bekleyecek şimdiden söyleyeyim.

• Doları yöneten dünyayı yönetir

nokta
  • quote:

İmamoğluda milliyetçi taydadan oy alamaz

Alıntıları Göster
    Ya işte iki ucu boklu değnek onu demek istiyorum.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu normal zamanda da böyle şimdi daha bir sıkıntılı olacak, bütün bunların düzelmesi evet imkansız gibi gözüküyor ama değil uzun vadede bir plan yapılıp bir şekilde devlet desteği ve iyi bir denetim olursa 3. Köprü, İstanbul havalimanı parasına tüm şehir düzeltilebilir. Ama önce istenmesi lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bırakın Gılıçdar ssk batırdı masallarını. Chp halk için çalışıyor kardeşim. akpnin iktidarının yarısı kadar Chp iktidar olsaydı şimdiye hem teknolojide hemde kaliteli yaşamda fersah fersah iyi durumda olurduk.

En başta bir işe yaramayan şu saray ve suriyeliler olmaz bu sayede daha az vergi verip herşeyi daha ucuza alırdık.
  • Kazanma şansı sıfır

• Chp li değilim ama,İmamoğlunun Esenlerdeki hizmetlerini beğeniyorum.
  • ALLAHA BİN ŞÜKÜR, İSTANBULA İLK KEZ YAKIŞIR, DÜRÜST BİR BAŞKAN GELDİ.

• quote:

Az akıllı davranıp İmamoğlu yerine mansuru başkan adayı gösterirse chp kazanabilir ama Recep Tayyip Erdoğan'ın karşında İmamoğlu kaybeder aha buraya yazıyorum

Alıntıları Göster
    Tam tersi. Mansur Yavaş'ın kazanma şansı yok, İmamoğlu'nun var.
  • quote:

Mansur Yavaş yener
    Yavaş cumhurbaşkanı İmamoğlu başbakan olur sistem değişir. sen hiç yorma güzel kafanı kanka.

İkiside bizim.

• Güne bir gülücük bırak konusu açılmış.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde, DH de insanları gülümsetmek için konu açmak seferberliği başlamıştır.
  • Başlık troll heralde??

Ama İstanbul gibi bir şehirde gece ulaşımı olmaması tam komediymiş.Gece ulaşımı yaptığı iyi olmuş.Adana'da bile bazen gerek duymuştum.Otogar'dan inince veya asker uğurlamaya gidip de geri dönememe korkusu var,araba olmadığı için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Başlık troll heralde??

Ama İstanbul gibi bir şehirde gece ulaşımı olmaması tam komediymiş.Gece ulaşımı yaptığı iyi olmuş.Adana'da bile bazen gerek duymuştum.Otogar'dan inince veya asker uğurlamaya gidip de geri dönememe korkusu var,araba olmadığı için...
    O kadar yıl istanbul' da yaşadım, gece çalışırken nasıl eve döneceğiz korkusu vardı. Taksiye binsen 100-150 TL tutacak vs... Düşünsene Türkiye' nin en büyük en yüksek nüfuslu şehrini 20 yıl yöneteceksin ama gece oldu mu bütün ulaşım komple duracak, insan gece çalışanları hiç mi düşünmez? Bu kadar yıl nasıl yönetmişler hayret ettim vallahi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.