Şimdi Ara

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
22.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
367 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belediyenin organizyon (konser, sergi,vs) için ayırdığı bütçe 550 milyon , ama hastanenin yolunu yapacak bütçe yok!
  • Paarthurnaax kullanıcısına yanıt
    Kudur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyyyyy leşş gibi akpli kokmuş buralar. Ulan daha Türkçe konuşamıyorsun bile senin neyine siyaset cücük derler adama. Bi herkes çıksın da yıkayalım şu konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicho -- 11 Mayıs 2020; 15:41:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

Iyyyyy leşş gibi akpli kokmuş buralar. Ulan daha Türkçe konuşamıyorsun bile senin neyine siyaset cücük derler adama. Bi herkes çıksın da yıkayalım şu konuyu
    sahte hesapları ile 3-4 tanesi mesaj atıyor, bunlar fatih tezcan örgütünün müritleri. farkında değiller ama sonları fetö gibi olacak, fav atın bekleyin
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Benim en üzüldüğüm konu bunlar herkesi kendileri gibi salak zannediyorlar ya, yiyeceğiz sanıyorlar
    Gerçekten şu partinin seçmeninin ortalama iqsu araştırılsın 50den yüksek çıkmaz ortalama, eee zekası olan zaten bu partiye iş yapmaz

• grcim G kullanıcısına yanıt
    chp her secimde ortak olan hdpmi yoksa her secimde ortak olan chpmi karışık bir durum almışken sizin söz söyleme hakkınız yok.
  • Ekremin yeniden kazanma şansı 0

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R0llingMan

Ekremin yeniden kazanma şansı 0
    geçen sene de kazanamaz diyen şişeciler vardı, hepsi nickini değiştirdi foruma uğramaz oldular knk
  • Hahahahahahaahahahahahaha ulan bugün de güldük be iyi ki bu forum var her gün gülüyorum 😂😂

• Ekşi sözlük gibi profili gizleme seçeneği kaldırılmalı! çok açık bir şekilde kim troll kim troll değil anlıyorsun. Benimde şu an kapalı ama her türlü açarım sorun değil aynı şeyi AKP yi deli gibi savunan troller yapabilirmi? bir bakacaksın attıgı postlara full imamoğlu ve CHP . haaa diyeceksin ki bu hesap troll. normal hesaplar mutlaka başka konulara . arabadan tut. futbola ve oyunlara falan da yorum yapan insanlar.

Hani şey diyorlar "AKP li değilim ama..." böyle konuya giriyorlar. laf arası AKP yi çok eleştiriyorum ama... falan gibi konuşuyorlar. Kaldırsınlar profilleri görelim kim AKP değilmiş görelim !!!

Adamın attıgı 500 tane post akp övme üzerine . gelmiş nasılsa hatırlamaz diye "akp li değilim. AKP yi bende eleştiriyorum" diye konuşuyor.

yerseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

Ekşi sözlük gibi profili gizleme seçeneği kaldırılmalı! çok açık bir şekilde kim troll kim troll değil anlıyorsun. Benimde şu an kapalı ama her türlü açarım sorun değil aynı şeyi AKP yi deli gibi savunan troller yapabilirmi? bir bakacaksın attıgı postlara full imamoğlu ve CHP . haaa diyeceksin ki bu hesap troll. normal hesaplar mutlaka başka konulara . arabadan tut. futbola ve oyunlara falan da yorum yapan insanlar.

Hani şey diyorlar "AKP li değilim ama..." böyle konuya giriyorlar. laf arası AKP yi çok eleştiriyorum ama... falan gibi konuşuyorlar. Kaldırsınlar profilleri görelim kim AKP değilmiş görelim !!!

Adamın attıgı 500 tane post akp övme üzerine . gelmiş nasılsa hatırlamaz diye "akp li değilim. AKP yi bende eleştiriyorum" diye konuşuyor.

yerseniz.
    onu da geçtim akbitin kayıt tarihi 10 günlük bir anda buralara damlamış, sahte hesap arkasına saklanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Akplilerin böyle şeyler yazması gerçekten komik oluyor.

Yıllarca size ne yapılırsa yapılsın ölümüne desteklemediniz mi?

Şimdi 1 yılda vaatleri sorarken 18 senedir neden vaat sormadınız?

Vurgunlardan bahsederken akp ve rte hakkında neden hiç sesiniz çıkmıyor?

Öyle cehaletpartisi yazana kadar biraz kendinize bakın diyeceğim ama siz fanatiklik yüzünden kör olmuşsunuz.
    Parali yazar bunlar. 18 sene boyunca belediyeden binbir çeşit yardım, ihale, bağış, dukkan ne varsa aldılar. Ekrem İmamoğlu gelince direk mamaları kesildi. Yoksa hiç bir insan düzgün yönetilen bir belediyeyi kotuleyecek kadar düşürmesin. 3 koldan Ankara ve İstanbul'u kotuluyor, yönetimini kısıtlıyor, yalan haber yapıyorlar.

Seçim zamanı Ekrem İmamoğluna atarlanip akabinde İçişleri bakanı ile resmi çıkan arkadaş aklıma geliyor. O arkadaş şuan ne yapıyor bilen var mı?

• Ekrem başkanı istanbul büyükşehir belediye meclisi rahat bıraksa adam çok daha iyi hizmet yapar bence ama adamın üstüne çok gidiyorlar.
  • Oylar deprem ve sel zamanı tatil yapan Ekrem İmamoğluna ?

He ok.

Kimseye oy vermem .
  • Malkocogly M kullanıcısına yanıt
    Legebete desteği hoşuna mı gitti yoksa maaş trink yattıda mı anlatılanlar masal geliyor? İlk öğretimde tecavüz vakaları o diline doladığın ensar vakfından 10 kat fazla ama bir adam çıkıpta MEB kapatılsın demiyor çünkü amaç belli. Biz sapıkları asalım diyoruz ama onlarda elden giderse hevaller gibi kimi kullanacaksınız? Doğalgaz faturanı yağlayarak eve sok ödemesi kolay olur.

Yeni hesabında trol hayatında başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Haklısın İstanbul depremi ne kötüydü ya.

Peki 80 milyonun cumhurbaşkanıyım diyene de aynı şekilde laf edebilecek kadar samimi misin?
    Seçim demokrasinin beşiği olan ülkelerde yapılır. Sen ona deprem dersin ben demokrasi derim. Keşke postal yalama meraklıları ve evden tv başında darbe girişimini seyreden çakma vatan millet sevenler de bu yazdıklarını anlasa.

80 milyonun cumhurbaşkanı omurgasız mı legebete ye selam çaksın. Sen onu taksim meydanında ''velev ki .bneyiz'' diye pankart açalara sor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paarthurnaax

Ciddi değildir dedim, harbiden burda imamoğlunu övüyorlar hey allahım ya
    Güçlü büyük ulu hükümetin foa çıktı diye kudurma.

Akp balonu patladı. Ekonomik gücü gördük.

Zıkkım faydası olmadı Erdoğanın millete yine İmamoglundan gördük 3 kuruş fayda. Neyi savunacaz? Uçak biletlerini indirdik doya doya gezin diyen birini mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoSSgO G kullanıcısına yanıt
    Akpli değilim hatta nefret ederim boşu kes.

Ulan bide akpliyi eleştirsem chpli diyor, chpli eleştirsem akpli diyor. Birader ben ille sizin gibi mi düşünmek zorundayım.

Kafası çalışan, icraate bakan, objektif olan adam zaten hem imamoğlunun kocaman bir balon olduğunu görür hemde akpnin son 10 senede ülkeye yarardan çok zararı olduğunu da görür.

Burda karşıma geçip akpli diyerek anca kendini düşürürsün.

• someone74 kullanıcısına yanıt
    Bu kadar şey yazıp hiçbir şey söylememişsin, tamamen saçmalamışsın. Fanatizminle ve içindeki nefretle işin zor.
  • Memleketim muğla, yaklaşık 6.5 sene önce istanbul'a işim sebebi ile gelmeye çalıştım (malum beyaz yakalı işler bizim oralarda yok). Troll falan da değilim, apolitik sayılırım hatta. Yaşadığım şehirde de 15 sene blyunca chpli bir başkan belediye başkanı idi, belinde silahla gezen bir tipti ve illallah ettirmişti milleti.

genel olarak şunu söyleyebilirim, İmamoğlu gördüğüm en başarılı belediye başkanlarından birisi. Yaptığı her ama her adım vatandaş için. Rant yok, parayı şuna yedirelim ucundan da vatandaşa hizmet edelim yok. çoğu noktada gerçekten çok duygulandım. Apolitik bir insan olarak, askıda fatura olayına da katıldım ve tanımadığım birinin 110 TL'lik faturasını ödedim. açıkça söylüyorum, AKP'li bir başkan olsa ödemezdim, çünkü o paranın büyük ihtimalle bir garibana gitmeyeceğini bilirdim. Corona için bağış da yapmadım, yapmam da. Ama belediyenin ihtiyacı olursa bağışlarım.

Özellikle 2019 yılındaki seçimde yaşananlar yüzünden apolitik birisi olarak şu anda muhalif oldum diyebilirim.

İmamoğlu'nun umarım bir gün devletin başına geçeceğine ümidim tam. zaten ülke için 1 gr ümidiniz kaldıysa, böyle bir hayaliniz olmalı. 18 senede ülkenin canına okumuşlar, görmedim değil ilgilenmedim. umrumda değildi. ancak çocuklarımız için, gençlerimiz için bir gelecek hayal ediyorsak, AKP'yi bu millet olarak sandığa gömmek zorundayız. Onların deyimi ile "Sandıkta darbe yapmak" zorundayız.

Hizmete devam başkanlar. Trollere hiç kimse kulak asmasın. Sokaktaki mehmet amca, ayşe teyze her şeyi görüyor, biliyor.

Saygılarımşa,

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.