Şimdi Ara

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
5
Favori
22.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
367 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haydin la oradan :D güzelleme yarışına girmişler bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzgun1984 -- 11 Mayıs 2020; 7:39:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Yavaş cumhurbaşkanı İmamoğlu başbakan olur sistem değişir. sen hiç yorma güzel kafanı kanka.

İkiside bizim.

Alıntıları Göster
    Düsürt olursan senin yaşın kaç acaba merak ettim de yüksekten uçurma sadece dürüst ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koks34 kullanıcısına yanıt
    devlet çalışanları mağdur et demedi ankara öyle değil ayrıca kafan basmadığı çaılışmak zorunda olanlar var.siz ekrembeyi parlatmanız boşa o kendini bitiriyor mazbatayı almadan diyarbakır hdpbinasına gidip diyet öedemekle bunu kanıtladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entel Maganda

ak troller konuyu baltalayamamış. çünkü savunacak bişey kalmadı ellerinde.
    ama kayağa gitti ya..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

Adam Esenler Otogarı isimli korku tünelini bile nispeten çekilebilir hale getirdi kısa sürede. Ben oranın nükleer füzelere hedef olmadan temizlenebileceğini hiç düşünmezdim. Sadece bu bile fazlasıyla takdir edilesi bir hareket

Bir de yoğun engellemelere rağmen yapıyor bunları. Önü açık olsa neler yapacak kim bilir. Başta Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi olmak üzere işlek yerlerde yapılacak düzenlemeleri de merakla bekliyorum. Sanırım uluslararası yarışmalar sonucunda belli olacak buraların projeleri.
    ''Ben oranın nükleer füzelere hedef olmadan temizlenebileceğini hiç düşünmezdim'' Güldüm vallahi :))

• kazuya58 kullanıcısına yanıt
    Yeni akit ? dinledinmi ne diyor ,dinlerken yemin ederim kanım dondu bir insan bu kadar nasıl dini alet eder bir sisteme. Allah aşkına bir dinleyin ya bu adam ne diyor bir bakın,insanın kanı donuyor bu kadar şuursuzca nasıl saçmalayabilir.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA-kktc -- 4 Mayıs 2021; 16:49:29 >
  • uA-kktc kullanıcısına yanıt
    O bahsettiğin kesime de cumalardan sonra yemek veriyor, yardım kolileri gönderiyor, direkt para veriyor, belediyede alkole izin vermiyor, (iyi de yapıyor) Eyüp Sultan’da yasin okuyor, askıda faturaları ödetiyor.

Adam ahöpe taktiklerini onlara öğretecek lezzette çalışıyor bakma; zaten ona kafayı yiyorlar, gayet eğlenceli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 11 Mayıs 2020; 10:39:5 >
  • Hayatımda İstanbul'a 2 kere gittim sevgilim orda okuduğu için.Birinde seçim öncesiydi gece Kadıköy'e gittik ama geri dönememiştik taksicilerinde ne kadar geçirdiğini az çok tahmin edebiliyoruz diye gecenin bı saati baya bi yol yürümüştük.Bide seçimden sonra gittim size yemin ediyorum gece 3 te bile metro vardı bi önceki sefer 2 saatte gittiğimiz yeri metro sayesinde beklemeyle beraber 30 dakikada gittik çok iyiydi gerçekten büyük hizmet bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alex59 kullanıcısına yanıt
    Chp önce kendini yönetsin. Sonra milleti yönetsin. Bu dediklerini beceriksiz kilicdar mi yapacakti? Ne vaadetti de ne yapacaktı? Ne olduysa bu basiretsiz zayif chp siyasetcileri yüzünden oldu. Akp at kosturdu 20 sene. Chp hicbi zaman tek başına iktidar olamaz bu ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: prestij06

Anlamıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz. Yaşayın görün. Millet rahattan kudurdu. Geçmişini unuttu. CHP kalsın sizin babalarınız dedeleriniz çektiği rezilliği size anlatamamış siz anlatırsınız inşallah...
    Haklısın millet rahattan kudurdu. 50 lira ila 2-3 aylık alışveriş yapmaktan, hergün sabah akşam kırmızı et tüketmekten, her yıl yeni bmw almaktan, dünyanın en yüksek asgari ücretine sahip olmaktan, 1 liranın 10 dolar etmesinden falan kudurdu millet.
  • k1mbu kullanıcısına yanıt
    Akplilerin böyle şeyler yazması gerçekten komik oluyor.

Yıllarca size ne yapılırsa yapılsın ölümüne desteklemediniz mi?

Şimdi 1 yılda vaatleri sorarken 18 senedir neden vaat sormadınız?

Vurgunlardan bahsederken akp ve rte hakkında neden hiç sesiniz çıkmıyor?

Öyle cehaletpartisi yazana kadar biraz kendinize bakın diyeceğim ama siz fanatiklik yüzünden kör olmuşsunuz.
  • Arakıble diye tarikat ve çalalım çırpalım diye vakıf kurdum.. sayın belediye başkanlarından ve milletimizden ahirette sevap alma garantili, bağış ve yardım bekliyorum.. Duacı olacağız sizlere önce söyle başlayalım. Hz Allah akıl fikir versin. Amin

• Yazdığına bakınca diyorum ki ya gerizekalısın ya da özürlü taklidi yapıyorsun. Veya daha 3 yaşındasın galiba.Bu yazdıklarına kendin bile inanmıyorsun da iş olsun diye yazıyorsun
  • Tek çare madkp... Milli aşırı dinci komünist parti döneminde cehabe dönemindeki gibi yokluk yaşamayacak bu millet, Balkan harbi ve 1. Dünya savaşındaki yokluğu ise hiç yaşamayacak. Osmanlı-cehabe el ele bu millete çok çektirdi.

• babus0606 kullanıcısına yanıt
    23 hazirandan önce kırmızı bültenle aranan osman öcalanı en azından seçim kazanacağım diye devletin televizyonuna çıkarmıyor. RTE de çıkıyor kırmızı bültenle arandığını bilmiyordum diyor yersen. Artık bu halkı kandırma dönemi bitti hayvan terli yemiyor. Artık vakıflara milyonlar akmıyor onun için akp çok üzgün ve çok sinirli, belki bir seçim daha alır akp ama bitti artık, krizle geldiler ve öyle de gidecekler muhtemelen. https://www.youtube.com/watch?v=pTR4Xa16IIc

Not :akp de chp de zerre kadar umrumda değil.
  • İett iski asfalt yapılan sıfır. Trollere yapılan yatırım %100 kim memnun troller.

Neyine memnunsunuz sıkış tepiş iett den mi? Su zammı fırlayıp çeşmeyi açmaktan korkmaktan mı? Dökülen asfalttan mı? İspark a gelen %50 den fazla zamdan mı? Sıradan birisi olarak soruyorum neyinden memnunsunuz?

Neyi yaptı? Otobüs mü aldı? Su için yatırım mı yaptı? Asfalt için yeni bir şey mi?

Ankara gibi düzgün mü çalışıyor? İzmir gibi bedava maske mi dağıtıyor?

Trollerden gına geldi. Kendi gibi şov peşinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık daha neler. Buraya da oktroller dadanmış demek ki. Kadir Topbaş'a kadar İstanbul'da 2 kez üst üste seçilen belediye başkanı yoktu , adam 3 dönem üst üste seçildi. Eksikleri, hataları elbette oldu ama yaptıkları da göz ardı edilemez.
    İhaleleri şeffaf hale getirdi de, daha önceden yandaş dediği şirketlere, bir iki ay önce 10 bin lira sermaye ile açılmış şirketlere milyonluk ihaleler verildi, açın bakın.
    70 liralık koliyi 150'ye satmaya kalktı, sonradan "bu prototipti" dedi, elektrikli araba üretiyor sanki. Corona virüsünün başladığı zaman önlem olarak sefer sayısını arttıracağına tam tersini yaptı. Beylikdüzü'nde kendi müteahhitliğini yaptığı evler değer kazansın diye yaptıklarını, halka açık olması gereken caddeyi sitesinin içine kattığını, gece yarısı Beylik Pazarı'nı nasıl yıktırdığını yere halk gayet iyi biliyor.
    Yaptıkları elbet vardır ama yok hizmet gördük yok bilmem ne, komik oluyorsunuz, kimliğinizi açığa çıkarmayın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.