Şimdi Ara

İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
6
Favori
21.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 181
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 37
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 3 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 1 gün 2 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Redeemertr (37 mesaj) Verminouss (18 mesaj) LeonEyes (17 mesaj) captain_turkiye (12 mesaj) samuray_x (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (214 mesaj) Mobil (101 mesaj) Mini (18 mesaj) Uygulama (83 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İMAMOĞLU SAYESİNDE İSTANBUL 20 YIL SONRA DOĞRU DÜZGÜN HİZMET ALMAYA BAŞLADI, HALKIN ÇOĞU MEMNUN!!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    393 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2 sene öncesine kadar istanbul o kadar rezil durumdaydı ki böyle büyükşehir belediyeciliği mi olur dedim kaçtım, büyükşehir belediyesi var ile yok arasındaydı, düzgün bir hizmet vermiyorlardı. Gerçi vakıflara para vermekten hizmet veremediler tabi. Bilseydim İmamoğlu eze eze seçimi kazanıp hizmetin alasını verecek, taşınmazdım. Adam 10 ayda malum güruhun 20 yılda yaptıklarını katladı resmen. Önceki belediyecilerden kalan milyarlık borç batağından bile çıkmaya başladı. Başka şehirde olduğum halde gurur duydum helal olsun adam gibi adam İmamoğlu REİS. Halkın büyük bölümü çok memnun. Geriye kalan azgın azınlık da halkın iradesine saygı duymayı öğrenecek, isteseler de istemeseler de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 10 Mayıs 2020; 2:47:46 >

• İmamoğlu’nun gece metro ve askıda fatura uygulaması yeter. Bir sonraki seçimde ceketini koysa İBB’yi alır.
    akpıtırcıklar da sağolsun aralıksız reklamını yapıyorlar, duymayan kalmıyor, halk artık onu daha çok seviyor
    Adam Esenler Otogarı isimli korku tünelini bile nispeten çekilebilir hale getirdi kısa sürede. Ben oranın nükleer füzelere hedef olmadan temizlenebileceğini hiç düşünmezdim. Sadece bu bile fazlasıyla takdir edilesi bir hareket

Bir de yoğun engellemelere rağmen yapıyor bunları. Önü açık olsa neler yapacak kim bilir. Başta Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi olmak üzere işlek yerlerde yapılacak düzenlemeleri de merakla bekliyorum. Sanırım uluslararası yarışmalar sonucunda belli olacak buraların projeleri.
    En büyük reklamı aktrollerin yaptığı doğru, o kadar karalamaya rağmen anketlerde oyunun artmasının sebebi de bunlar Zamanında Chp'nin Erdoğan'a yaptığını, şimdi Akp İmamoğlu'na yapıyor.

Mansur Yavaş bir sonraki yerel seçimde aday olursa zaten %70 gibi rakamlara ulaşacak.
  • Binbaşı
    1469 Mesaj
    İmamoğlu’nun gece metro ve askıda fatura uygulaması yeter. Bir sonraki seçimde ceketini koysa İBB’yi alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: reguse

İmamoğlu’nun gece metro ve askıda fatura uygulaması yeter. Bir sonraki seçimde ceketini koysa İBB’yi alır.
    akpıtırcıklar da sağolsun aralıksız reklamını yapıyorlar, duymayan kalmıyor, halk artık onu daha çok seviyor
    Mansur Yavaş yener

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HAKTAN06

Mansur Yavaş yener
    Mansur BAŞKAN'ın yeri bambaşka tabi ki
    En büyük reklamı aktrollerin yaptığı doğru, o kadar karalamaya rağmen anketlerde oyunun artmasının sebebi de bunlar Zamanında Chp'nin Erdoğan'a yaptığını, şimdi Akp İmamoğlu'na yapıyor.

Mansur Yavaş bir sonraki yerel seçimde aday olursa zaten %70 gibi rakamlara ulaşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 10 Mayıs 2020; 3:11:4 >

Orijinalden alıntı: Redeemertr

Mansur BAŞKAN'ın yeri bambaşka tabi ki

Alıntıları Göster
    Az akıllı davranıp İmamoğlu yerine mansuru başkan adayı gösterirse chp kazanabilir ama Recep Tayyip Erdoğan'ın karşında İmamoğlu kaybeder aha buraya yazıyorum

Adam Esenler Otogarı isimli korku tünelini bile nispeten çekilebilir hale getirdi kısa sürede. Ben oranın nükleer füzelere hedef olmadan temizlenebileceğini hiç düşünmezdim. Sadece bu bile fazlasıyla takdir edilesi bir hareket

Bir de yoğun engellemelere rağmen yapıyor bunları. Önü açık olsa neler yapacak kim bilir. Başta Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi olmak üzere işlek yerlerde yapılacak düzenlemeleri de merakla bekliyorum. Sanırım uluslararası yarışmalar sonucunda belli olacak buraların projeleri.

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

Ama basgani sesehayi batirdi; tatile gitdi, esnaf tokatladi acikoturumda madara oldu

• Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Ama basgani sesehayi batirdi; tatile gitdi, esnaf tokatladi acikoturumda madara oldu

Alıntıları Göster
    ne güzel tokatlamıştı onu ya, o video yu hala keyifle izlerim
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Yoo ben hiç memnun değilim, kendi adınıza konuşunuz lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Paarthurnaax

Ciddi değildir dedim, harbiden burda imamoğlunu övüyorlar hey allahım ya
    övmeyelim de ne yapalım? 20 senedir istanbulda büyükşehir belediyesi berbattı, halk istanbulda uzun zamandır ilk defa belediyecilik gördü. belki normali budur ama 20 yıl belediyecilik yerine vakıfcılık görünce normali de sanki süpermiş gibi geliyor insana

Düşünsene sen 25 yıl bir şehri yöneteceksin ama altyapıyı 25 yıl boyunca düzeltmeyeceksin ve en ufak yağmurda her seferinde sel basacak, öyle belediyecilik mi olur yahu

• Teğmen
    179 Mesaj
    Arkadaşlar özellikle destek verenlere sesleniyorum iyi güzel herhangi bir sorun yok yapsın daha önce hiçbir şey yoktu. En azından şimdi bir şeyler yapılıyor ama hala çoğu çözülebilecek sorunlara çözüm getirilmedi mesela örnek vereyim 97m otobüs hattındaki yoğunluk. Karantinadan önce her gün neredeyse otobüs arttırılsın kaydı açılıyordu. Ama gelen cevaplar insanı çıldırtan seviyedeydi. Demem o ki hala şikayet iletim ve çözüm hattında sıkıntılar var. Artık yüklü büyük yatırımlardan çok halkın sürekli kullandığı şeylerin çözülmesi lazım.

Son sözüm olarak evet bunları yapsın ama bir sorunum yok ama altyapıları artık belediyenin bir şekilde tekrar geri alması lazım yoksa kimsenin umrunda değil.

• Binbaşı
    1825 Mesaj
    Ben en çok öğrencilere 50 tl lik abonmanı tebrik ediyorum,
    ardından bana kalırsa en büyük icraati gece seferleri, metrobüs dışında da 24 saatlik hizmet.Koskoca metropol diyoruz ana ulaşımı sıkıntıydı bana kalırsa.
    Ayrıca ilk defa sosyal belediyeciliğin istanbulda bu kadar hissedildiğini gördüm. Bence böyle de öne cıkmalı. Bu askıda fatura kampanyası iyi düşünülmüş fakat abartılı tepkiye gerek yok. Tıpkı ulaşıma yaptığı zamdaki linç kampanyaları gibi .
    Genel olarak bence bir cok oy veren hala destekliyor ve beklentileri yeterli düzeyde karşılamış biri. 👍

• Yüzbaşı
    496 Mesaj
    Evet en son igdaş faciasından sonra istanbullular epey memnunlar ekodan.kesin kazanır.

Neyse şimdi ekoya toz kondurmayan tayfa gelmeden linkimizide koyalım..
    https://www.sikayetvar.com/igdas/fatura

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi operadakises -- 10 Mayıs 2020; 4:39:41 >

Ne yalan söyleyeyim ben bir faydasını göremedim.

|
    |
    [03 Aralık 2020 16:42:44 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Gece metrosuyla serefsiz taksicilere vurdugu darbe ve tarikatlara akitilan 1 milyar lirayi kesmesi benim icin yeterli.

Gecenlerde Sultanbeyli'de ibb kamyonlarini gordum, koli dagitiyorlarmis halka. Sultanbeyli'de akp nin oyu %80'e yakin, isid terorist ilan edilmeden once militan toplama yuvalari vardi, oyle lanet bir bolge. Ekrem basgan sinif ve ideoloji farketmeden herkese esit davraniyor. Akp li umraniye ise adam seciyor, okumussunuzdur. Akp genel anlamda kotulugun, bencilligin, cikarciligin, kiskancligin ve nefretin simgesi olarak tarihe gececektir.

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
SEO
Radyo Dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.