Şimdi Ara

İmamoğlu'nun yeni bir yalanı ortaya çıktı. Çok fena mos oldu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
2
Favori
26.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
496 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dünya batıyor ekonomiler çökmüş.. Bu ne diyor ya. Bugün Allah ve Vatanın için ne yaptın Ona bak sen hadi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma53

İş olsun torba dolsun attıgın başliga bak tosunum.adam gibi başlik at milletle kafa bulma

Tosun? Herkesi kendin gibi tosun sanma.

• hardday kullanıcısına yanıt

Adam bastıkça basıyor matbaasında paraları

Sonra, “benim paramın bir tanesi seninkinin on katı” diyor

Gelip arabasını ağzına kadar benim alın terimle ve toprağımın bereketiyle dolduruyor

Yani o batmıyor

Ben batıyorum

Yunanistanda ortalama emekli maaşı 1000 euro

Böyle batış dostlar başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 22 Kasım 2020; 12:4:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • of bitmedi böyle başlıklar...

• scorn kullanıcısına yanıt

siz adam olmadıkça bitmez!

• quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Dünya batıyor ekonomiler çökmüş.. Bu ne diyor ya. Bugün Allah ve Vatanın için ne yaptın Ona bak sen hadi...

Batan dünya ise neden 2 sene içinde Türk lirası %200 değer kaybetti gardaşş. Batan dünya değil biziz. Şükretmeyi öğreten Allah sana düşünmeyi de eleştirmeyi de takdir etmeyi de öğretti. Adam çalışıyor. Helal olsun. Ne istiyon kütüphane yerine double yollar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DF22259B6

siz adam olmadıkça bitmez!

ben kimim? biz kimmişiz?

neden bilip bilmeden boş işkembeden milleti laftalıyorsunuz? hiçbir fikri olmadığı halde zikri olana ne derler bilir misiniz?

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Demek yapılan bir işi CHP tarafından yapılımışsa taktir etme kapasitesine sahip olabiliyorsunuz ama başkaları dünyanın en büyük projelerine el attımı kör oluyorsunuz böyle devam edin en nihayetinde bende sizi kör sanıyordum ama değilmişsiniz buda iyi bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: ziyan82

Demek yapılan bir işi CHP tarafından yapılımışsa taktir etme kapasitesine sahip olabiliyorsunuz ama başkaları dünyanın en büyük projelerine el attımı kör oluyorsunuz böyle devam edin en nihayetinde bende sizi kör sanıyordum ama değilmişsiniz buda iyi bir şey

Ben CHP olarak bakmıyorum olaya. Şehrini düşünen, biatçı olmayan birisi İBB başkanı oldu gözüyle bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Durun daha bitmemiş  

Bu ne la  

• İyice ele ayağa düşmüş forum seviyesi.

• maviyildizinoglu kullanıcısına yanıt
    Yahu şehir hastahanesine yol yapamam dedi adam.. Her bir olay yaşandığında tatilde oluyor. Hep yerine vekalet eden kişi bakıyor... Sağlam bir icraatini söyle sosyal yaşamı kolaylaştırmak adına..Neyse sizde özele gelin görüşelim yeri burası değil. Şuan dünyanın karşı karşıya kaldığı bir salgın ve mücadele var. Bundan herkes etkileniyor. Ekonomiler insanlar ruhsal durumlar. Bu işin tek yolu samimice insanların birbirine yardım etmesi. 2 liraya mal ettiği tüketim malzemesini 12 liraya satmaya çalışmamasından geçer. Saygılarımı iletiyorum.

• Özün eğri ise yola zararsın,

Derdini yetişmiş derman ararsın,

Maslahatın nedir şarı sorarsın,

Sarraf olmayınca girme şara sen.

• Bir de gitmediğine eminim diyor ya. Bu insanlar nasıl bu pozisyonlara geliyor delirmemek elde değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Üzüm üzüme baka baka.... seninki benden kara....

• quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Üzüm üzüme baka baka.... seninki benden kara....

Alıntıları Göster

Ne demek istediğini tam anlamadım.

• quote:

Yahu şehir hastahanesine yol yapamam dedi adam.. Her bir olay yaşandığında tatilde oluyor. Hep yerine vekalet eden kişi bakıyor... Sağlam bir icraatini söyle sosyal yaşamı kolaylaştırmak adına..Neyse sizde özele gelin görüşelim yeri burası değil. Şuan dünyanın karşı karşıya kaldığı bir salgın ve mücadele var. Bundan herkes etkileniyor. Ekonomiler insanlar ruhsal durumlar. Bu işin tek yolu samimice insanların birbirine yardım etmesi. 2 liraya mal ettiği tüketim malzemesini 12 liraya satmaya çalışmamasından geçer. Saygılarımı iletiyorum.

Saygılarını iletiyorsun ama yalan yanlış konuşuyorsun. Haber aldığın kaynaklar hep belirli yerler.

• myfranco kullanıcısına yanıt
    Hangisi yanlış, tamamlanan ve İstanbulluların hizmetine sunulan şehir hastahanesine yol yapmak istemeyişi mi yalan. İstanbulu sel basınca tatilde iken 2 gün sonra olay yerlerine gelip 1 gün sonra tekrar tatile devam etmesi mi doğru. Objektif bakıyorum yaşananlara, gördüklerimi söylüyorum. Ki bunların açıklamasını da yaptı İmamoğlu ama, tatmin edici değildi. Özellikle yol yapamayız bütçe yok dedikten sonra, araç kiralanması fiyasko idi.

• hardday kullanıcısına yanıt

24 saat acik olan metrolar gayet hayatı kolaylastiriyor. 24 ssat yasayan sehirde metrolar neden 12 de kapanıyordu

Duran butun metro calismaları yeniden basladi. Mesela Mahmutbey Mecidiyeköy metrosu bitmesine o kadar az kalmışken durduruldu veya goztepe umraniue metrosu veya dudullu bostancı metrosu

• quote:

Hangisi yanlış, tamamlanan ve İstanbulluların hizmetine sunulan şehir hastahanesine yol yapmak istemeyişi mi yalan. İstanbulu sel basınca tatilde iken 2 gün sonra olay yerlerine gelip 1 gün sonra tekrar tatile devam etmesi mi doğru. Objektif bakıyorum yaşananlara, gördüklerimi söylüyorum. Ki bunların açıklamasını da yaptı İmamoğlu ama, tatmin edici değildi. Özellikle yol yapamayız bütçe yok dedikten sonra, araç kiralanması fiyasko idi.

A Haber böyle yapıyor adamı. İstanbul'u sel bastı diye haber yapan A Haber, 2 cmlik suda haber yaptı. Bugün Üsküdar'ı düzeltmeleri sayesinde, artık sel basmayacak. Deniz seviyesiyle eşitlenen bir Üsküdar vardı yıllardır.

Dediğim gibi, A Haber izleyen tayfadan olduğunu çok güzel belli ediyorsun. Zekan hakkında bir şey söylemeyeceğim ama karşındakinin zekasını küçümseme. Çok komik oluyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.