Şimdi Ara

İmamoğlu'nun büyüklüğünü yandaş medya bile kabul etti. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
6.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi seçimde hdp pkk, akpartiye oy verdi? Ama chp.ye çok oy verdi. Son istanbul ankara seçiminde olduğu gibi sırada ki istanbul seçiminde olduğu gibi kandil İmamoğlu diyor. Chp.de bunu karşılıksız bırakmıyor tabi her evden bir oy sloganı ile hdp.ye barajı geçmesi için destek oluyorlar.
    Forumda ne kadar kendini gizleyen pkk sempatizanı varsa hepsi kandilin İmamoğlunu destekleyin çağrısına uymuş biat etmiş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 13 Mayıs 2019; 22:32:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PKK nin yöneticilerinden bi kadın çıkıp dedi ya İmamoğlu nu destekliyoruz diye ondan bahsediyor.

• İmamoğunun rantçı betoncu akplilerden hiçbir farkı yok. Bildiğiniz rantçı laz müteahhit. Belediye başkanlığındayken ilçedeki her şeye ortak oldu. Kendisi belediye başkanı ve kendi inşaat şirketi ailesinin inşaat şirketi var :D daha ne olsun. istediği yere avm dikti istediği yere bina dikti.
    Şimdi sizden para topluyor siz de veriyorsunuz. Kolundaki rolexi satsa sadece 1,5 aylık tüm seçim masrafı çıkıyor.
    Cidden akplilere rantçı diyip imamoğlu desteklemek akıl tutulması. He diyosanız hep akpli siyasetçiye yedirdim malımı biraz da chpli sisayetçi yesin, siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmamoğlu büyük fln değil, partide o kadar çapsız insan var ki o biraz sırıtıyor sadece :) ama yinede umut fakirin ekmeği işte CB olacakmış salıverin küçük enişteyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Hangi seçimde hdp pkk, akpartiye oy verdi? Ama chp.ye çok oy verdi. Son istanbul ankara seçiminde olduğu gibi sırada ki istanbul seçiminde olduğu gibi kandil İmamoğlu diyor. Chp.de bunu karşılıksız bırakmıyor tabi her evden bir oy sloganı ile hdp.ye barajı geçmesi için destek oluyorlar.
    Forumda ne kadar kendini gizleyen pkk sempatizanı varsa hepsi kandilin İmamoğlunu destekleyin çağrısına uymuş biat etmiş durumda.
    Allah aşkına doğuda chp nin oyu kac? Yuzde 2 bile degil. Hani nerede destek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağarana dön

• Bilmesek iyi kandıracaksın.
    05 Eylül 2010 03:00
    T24 - Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Eş Başkanı Selahattin Demirtaş "Referandumda 'evet' ve 'hayır' çerçevesinde sıkışmayarak Türkiye'ye 'başka umut var' demek için 12 Eylülde 'boykot' diyoruz" dedi.
    https://t24.com.tr/amp/haber/bdp-referandum-icin-son-kararini-acikladi,96396

• Bence hiç lafı dolandırma birşey söyledin ve yalan yanlış olduğu ortaya çıktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Referandumda hdp o zaman bdp ak partiyi destekledi söyledin bende söylediğin yalanı çürüttüm tartışmayı sakız gibi uzatmanın anlamı yok
    05 Eylül 2010 03:00
    T24 - Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Eş Başkanı Selahattin Demirtaş "Referandumda 'evet' ve 'hayır' çerçevesinde sıkışmayarak Türkiye'ye 'başka umut var' demek için 12 Eylülde 'boykot' diyoruz" dedi.
    https://t24.com.tr/amp/haber/bdp-referandum-icin-son-kararini-acikladi,96396

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1AA365A6

Bu mesaj silindi.
    Bahsettiğin parti chp her seçimde hdp ile ortaklık yapan. Birbirlerine oy veren, chp hdp barajı geçsin diye her evden bir oy sloganı yapar. Hdp.de kandilden terör örgütü elebaşları oylar chp.ye oylar İmamoğluna diye mesaj gönderir her seçimde.
    Siyasi ortaklığın en büyük meyvesi oydur hdp.nin blok oylarını alan chp.dir. Vatandaş kendi tercihi ile kime oy verirse versin önemli değil, ama parti olarak bir karar alınmış ise bu ortaklığın nişanesidir. Ne mecliste ne sandıkta hdp hiçbir zaman ak parti ile bir olmamıştır. Ama chp ile çok defa birlik olmuş birlikte iyi salladık mesajları verilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1AA365A6

Bu mesaj silindi.
    Adama sordum, " istanbul belediye başkan adayın kim " diye. Bana erdoğan dedi.
    Sence bu sorulara cevap verebilir mi

• Cem kullanıcısına yanıt
    Kelime haznelerinde, abd fetö pkk chdpkk var sadece. O yüzden saçmalıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.