Şimdi Ara

İmamoğlu'nun başarısı yabancı basında.. 2.5 milyar dolar para buldu 4 tane yeni metro hattı yapacak. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
2
Favori
23.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
345 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum bak kendinizden olmayan herkesi iktidar partisi yanlısı olarak görmekten vazgeçmelisiniz. esenler otogarı zaten 2 sene sonra yıkılacak, yeni otogar yapılacak bilmem haberin var mı bundan?
  • Anliyorumm A kullanıcısına yanıt

Adamın sorusu bu değil ki.

Seçim zamanı hani İSRAF VARDI YA İBB'de. YANDAŞLARA AKTARILAN paralar vardı ? Kendileri yiyordu bu paraları bu paralar hani nerde ? Hangi yandaşa giden para kesildi hangi israf önlendi ve bu kasaya kazandırılan paralar nerede ?

Hadi suyu ulaşımı ucuzlatacam deyip sözler verip dönmesini geçtim. Bu İsraf ve yandaşlara aktarılan paralar ile İstanbul halkı 5 yıl refah içinde yönetilir deniyordu hani ne oldu ?

• Cerkes555 kullanıcısına yanıt

İktidar yanlısı olmasan adamın her işine taş koyulduguny bilirsin anlst bakalım vakıfbanktaki paralara pandemi yardımlarına vs niçin el konuldu neden topal ördek yapıcaz denildi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ya mikropluydu ora tiksinçti 25 sene niye öyleydi.

• İmamoğlu başarısı dedikleri şey borç almak.

Borç almış Avrupa övmüş, CHP'li arkadaşlar da yahu borç almış neyin başarısı diye bir kişi de sormamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bak şimdide böyle İmamoğlu'nun başarısı yabancı basında.. 2.5 milyar dolar para buldu 4 tane yeni metro hattı yapacak.
  • 0zkanK. kullanıcısına yanıt

Ya neyin kafasını yaşıyorsun borçlanmadan hangi beleye metro yapıyor akp dönemindede borçlanıyordu diğerleri ulasım dısındaki konulara gidiyor burs halk süt kreş vs ki onlarda bile adamın önüne 100 tane engel koyuyorlar adam şeffaf canlı yayınlıyor ondan önce akp yayınlıyor muydu ? Ordaki akplilerin fesatlığına bak adama kamu bankası rte yüzünden kredi vermiyor meyro yapamasın diye adam para mı yaratsın trollüğün bile bi namusu vardı önceden.

Seçim öncesi söylediklerini söylüyorum sana. Gazeteciler hangi bütçe ile bu verdiğiniz sözleri yapacaksınız dendiğinde. İBB'de İSRAF var YANDAŞLARA PARA AKTARMA VAR biz bunları kesecez ve bu para 5 yılı İstanbulluya yetecek deniyordu.

Şimdi soruyorum hani nerden bu paralar ? Suyu ucuzlatacam Ulaşımı ucuzlatacam deyip 2-3 kere zam yapmasını geçtim verdiği hiç bir sözü tutamayıp üstüne borç aldı diye sevinmesini bekliyorsunuz insanların ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerkes555

Dostum bak kendinizden olmayan herkesi iktidar partisi yanlısı olarak görmekten vazgeçmelisiniz. esenler otogarı zaten 2 sene sonra yıkılacak, yeni otogar yapılacak bilmem haberin var mı bundan?

2 sene boyunca mikrop mu saçsın

18 senede mikropsuz hale getirilemeyen yeri mis gibi yaptı işte

• Adamlar imamoğlu ve başarı kelimelerini aynı cümlede görünce gözleri dönüyor resmen İmamoğlu'nun başarısı yabancı basında.. 2.5 milyar dolar para buldu 4 tane yeni metro hattı yapacak.  Zira bunu 2 kere 2019 yaşayıp hazmedemedikleri için her seferinde tüyleri kabarıyor İmamoğlu'nun başarısı yabancı basında.. 2.5 milyar dolar para buldu 4 tane yeni metro hattı yapacak. 

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Dostum bayrampaşa otagarı özel bir şirket ' metro turizm ' tarafından işletilmektedir bakım, onarım gibi tekel işleride işleten firma yapmak zorundadır. Burada denetimsizlik vardır dersin haklısın derim. Eko da bunu farkındaysan işletme belediyeye geçtiği zaman yaptı.
  • Erken seçim diyerek kaç tane adayınız ortalıklarda dolaşmıyor?

Sevgili arkadaşım

Tuvaletlerinden tut izbeliğine, döküntülüğünden tut pisliğine kadar halka, İstanbul’a yakışıyor muydu? Hele ki pandemiyle iyice doğru bir iş olduğu ortaya çıktı. Mis gibi oldu.

Onca turist oraya iniyor. Olur mu hiç öyle şey?

Beşiktaş’ta cimri sahibinin yıllarca yapmadığı bir bina vardı. Belediye cezayı bir patlattı, mum gibi oldu. Kanunda yeri var. Halk sağlığı var, görüntü var. Devlet istedikten sonra herşeyi, her yeri, herkesi mum gibi, çiçek gibi yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 6 Aralık 2020; 0:59:47 >
  • bütün pislikler kimle anılıyor neden hep akp ile anılıyor..galip öztürk hem uyuşturucu kaçakcısı,zindaşti,rıza sarraf size göre hayırsever dünyaya göre karapara aklayan kalpazanın teki..fettah tamince fetönün 1 numarası ama akpnin yeni prensi..üstünüze yapışan okadar çok pislik varki saymakla bitmez.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.